Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • madureczka
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Miało być dzisiaj słonecznie, a jest byle jak...Ale dobra kawa jest w stanie wszystko uratować;-)

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    dla Was Mamusie też wszystkiego dobrego
    Beata u nas dziś słońce jako tako, ale pod względem temperatury nie ma szału, wczoraj w końcu udało mi się posadzić kwiaty w donicach i posprzątać warsztat, dziś mam nadzieje, że posadzę do końca jarzynki, a w warzywniaku po tygodniu w zmieni zaczęła rzodkiewka wschodzić
    a garaż mieliście mieć osobno tak? nio jak przepadnie pozwolenie to znów papierki i opłaty z tego co wiem tak jest tutaj w Wieliczce przynajmniej, tutaj o trawę zawsze dbał B. i jak była ziemia z wykopów to równał działkę - ja muszę przywieź kamień na drogę dojazdową bo ciężkie auta trochę ją sfatygowały, dziś wjedzie ostatni ciężki transport dachówka oby wjechała bez problemów, choć byli przedstawiciele firmy gdzie ją kupowałam i twierdzili, że wjedzie bez problemu.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Justyna to u nas wokół domu dopiero rośnie trawa Kiedy robiliśmy ogródek to i wtedy wyrównał drogę i przed i za domem bo doły straszne były i tu trawa tu piach ,nie ładnie to wyglądało
    My musimy pomyśleć o garażu też przed zimą to na pewno albo chociaż jakąś wiatę bo jak to będzie jeśli finanse na to pozwolą bo i plany na garaż nam przepadły ,nie wybudowało się to i jakieś papierkowe sprawy dojdą pewnie Kuba dziś jeszcze na urodzinach będzie u kolegi
    U nas dziś pogoda ładna w końcu Wszystkiego Najlepszego dla Was Mamy

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Beata dach jest prosty w rzeczywistości tylko dwie jaskółki i dach na dwóch poziomach bo garaż ciut niżej, okien dachowych nie wstawiam na dzień dzisiejszy, bo góra nad częścią mieszkalną nie będzie wykańczana, nawet ścian działowych nie będę teraz robić u góry, u nas deszcz dziś co krzyżuje plany - mój tata miał mieć dziś urlop a tu leje , wczoraj ten lekki deszczyk nam nie przeszkadzał ale dziś już nie da się robić, trawy jest trochę do koszenia - ale ważne, że nie wygląda to jak regularny plac budowy -każdy kto przyjeżdza z materiałem tutaj się dziwi, że wykoszone, krzewy na około - ale potem pracy na około będzie mniej, choć czeka nas jeszcze kopanie podjazdów pod sam garaż i kopanie szamba bo nie możemy założyć oczyszczalni
    zdrówka dla Ciebie, mnie tez skurcze łapią - ale tutaj przyczyna tkwi po stronie stresu

    edit: mój tata i wujek przyjechali stwierdzili, że deszcz im nie straszny i rozciągną sobie folie na dach - tak by murować mury i jaskółki do dachu,

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Justyna Świetny dom ,my to tak prosty mamy a u Ciebie jeszcze dach taki inny bardziej wymyślny i o trawa ładnie wokół rośnie to rzeczywiście masz koszenia Jak już dach będzie skończony to już się całkiem zmieni ale jest super
    Patrycja u mnie było 21 osób i wiem jakto wyglądało niby wydaje się nie dużo ale jednak My to mamy psa scooby który tak jak w bajce boi sie sam siebie Więc dużo nie na pilnuje
    Muszę jakieś witaminy zacząc brać Takie mnie skurcze łapią w łydkach ,nawet wczoraj na szyi mnie złapało jak chciałam coś podnieść i strasznie mi było nie dobrze wczoraj Nie wiem czy to jakieś przesilenie wiosenne czy co

    Leave a comment:

       
Working...
X