Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Poranna kawa

    Ameryki nie odkryję, że poranna kawa musi mieć kopa. Dla mnie im mocniejsza i czarniejsza, tym lepsza. Smak musi mieć wyrazisty, wtedy w znośnym nastroju mogę wkroczyć w nowy dzień .
    Nie lubię za to ograniczać się do jednej czy dwóch marek, lubię poznawać nowe. Jednym z ostatnich odkryć jest Arcaffe Margo (50/50 Arabica i Robusta), do której nie umywa się tak popularna i chwalona Lavazza (http://www.coffeedesk.pl/product/272/Arcaffe-Margo). Cóż, bez kawy ciężko mi jest wyobrazić sobie dzień. Taki narkotyk...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Poranna kawa

      No ja za bardzo mocnej kawy pić nie mogę. Piję raczej lekką, głównie ze słowem "creame" na słoiku

      Skomentuj


        #63
        Odp: Poranna kawa

        ja tam lubię kawę w południe, bo rano daję radę w wirze obowiązków, a później robię się oklapła. a kawusia tylko z mleczkiem

        Skomentuj


          #64
          Odp: Poranna kawa

          rano słaba kawka z mlekiem, żeby się obudzić, a wieczorem espresso - mocarz, żeby dała kopa na ostatniej prostej

          Skomentuj


            #65
            Odp: Poranna kawa

            Musi być czarna i mocna, ale ostatnio chyba za mocno magnez wypłukuje mi i ratuje się gorzką czekoladą. Ogólnie z 2-3 wypije
            Już wiem jak pomaga skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn

            Skomentuj


              #66
              Odp: Poranna kawa

              Poranna kawa musi być ja zazwyczaj piję jedną koło 9 rano właściwie ciężko nazać to kawą, mieszanka inki i kawy rozpuszczalnej plus mleko uwielbiam!!

              Skomentuj


                #67
                Odp: Poranna kawa

                Ja niestety nie mogę pic żadnej kawy bo zaraz mnie głowa boli i mi nie dobrze moze to głupie ale taka jest.Nawet za bardzo nie mogłam pic mama caffe nie wiem od czego to zależy ale mój organizm nie przyswaja kawy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                  Ja niestety nie mogę pic żadnej kawy bo zaraz mnie głowa boli i mi nie dobrze moze to głupie ale taka jest.Nawet za bardzo nie mogłam pic mama caffe nie wiem od czego to zależy ale mój organizm nie przyswaja kawy
                  ooo nie słyszałam o takiej przypadłości ale mówią że kawa jest nie zdrowa więc nie masz czego żałować, lepiej dla Twojego zdrowia że nie pijesz

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Poranna kawa

                    kawa to nałóg
                    patka -po prosty kawy nie potrzebujesz
                    u mnie kawa z samego rana musi być Nie wiem jakbym funkcjonowała bez kawy Ciężko by było

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Poranna kawa

                      Ale za to moim nałogiem jest coca cola i w sumie nie wiem co jest gorsze ale nie umiem bez tego napoju żyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                        Ale za to moim nałogiem jest coca cola i w sumie nie wiem co jest gorsze ale nie umiem bez tego napoju żyć
                        to jednak chyba kawa lepsza Ja colę wypiję ale od czasu do czasu ale i jak nadużyję kawy to też źle Tylko ciężko z obu nałogów wybrnąć

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Poranna kawa

                          Oj cieżko.Liczylam,ze po ciąży i po czasie co karmiłam malutka piersią mój organizm a w sumie moja chęć na colę zmaleje a tu nici jak kiedyś po karmieniu piersią napisami sie coli to tak mi zostało i nie mogę sobie odmówić picia.Pewnie znowu mnie odrzuci dopiero jak będę w 2 ciąży...
                          Ciężki to nałóg jak nie wiem

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Poranna kawa

                            ja od kawy bylam uzalezniona przed ciążami - praca, praca - mało snu stresy i piłam duzo kawy bo wszystko ogarnąc teraz kawa moze dla mnie nie istniec - ciąże wyleczyly mnie z tego nałogu całkowicie

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Poranna kawa

                              Ja Liczylam ze ciąża wyleczy mnie z nałogu coca coli a wydaje mi sie ze teraz jest jeszcze gorzej dzień w dzień pije ta colę no a jak wszyscy wiemy to jest nie zdrowe a nie umiem sobie odmówić mimo ze to wiem nie mam tak silnej woli

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Poranna kawa

                                Dopóki nie byłam w ciąży to mój poranek wyglądał tak: pobudka, szybka kawa na półprzytomności, prysznic i do pracy. Teraz to się trochę zmieniło. Teraz jest pyszna zielona herbatka..jakieś małe śniadanko..prysznic trwający dłużej niz dwie minuty i dopiero do pracki :-) ale na gazety czy tv też nie ma czasu...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X