Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    jjmkaczytam tez te cenne rady hehe mnie cieszy fakt iz sprawiedliwie został oceniony zeszly tydzien

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam Was Dziewczyny? ja już nie śpię spać nie mogę ;] reszta mojej ekipy śpi smacznie, u mnie zapowiada się słonko na polku - i czeka mnie mierzeniem z mężem na działce pionów, poziomów, wysokości ław :P itd.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Witam Was Dziewczyny? ja już nie śpię spać nie mogę ;] reszta mojej ekipy śpi smacznie, u mnie zapowiada się słonko na polku - i czeka mnie mierzeniem z mężem na działce pionów, poziomów, wysokości ław :P itd.
        hej my dopiero wstałyśmy

        jjkma dziękuję Ci pięknie za pomoc i link, przydał się

        lara-myśle, że nie ma przeciwwskazań, znam kilka osób, które właśnie za kogoś kredyt brały np. rodzic. W rodzinie siła

        Justynko pewnie cieszy Cię to mierzenie-to kolejny krok przybliżający do własnego domku i wreszcie pogoda, więc budowa powinna ruszyć pełną parą

        właśnie przeglądam strony i szukam inspiracji na ciasto z serkiem mascarpone. macie może jakiś przepis? Dziś mam gości z zaproszeniem na ślub.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hej dziewczyny,my dziś trochę dłużej pospałyśmy, normalnie to się nam nie zdaża żeby spać do 8 ale w nocy mieliśmy przygody, Majka 2 razy zwymiotowała, musiałam wszystko przebierać, więc pewnie musiała to odespać. Nie wiem co jej jest, na chorą nie wygląda, może kurcze coś jej w żłobku zaszkodziło co zjadłą

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Witam Was Dziewczyny? ja już nie śpię spać nie mogę ;] reszta mojej ekipy śpi smacznie, u mnie zapowiada się słonko na polku - i czeka mnie mierzeniem z mężem na działce pionów, poziomów, wysokości ław :P itd.
            Pewnie dlatego spać nie mogłaś, że czeka Cie dziś pierwszy krok w kierunku swojego własnego domku u nas też słonko i zapowiada się ładnie więc na pewno wybierzemy się na plac, a potem może troche poodgrzewam kotlety sprzed 7 lat chyba że sobie odpuszcze,zabaczymy...

            perpetua88 cieszę się że pomogłam

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam Was drugi raz Kobitki Zofia spi - umeczyla sie strasznie bo biegala za nami po dzialce i mierzyla - i jej to słodkie "tszy"czytaj trzy zmierzone, nio fajnie ze w koncu cos sie dzieje w koncu na tej działce mąż wykopała pod ławy zarys domku - za tydzien wjedzie koparka , zamówił tez materiał na zbrojenie - wiec i jemu humor sie poprawił, jjmkazdrówka dla córci - jak sie czuje teraz? mam nadzieje, że lepiej

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                alez sie nam ktos rozpisał tutaj - ehhh ale niektóre "cenne rady" mnie powalają szczerze powiedziawszy - wiem wiem okropna jestem ale odswiezane wątków sprzed 8 lat to takie ehhh ;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  alez sie nam ktos rozpisał tutaj - ehhh ale niektóre "cenne rady" mnie powalają szczerze powiedziawszy - wiem wiem okropna jestem ale odswiezane wątków sprzed 8 lat to takie ehhh ;/
                  Justyna już chyba wiem od czego Maja w nocy wymiotowała, do snu poczytałam jej trochę tych cennych porad, mnie też już w sumie bierze......

                  A tak na poważnie to w dzień nie wymiotowała, ale za to 3 razy zrobiła rzadką kupkę i nie ma apetytu więc stawiam na jelitówkę, na szczęście jak na razie picia nie odmawia.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Justyna już chyba wiem od czego Maja w nocy wymiotowała, do snu poczytałam jej trochę tych cennych porad, mnie też już w sumie bierze......

                    A tak na poważnie to w dzień nie wymiotowała, ale za to 3 razy zrobiła rzadką kupkę i nie ma apetytu więc stawiam na jelitówkę, na szczęście jak na razie picia nie odmawia.
                    zdrówka zycze i szybkiego powrotu do formy Dziewczyny, u nas dziecko sie wybiegało na polku dzis i spi juz długo , a w kwestii tych cennych rad ehhh szkoda ze ktos prowadzi monolog a nie dialog - bo nawet jak czlowiek odpisze na komentarz to dialogu brak

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      zdrówka zycze i szybkiego powrotu do formy Dziewczyny, u nas dziecko sie wybiegało na polku dzis i spi juz długo , a w kwestii tych cennych rad ehhh szkoda ze ktos prowadzi monolog a nie dialog - bo nawet jak czlowiek odpisze na komentarz to dialogu brak
                      No nie jest lepiej, w nocy było 4 razy przebieranie, zobaczymy jak będzie w dzień, przynajmniej śniadanko zjadła bo wczoraj to za bardzo jeść nie chciała, teraz muszę za nią chodzić i co chwila jej przypominać o piciu żeby się nie odwodniła.

                      Ma moje dodatkowe zapytania też nie odpowiedziała, bo niektóre cenne rady bardzo mnie zaintrygowały pewnie nawet nie widziała tylko mchanicznie jechała dalej przez kolejne posty, nie wiem czy na tym miała polegać ten konkurs...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        No nie jest lepiej, w nocy było 4 razy przebieranie, zobaczymy jak będzie w dzień, przynajmniej śniadanko zjadła bo wczoraj to za bardzo jeść nie chciała, teraz muszę za nią chodzić i co chwila jej przypominać o piciu żeby się nie odwodniła.

                        Ma moje dodatkowe zapytania też nie odpowiedziała, bo niektóre cenne rady bardzo mnie zaintrygowały pewnie nawet nie widziała tylko mchanicznie jechała dalej przez kolejne posty, nie wiem czy na tym miała polegać ten konkurs...
                        Dużo zdrówka dla coreczki zycze!

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam się szybko z wami brak czasu Wczoraj byliśmy na budowie zapaliliśmy sobie pierwszego grilla tak tylko my z dziećmi rodzinnie
                          27otsifem - pamiętam jak my byliśmy na tym etapie
                          jutro was doczytam bo wpadłam na chwilę
                          Strasznie wieje u nas Ach ta pogoda ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Zapowiadali deszcz a u nas ładne słoneczko Byliśmy całą rodzinką na placu zabaw

                            Prosze o głosik http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              U nas też ładne słoneczko, ale jest zimny wiatr
                              mikaa zagłosowałam +3

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                No nie jest lepiej, w nocy było 4 razy przebieranie, zobaczymy jak będzie w dzień, przynajmniej śniadanko zjadła bo wczoraj to za bardzo jeść nie chciała, teraz muszę za nią chodzić i co chwila jej przypominać o piciu żeby się nie odwodniła.

                                Ma moje dodatkowe zapytania też nie odpowiedziała, bo niektóre cenne rady bardzo mnie zaintrygowały pewnie nawet nie widziała tylko mchanicznie jechała dalej przez kolejne posty, nie wiem czy na tym miała polegać ten konkurs...
                                jjmkajak Maja? mam nadzieje, że lepiej, a odnośnie postów tej koleżanki to według mnie też nie o to chodzi w tym konkursie, nie będę sie wypowiadać co o tym sądzę - ehh forum nie jest od monologów, a wypowiedzi koleżanki są iście ciekawe ;/

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Zapowiadali deszcz a u nas ładne słoneczko Byliśmy całą rodzinką na placu zabaw

                                Prosze o głosik http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053
                                poszło

                                u nas dzis minąl dzien szybciutko bylismy u moich rodzicow - Młoda szalała z dziadkiem, dzis poraz pierwszy nie poszla nam spac na drzemke, usneła nam dopiero jak wracalismy i padło dziecie po 19 - az sie boje o ktorej wstanie rano

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X