Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Beata potrzebowałam się zameldować tutaj na jeden miesiąc czasowo bo to ogłoszenie o pracę było tylko i wyłącznie z skierowaniem z urzędu pracy i byłam na rozmowie i była duża szansa ale musiał być ten durny papierek. Godziny takie ze bym najprawdopodobnie dała radę z Zosia przywiesc i odebrać. Ale oczywiście się nie udało. Szkoda mi bo to tylko papierek do podpisu a nie miał mnie kto zameldować w niedzielę wypełnij dokumenty w poniedziałek idę z papierami do podpisu ja nie mogę zameldować bo to już nie moje i nie będę się wtrącać :/. Wykańcza to człowieka psychicznie... teraz cieplej to może mlodziak by tak nie chorował. Nie wiem już sama co i jak, pogoda nie nastraja i czas świąt też nie przynajmniej mnie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Justyna Przykro mi bardzo Myślałam a nawet byłam pewna że ci się uda z pracą i opieką :/ Ja wiem że też problem miałabym z opieką Bo raz moja mama jest w domu a raz nie Czesto jeździ do lekarza a midzieci ostatnio na dodatek tak chorują A sama poszłabym do normalnej pracy wsród ludzi a tak siedzenie w domu bardzo mnie dołuje I to coraz bardziej

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Beata zdrowia dla Was
    Tak to jest z dziecmi najwazniejsze ze miala checi moze innym razem sie przelamie. Pogoda i brak slonca dobija to fakt u nas snieg sypie !!!. Mnie tez nosi strasznie poprosilam tutaj w domu kogos o pomoc jedna jedyną malutką bo moze udalo by się z praca i co hmm i tak czlowiek w tym wszystkim zostal sam bo po tygodniu prosb wczoraj poraz ostatni sie nie doprosilam i nic z tego. Bo blagac to ja nie bede. Takze fajnie po raz kolejny. Juz nie wiem czy sie smiac czy plakaca. Oszalec mozna i to doslownie.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna Laura nie wystąpiła bo się wstydziła nawet tytułu nie powiedziała :/ Dzieci mi w weekend gorączkowały a Laurze już drugi dzień krew z nosa leci i nie poszła do szkoły . a ja psychicznie źle Nic mi się nie chce ,robić mi się nie chce ,nawet mówić czy rozmawiać mi się nie chce :/ Oby szybko słońce się pokazało bo już w domu wytrzymać nie mogę

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Poranna kawa

    My ostatnio jesteśmy pełni energii. To chyba przez te weekendowe słoneczko.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam Was.
    U nas ciepelko nawet ja mam szycie tylko szkoda ze weny brak. Zosia w przedszkolu, w piatek byli na wycieczce na warsztatach wielkanocnych obawialam ze się skonczy choroba bo wrocili po kolana w blocie ale narazie jest ok odpukac.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Beata i jak Laura po konkursie?
    Wszedzie papierologia to fakt a w szpitalach to juz w szczególności. A jak Ty sie masz?
    Zoska wczoraj byla u kolezanek z przedszkola. Dzis maja wycieczke do takiego osrodka agroturystycznego beda robic palmy.
    Ja spac nie moglam moja glowa stanowczo za duzo mysli.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Justyna ileż człowiek musi się namęczyć z tą papierologią to aż coś się robi Mogli by już coś z tym zrobić aby ułatwić to
    Ja jeszcze dochodzę do siebie ale zaprowadziłam dzieci na przystanek bo Laura dziś ma konkurs na recytacje wiersza dostała się do 2 etapu i bardzo chciała iść
    Anna teraz i z weselem nie zgadnie pogody i w lato może padać a w październiku może być pięknie ale cóż poradzi z dziećmi idziecie prawda ? U nas dwa wesela w rodzinie będą

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    witam Was,
    Beata zdrówka dla Was wszystkich,zima ciągnie się strasznie i jakoś chyba ciężki czas
    Patrycja Teściowa po badaniu tomografii, bardzo źle się czuła w czasie jej robienia bo była na czczo i ona jak zażywa tą chemie czuje się słabo niestety, a teraz czekanie na wynik, dziś załatwiliśmy skierowanie na biopsje dla Teścia i w tym wszystkim liczy się dla służy zdrowia ino papierki i pieczątki takie moje odczucie bo brakło jednej pieczątki - zawinił lekarz i już było pod górkę, a zanim dojdzie do biopsji to trzeba po drodze odwiedzić szereg lekarzy
    Anna to będziecie się bawić, a wiosna by się przydała mocno u nas dziś rano sypał snieg a teraz słońce świeci

    u nas dziś Zosia została bo w nocy coś kaszlało ją teraz jest ok i oby tak zostalo,bo dzień bez przedszkola to cięzka sprawa dziś mieli jeszcze topić Marzannę i musiałam robić w domu i topić ją w wannie bo był płacz bo ona miała iśc z dziećmi

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam po przerwie Ja w czwartek wyrywałam zęba trochę strachu było i jeść za bardzo nie mogłam a w piątek wylądowałam z Kubą w szpitalu bo wymiotował i wybroczyn na twarzy dostał ale porobili mu badania i wszystko w porządku i w poniedziałek wypisali ale ja dwa dni przeleżałam w łóżku z gorączką i dopiero teraz dochodzę do siebie ...
    obyśmy dziewczyny na wiosnę odżyły po tej zimie bo i mnie coś dopada Nic się po prostu nie chce ...

    Leave a comment:

  •    
       

  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Anna31-u nas też śnieg, podwórko całe zasypane, także koszyki wielkanocne chyba jak na tych memach internetowych będziemy wieźć na sankach Masz rację, że im wcześniej tym lepiej z okularami, patrzyłam ostatnio i są teraz takie gumowe, co więcej szaleństw wytrzymają, ale na razie i tak musimy czekać do lipca, bo moja czterolatka nie chciała się zbadać, za kilka miesięcy następna próba. Udanej zabawy na weselu Jaka sukienka?

    Justyna-pogoda psikusa zrobiła, u nas też dużo śniegu, ale niestety pogoda nie jest zbyt optymistyczna do końca miesiąca w mojej okolicy, może u was słońce zawita szybciej. Daj znać jak po badaniu teściowa? Mam nadzieję, że wieści będą pozytywne. I daj Panie Boże, żeby u teścia nie było nic paskudnego! Bardzo mocno życzę by wiosna była u Ciebie okresem samego dobrego! Zdrowia dla teściów!

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    Z mojej strony cisza bo sie wszystko jeszcze bardziej komplikuje. Tesciowa na tomografii dzis a tesc musi miec biopsje zrobioną. Takze ciekawie.
    Nosi mnie normalnie mieliśmy kopac pod tą wode ale pogoda takza ze u nas snieg. I wszystko sie przesunie.
    Stwierdzilam ze jak tak się komplikuje z tesciami i ich ewentualną pomoc w zaprowadzeniu Zosi do przedszkola to poszukam tu blisko aby ją zawiesc i prztwiesc. Nie za nie wiadomo jakie wynagrodzenie nio ale jak sie nie ma to co by się chcialo to sie bierze to co jest w danej chwili i w jednej wola panie po 50 druga oferta uklady ukladziki zagraly role. Wiem wiem szukanie nirmalnej pracy to dluzszy proces ale jakos tak wszystko idzie ostatnio zle. Powiem Wam mam takie nerwy ostatnio ze glowa mi peka od kilku dni. Jak sie wali to wszystko cos w tym wszystkim jest.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Co tam u Was? U mnie zima mam nadzieję ze to ostatnie jej tchnienie bo chciałam zacząc prace w ogródku.Swieta tuz tuz a jam mam wesele w pierwszy dzień i zupełnie nie wiem jak będę ubrana bo tylko sukienka jest a reszta..jak będzie tak zimno to w zimowym płaszczu będę musiała iść a chciałam sobie kupic taka a'la ramoneskę do sukienki.Z tymi okularami u maluchów to tak jest że im mniejsze dziecko tym lepiej i szybciej się przyzwyczai.Mój najstarszy miał wykryta wade dopiero w pierwszej klasie i co do tej pory okularów nie nosi a juz stary chłop.Żałuje że to ja nie byłam bardziej konsekwentna w nauczeniu noszenia okularów bo teraz wzrok mu sie tak zepsuł że na komisji wojskowej dostał kategorię D do tego musi jeszcze jeździc autem w okularach a i tak tego nie robi.Natomiast najmłodszy wada wykryta jak miał 3,5 roku na początku było tak sobie i ja musiałam pilnowac tego noszenia ale teraz a ma 6 lat bez okularów ani rusz sam sobie zakłada jak wstaje rano a potem zapomina nawet że je ma na nosie.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna-W tym sposobie podawania chemii największy plus jednak to bycie w domu, życzę Wam by 20 marca okazał się momentem, w którym zamiast pod górę, będzie już z górki, a wyniki pozytywne! A jak mama po żylakach?
    Oleńka też uwielbia puzzle, ale nawet układanie ich odzwierciedla huraganowa naturę mej córci: bierze puzzle, wszystkie wyjmuje i rozsypuje na małych kupkach w całym pokoju i dopiero w tym nieładzie zaczyna ukadac, więc musze ją nadzorować przy układaniu, bo inaczej puzzlowy armagedon. A jak ostatnio kazałam jej posprzątać, to dziwnie szybko się uwinęła. Wchodzę do pokoju. Czysto. Ale coś mnie tknęło i zaglądam do szafki z puzzlami-pudełka poukładane, biorę jedno..dziwnie lekkie. Puste. Biorę następne. Też puste. pytam się gdzie puzzle. Ola udaje, że nie wie. Zaglądam do szafy....nic nie ma. Zaglądam do skrzyni na pościel...a tam wrzucone luzem wszystkie puzzle. Pomieszanie z poplątaniem... Potem jak Kopciuszek segregować musiałam z nią to wszystko. Także bardzo fajnie, że Zosia umie tak ładnie sama się bawić. Oleńka też lubi, ale to równa się jeden wielki chaos z tajfunem. Oby Jasiek był choć ciut spokojniejszy

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    U nas deszczowo i ponuro bardzo. I ponoc dzieciaki choruja bardzo. Mnie meczy lekko katar.

    Patrycja w takich badaniach duzo zalezy od lekarza, jego nastawienia ja sama pamietam moje badania okulistyczne i do dzis pamiętam mila mloda panie okuliste i starszego pana ktory ewidentnie nie lubil dzieci. Tesciowa chyba ciut gorzej fizycznie znosi bo to inny rodzaj chemii, dawki w tabletkach ktore ma brac dwa tyg o uwalnianie dluzsze do organizmu. Chemia w kroplowce dosc szybko wyplukuje sie z ogranizmu. Moze tez takie samopoczucie bo to pierwsze dwaki oby pomoglo i dalo efekty. Po 20 marca tomograf wiec moze bedzie cos wiadomo. Moja mama wczoraj miala zabieg na zylaki takze wybieram sie go niej.
    Teraz to nie wiadomo co dzieciom tak naprawde kupic bo wszystko maja a np. Zosie wczoraj przez pol popoludnia ukladala puzzle prosta zabawa a ile zainteresowania.

    Leave a comment:

       
Working...
X