Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Dziękuję za miłe słowa
    Ja wczorajszy dzien mialam z głowy Byłam rano w kościele potem ból głowy i reszta dnia stracona Mąż kociołek zrobił ,dziećmi się zajął a ja przeleżałam
    Muszę zacząć lepiej się odżywiać i zwolnić tempo bo wszystko w biegu Dziś już pojechałam z siostrą na zakupy więc tyle dobrego I jeszcze spróbowałam w totka zagrać (dwa razy chybił trafił bo śpieszyłyśmy się aby już zakreślać) a nóż może się udać
    Justyna dzieci z bajki bardzo zadowolone ale przed tym za smerfami nie były takie aż bardzo Ale teraz są na czasie więc nie mogło by być inaczej
    Patrycja Kuba to mnie zaskakuje bo modlić się chce Nawet ostatnio pyta czy go nauczę modlitwy Pod Twoją Obronę ... ale jak były mniejsze też wolały pobiegać sobie

    Leave a comment:

  •    
       

  • madureczka
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Kartki rzeczywiście piękne.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Justyna-mocna ekipa panowie na pewno chętnie zjedzą grilla za nieocenioną pomoc oby prężnie jutro Wam wszystko szło! I by nie było tych zapowiadanych burz.

    Beata-kartki jak zawsze zachwycają, eleganckie i pomysłowe u nas smerfy też sa na topie, ale z kinem u nas za wcześnie-Ola nie potrafi usiedzieć 5 minut a co dopiero 1-2h Dziś w kościele pobila rekordy w bieganiu.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Beata kartki piękne ��. Jak ma człowiek coś do zrobienia na już to zawsze stresowo. Dzieci zadowolone z bajki? Bo zastanawiałam się nad nią tylko czasowo u nas mało go na takie przyjemności.
    My z Zosia wybieramy się do moich rodziców. Jutro zalewamy do końca szczyty oby pogoda była ino. Jutro rano muszę też zakupy zrobić bo na koniec pasuje grila jakiegoś zrobić - jutro na budowie większą ekipa mój tata, brat mojego B. , mój wujek, szwagier mój plus jego bracia. Oby się udało wszystko według planu.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    U mnie wczorajszy dzień w biegu Bo miałam zrobić na szybko 3 kartki ślubne Inaczej jak mam więcej czasu a w pośpiechu to aż ręce mi się trzęsą
    2 kartki zdążyłam zrobić zdjęcie a trzeciej nie zdążyłam a była najpiękniejsza z nich ale jeszcze jedna starsza jest z mrówkami to pokażę
    Justyna Laura to będzie bardzo tęsknić za szkołą bo ona nawet w weekendy by chodziła Właśnie taki okres teraz jest że budowy remonty i zleceń dużo
    Patrycja u nas dzieci też były w macu bo najpierw kino było a to ze szkoły wszystko (tzn składkę trzeba było zapłacić ) Kuba sera nie lubi i oddał swojego hamburgera siostrze a inne dzieci wyrzucały ! ale zadowolone bo smerfy teraz na czasie to i niespodzianki były
    Attached Files

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja walczę z prasowaniem obecnie, bo goni mnie ono strasznie ostatnio. Zoska też na budowie cały czas gdzieś się ubrudzi. Udalobmi się zaimpregnowac drzewo laty i kątłaty. Dekarze też mają obsuwe czasową i umówieni jesteśmy na koniec przyszłego tyg. jak to szef dekarzy powiedział chcieli by tutaj przyjść jak najszybciej bo miło im się tutaj robi. Tata mój ma jutro urlop zobaczymy ile uda się zrobić. Mój wujek ma wymurowac ostatnia część trzeciego i ostatniego komina. Tylko pogoda też aby się trzymała.
    Patrycja Jasiu to taki chłopczyk na każde zło tego świata chyba, Oleńka żywioł cio? Moja Zoska uparta ostatnio tak że szok a człek nie może się rozdwoic i bawić się ciągle z nią i robić. A jak mam mniej czasu dla niej to i wyrzuty sumienia. U nas dzień dziecka był bez atrakcji ale prezenty drobne były.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Wszystkiego dobrego dużym i małym dzieciom

    Jak dzień dziecka wam minął?

    U nas mac był i zakup puzzli które córa uwielbia

    Beata-oj jak nie mogę się doczekać takich wierszyków z ust Oli

    Justyna-Jaś prawie w ogólnie nie płacze, za to uwielbia się śmiać I jak z dekarzami się dogadałaś?

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    witam,
    ja w biegu znów wczoraj załatwienia w mieście i transport styropianu na budowę był, włazów na dach, elementów wykończeniowych dachu, po południ inspekcja kierownika budowy i odebranie konstrukcji dachu.
    Drzewo od dziś mamy malować i chyba nie wyrobimy się z szalowaniem murów przed poniedziałkiem ,bo mój tata miał mieć urlop, ale jego kolega z pracy ze względu na stan zdrowia nie dostał pozytywnych badań lekarskich i nie ma możliwości urlopu... nio nic jutro będę dzwonić do dekarzy jak im idzie i jak czasowo to rozegramy.
    Patrycja Jasiu to chyba spokojne dziecko cio? Fajnie, że uroczystość była udana i pomoc rodziny nieoceniona.
    Beata zapasem wakacje dzieciaki Twoje chcą wakacji czy raczej będą tęsknić za szkołą?

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Patrycja pomoc w takich uroczystościach jest bardzo ważna to i wszystko sprawniej idzie To był Jasia dzień więc też się spisał że taki grzeczny Siostra jak Chrzciła synka to całą mszę przepłakał :/
    a akademia bardzo udana Ładnie wierszyki dzieci mówiły i laurki tez piękne

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Chrzciny bardzo udane, mama z teściową i moją siostrą pomogły i wyszło całkiem fajnie

    Beata-i jak po uroczystości\akademii?

    Justyna-Jasio jak to Jasio albo spał albo się uśmiechał do wszystkich zachwycony, że jest w centrum uwagi, zazwyczaj to Oleńka skupia na sobie najwięcej uwagi, a Jasiulek leży grzecznie
    Drzewo zaimpregnowane? Gdy praca idzie do przodu to i humor lepszy

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Patrycja super że się impreza udała A laurkę dziś dostanę bodzisiaj uroczystość w szkole będzie Tak się świat zmienia że teraz psy kotów się boją
    Justyna robota idzie do przodu oby cały czas tak dobrze wam sprzyjało

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Patrycja fajnie że chrzciny udane i pogoda chyba Wam dopisała. Jak Jasiu zniósł uroczystość? Budowa w końcu coś przypomina, dachówka przyjechała całą i kierowca wjechał bez problemu. Teraz szanujemy mury do łat i malujemy drzewo impregnatem i podbicie dachu na kolor tylko trzeba jakiś kupić i chyba wybiorę coś pod kolor okien bo dachówka czarna.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!
    Justyna-właśnie zobaczyłam zdjęcia: bardzo ładnie w koło domu masz I mur pnie się do góry, coraz bardziej to nie budowa a właśnie dom. Dachówka dojechała?

    Beata-Laura humorystyczne życzenia złożyła Była laurka? Ja dostałam kartkę z trzeba kreskami I doczytałam o piesku-imie zsynchronizowane z charakterem Tu był zaś taki labrador, który złodziejowi to by kapice jeszcze przyniósł, a bał się nawet kota-kot spał w jego posłaniu, psiak obok na gołej ziemi

    Dziś wreszcie po chrzcinach, impreza się udała

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Beata u Was zostały już detale teraz sama przyjemność mieszkania. U nas dziś leniwa niedziela bo Gabii nasza chora i nie pojechaliśmy do rodziców. Wczoraj był dzień pełen pracy dziś się mi wlecze strasznie.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna właśnie my to zostawialiśmy na sam koniec- obróbka placu wokół domu a ogrodzenie to też duża inwestycja Jeszcze sporo pracy czeka ale przynajmniej w mniejszym stresie Pogoda dziś dopisuje Wczoraj też Wpadli znajomi to grilla zrobiliśmy
    Od Laury w dzień Matki usłyszałam "Świętego Najlepszego "

    Leave a comment:

       
Working...
X