Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
    Ostatnio kupiłam kawę orkiszową. Smaczna i zdrowa
    takiej nigdy jeszcze nie piłam a i nie spotkałam się na półkach w sklepie jeszcze muszę baczniej się przyjrzeć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam i zapraszam do dyskusji


      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Szkoda ze nie mozna edytowac postów
        Wybaczcie ale ja będę wpadac tylko wieczorem bo w dzień czasu brak niestety...jej pamietam te czasy jak "siedziałam"w domu i bywałam często na tym forum mam do niego ogromny sentyment


        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam też pomyślałam sobie o tym wątku aby tu pogaduchy powstały

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Jak tak dziewczyny początek nowego roku..zaczęliście wypełniać postanowienia noworoczne? Ja pierwszy raz od wielu lat ich nie zrobiłam..za to robię to czego dawno nie robiłam albo co robić powinnam :-) wróciłam do czytania książek..pisze pamiętnik dla maleństwa i jem mniej słodyczy he he ;-)

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Wpadam na chwilę dopiero dotarłam do domu z pracy za chwilę wpadnie starszyzna z basenu i z wolnego czasu nici
              Postanowienia noworoczne....hmmm..nigdy takowych nie robiłam poza tym że zapisałam się w końcu do stomatologa bo zwlekałam trochę a to czasu brak itp.a tak naprawdę żadna przyjemnośc hehe..


              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                ja też jako takich postanowień nie robie - bo tak czy tak życie zweryfikuje swoje
                anna31 ja idę do dentysty w sobotę - ukruszyła mi się plomba z ząbka który był robiony dwa razy i aż się boje co dentysta na to =/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  O ja też muszę się wybrać na wizytę kontrolną do dentysty, tylko teraz jakoś tak nie mogę się z domu wyrwać chyba muszę jeszcze odczekać troszeczkę

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    tez się powinnam wybrac..od małego boje się dentysty i chodze wtedy kiedy musze..teraz musze ale ciagle zwlekam z wizyta..moze w koncu sie zbiore..

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Och ja też takich postanowień nie mam większych I tak ten początek roku zaczął mi się wydatkami aż się boję jak ten rok będzie wyglądał :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        A ja mam postanowienie mało oryginalne ale... chcę zgubić 5 kg najlepiej do maja ;p

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          A ja mam postanowienie mało oryginalne ale... chcę zgubić 5 kg najlepiej do maja ;p
                          Faktycznie oklepane hehe ale chyba kazda z nas miała lub ma takie postanowienie.Ja niby problemów z waga nie mam ale...po urlopie świąteczno-noworocznym przybyło 2 kg i jak narazie nic z tym nie robię a przydałoby się..


                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Dziewczyny zróbcie sobie suwaki bo jakoś tak tylko u mnie kolorowo....


                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              mikaa997 a z czego Ty chcesz gubić te kg??- widziałam Twoje foto w galerii
                              u nas chyba zagościł jakiś wirus bo Zosia bidula taka zwymiotowała nam i ma biegunkę - martwie sie o nią bo już raz byliśmy z tego powodu w szpitalu i nie chciałabym powtórki

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                27 0tsifem - w tamtym roku też dzieci me były w szpitalu z tego powodu :///
                                Mój Kuba narzeka na gardło coś a mniie czkawka męczy już z 10 min ...
                                Wczoraj to w ogóle nie mogłam się zalogować jakiś błąd wyskakiwał :///

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X