Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Patrycja to było u Was weselo zapewne z pełną gromadka dzieciaków. Wiem wiem cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość ale niech te fochy przejdą już jej proszę. Też widzę że Młoda zrobiła się taką ze z obawą jak gdzieś jadę czy idę sama - chyba dociera niestety do niej całą sytuacja i obawą ze mnie może też nie być - ja to tak widzę po jej zachowaniu. Ehh ile ona w tym swoim życiu wycierpi w związku z sytuacją.

    Leave a comment:

  •    
       

  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna-fochy też przerabiam u Oli, tylko morze cierpliwości może jedynie poratować bo do małego fochacza często ciężko dotrzeć.

    Beata-wena wróciła? Może mąż gdzieś wciśnie tę sząfę U nas wszystko musi nabrać mocy urzędowej, jak o coś proszę, średnio za dwa miesiące mąż to naprawia

    Była u mnie siostra trochę, dom z niemowlakiem, roczniakiem i trzylatką jest pełen chaosu, podziwiam mamy mające dzieci rok po roku.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam Was. Mnie mało bo zamieszanie straszne z tym dachem. Pracę ok idą i kładzie się już dachówka ale to jest tak tu pojechać tam załatwić to dowieść i leci czas strasznie. Za to Zocha ma fochy jakich mało i nie wiem jak jej pomoc :/.

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja juz dzisiaj akurat wypiłam 2 kawy, ale pierwszą o godzinie 5.30 ;-)

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam po weekendzie
    Coś dzisiaj deszczowo u nas się zapowiada ale w końcu niech popada
    W sobote strażacy mieli zawody Zajeli 2 miejsce i za dwa tygodnie następne I tak znowu ćwiczenia się zaczną po pracy i nie wiem kiedy tą szafą się zajmie Ja jeszcze pracują nad zaproszeniami ślubnymi i jakoś veny brak

    Leave a comment:


  • erka55
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja kocham kawę z rana

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Patrycja Ja w ogóle nie spodziewałam się takich rzeczy w szkole a jest naprawdę ciężko a to dopiero początek nauki w tej szkole U nas w szkole są same nauczycielki żadnego nauczyciela i dzieci (chłopcy szczególnie ) też nie mają żadnego autorytetu Jak by to było kilkanaści lat temu co byli ostrzy nauczyciele była by na pewno większa dyscyplina Jak dziś z Jasiem ?
    Justyna ijak udało się wszystko bez problemów ? Dzieci potrafią być okropne Włąsnie ten co pobił mówi tak kiedyś do Kuby Że on ma wspanialą drużynę a jego to drużyna mięczaków i pyta się mnie w domu A co to jest mięczak ? Albo nazwał go Kurcze już nie pamiętam jak ale okropnie A kuba mówi ale to było śmieszne (a to było oczywiści obraźliwe ) Aż czasem wydaje mi się że Kuba jest taki łagodny i emocjonalny że nie wiem jak sobie w starszych klasach poradzi

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. Ja dopiero dziś mam chwilke bo było malowanie podbitki. 60 metrów pomalowane i już w większości przybite na dachu. Dziś Panowie kryją dach membraną i przyjedzie mój kolega aby ciągnąć rynny. Choć szef dekarzy nie bardzo szczęśliwy bo nigdy tych rynien ciągnionych nie zakładał. Takie wieści z frontu.
    Patrycja zdrówka dla Jasia, jak Zosia była na moim mleku to dla mnie też czas nowalijek był ciężki, raz przez nowalijki tyrafilysmy na oddział jeden jedyny raz kupiony wówczas szczypior w sklepie nam zaszkodził mi i jej

    Beata ze takie dzieci małe i takie sytuację, ehh ciężkie te czasy są i jakieś dziwne, ja się boję tego jak Zoska pójdzie to szkoły i boję się tego że bez Taty będzie jej ciężej bo wiadomo dzieci gadają i te wszystkie uroczystości...

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Jasiek jakieś bóle brzuszka ma, płakał histerycznie mi dziś a to rzadkość u niego.

    Beata-wszystkiego dobrego dla babci, które urodziny? Jaki smak? Zerówkowicze wydają się być jeszcze małymi dzieciaczkami a tu taka agresja w nich. Niby to truizm ale naprawdę obecne dzieci są zupełnie innym pokoleniem niż my. I właśnie w tym trudność by dobrze wychować fajnego człowieka z naszych dzieci w obecnym świecie.

    Justyna-to działasz z powerem i niech wszystko idzie tak sprawnie u nas ani kropli.

    Leave a comment:


  • jaackeo
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Rzadko piję, ale zawsze herbatkę do śniadania. Jakoś nie potrafię jedzenia przepijać kawą.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    U nas jak zawsze w biegu ... Zaraz biorę się za biszkopta bo robię torcik dla mojej babci ale bez żadnych dekoracji Jutro ma urodziny U nas w szkole afera bo zerówiaki się pobiły a i w starszych klasach też się źle dzieje aż normalnie mówię wam że jestem przerażona tym wszystkim co się w szkołach dzieje Jakie te dzieci są teraz okropne W totka niestety nie udało się ale sobie myślę że za łatwo by wszystko poszło
    Justyna to świetnie że wam tak sprawnie idzie i ze zgraną ekipą to tym bardziej
    Patrycja zakupy spożywcze które normalnie kończą się z taką prędkością światła Burze nas omineły ale z rana pochmurnie było Teraz słońce świeci

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. U nas postraszylo też bardziej burza i padal deszcz do 4 nad ranem. Wczoraj jeszcze zalewali u nas kominy tato z wujkiem moim. Ja pomalowalam 50 desek po podbicia, dzus zamierzam kolejne. Dziś dekarze już od rana na budowie i zaczynamy pracę na dachu ponownie.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Były u Was burze? Nas postraszyło tylko, aż nas wykurzyło z placu zabaw-a mamy do niego spory kawałek.

    Justyna-czyli pozytywny dzień wczoraj i udany to i satysfakcja jest jak malowanie? pogoda dopisała?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. Wczoraj udało zalać się szczyty i nasza ekipa z ogromnym uśmiechem zakończyła pracę murarskie na budowie. Dziś scigamy szalunki i malujemy drzewo z zewnątrz bo Panowie dekarze chcą przyjść już jutro nie od rana ale przed południem chcieli by zacząć.
    Beata życzę by w lotto udało się coś wygrać.
    Patrycja ja nawet nie gram bo i tak nie mam szczęścia w tego typu grach

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam,

    Beata-Zakupy ubraniowe? Jak dobrze mieć niedaleko siostrę, razem na zakupach milej gdy jeszcze można sobie z kims pogadać Jakaś kumulacja w totku? Próbowałam kilka razy i zawsze mam zero trafień-to dopiero jest talent

    Leave a comment:

       
Working...
X