Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    U mnie czasowo tez kiepsko. Bylo tez intensywnie bo w pracy byl dodatkowy konkurs na nowe stanowisko i mam w koncu normalna umowe ale stresu bylo bo innych chetnych tez ogrom. Teraz czas wyborow więc w pracy bardzo kolorowo powiem Wam. Zoska wczoraj ponraz pierwszy nie byla w przedszkolu bo pokaszluje cos mi.
    Beata fajnie ze Twoja praca daje Ci tyle satysfakcji to czekamy na zdjęcie domku juz w kolorze.
    Pozdrawiam Was milego

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam Was
    U mnie jak zawsze intensywnie czas spędzam Powiem Wam że tak mi dopisał sezon ślubny że się tak cieszę a z moich zarobionych pieniędzy teraz mało co zostało ale nadal ślubne robię nawet jeszcze na październik mam zamówienia Robimy teraz elewację domu zastanawiamy się nad kolorem coś chyba taki kremowy będzie bo taką czerwoną cegielkę mamy ale zobaczymy i oddajemy dom aby w końcu nr domu uzyskać i koszty ,koszty jak już to zrobimy mam nadzieję ze będzie z górki U mnie dzieci w porządku chodzą do szkoły
    Pozdrawiam Was mocno

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    Z pracami na budowie uda się coś jeszcze zrobic. Muszę kupic wklad kominkowy i przez sezon jesienny zimowy mozemy robic konstrukcje sufitu schodow bo tam wolna przestrzen i zabudowac poddasze tzn zrobic konstrukcje scian tych widocznych z klatki schodowej bo tego nie ma. Jeszcze ocieplic trzeba dach w pokoju nad garazem. Potem wykonczeniowka jak tylko nie wykoncze sie finansowo.
    U nas tez w grupie 25 dzieci 5 i 6 latkow. 4 i kilku nowo przyjętych do mlodszej grupy 20 wiec duzo dzieci. Jeszxze otworzylo by sie oddzial 3 latkow ale brak zgody wladz miasta. Tak Zoska jedzie tak po 7 ze mna i odbieram ją ja tak po 15 30 tylko dziecię nie chce wychodzić. Na 7 biegnie bo otwiera przedszkole i jest bez placzu bo tez nie widzi placzu innych dzieci wiec na plus. A idzie spac wczesniej wiec rano wstaje. Ja do pracy mam czasowo 13 - 15 minut. Babcia zla bo ma najblizej a idzie pierwsza ale Zoska chce i mi tez lzej na duszy bo jako tako ograniam. A z tesciowa leczenie minimum do konca października. Potem wszystkie badania kontrolne i zobaczymy co i jak. A u Ciebie Tesciu jak sie czuje? A Ola chętnie idzie ? Nie powinno byc tak ze dzieci maja malo miejsca bo to przeszkadza. U nas ze czesc podstawówki poszla do drugiego oddzialu szkoly w sąsiedniej miejscowości przedszkolaki zyskaly nowa salę. Milego dnia zycze

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna- jeszcze jakieś roboty na budowie czy koniec na ten rok? Daleko masz od pracy do przedszkola? U nas zmiana sali na niekorzyść, jest strasznie mała i szczerze mówiąc można by się było do tego przyczepić, bo nie spełnia norm 2.5 m na dziecko. Dzieci nie mają bardzo nawet pobiegać podczas zabaw ruchowych. Także bardzo to mi się nie podoba. Teraz dzieci wychodzą na dwór, ale jak będzie bardzo zimno, albo deszczowo to jakoś nie widze 25 przedszkolaków na tak ograniczonej powierzchni. I wielki plus, że wreszcie przedszkole Wasze ma lepsze godziny pracy, więc bez stresu odbierzesz sobie Zosię. A jak zdrowie teściowej?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    I mamy wrzesień. U nas na polku burza mala aktualnie. My tez po rozpoczęciu. Zoska ok zobaczymy jak najblizsze dni beda wyglądac. U nas Zoska poszla do starszej grupy. Sala inna duzo większa. Mamy przedzzkole od 7 do 17 wiec tu tez zmiany. Dzis mialam tez od 7:30 do 15 kolezanki Zoski dwie wiec przesmak przedszkolnej zabawy byl. Jutro rano bedzie sprint to ja na 7:30 musze byc w pracy.
    Co do budowy brama garazow zamontowana wjazd krawezniki prawie osadzone.
    Patrycja to plany ogromne są. Jasiowi nie ma się co dziwic siostra byla teraz caly czas. A Ola odwazna i będzie ok.
    Beata wszystko dobrze u Was?

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Jak po rozpoczęciu roku? Ola poszła chętnie nawet, zmieniła się jej jedna pani i sala. Tylko Jaś nie mógł sobie miejsca znaleźć i ciągle wolał Olę i jej szukał zrozpaczony, że mu siostra zniknęła.

    Justyna-zaczynam podyplomówkę z pedag przedszkolnej i wczesnoszkolnej. U Zosi w przedszkolu zmiany? Wjazd zrobiony?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    Swieto bylo w sobote Zoska zeszla z parkietu o godzinie 22:30 . Choc pogoda nie dopisala do konca to bylo fajnie dzieci mialy dmuchane zamki, wate cukrowa i malowanie twarzy. I wytanczyly sie przy okazji. Brama ma byc dopiero i drzwi wejsciowe prawie zamowione mam podoba mi sie wzor ale jemam odrobine inna stolarke okienna ciut inny odcien i sie waham. Teraz kopiemy i osadzamy krawzniki aby zrobic wjazd pod garaz. Bo moj kuzyn chce zalatwic kamien na wjazd okazyjnie i zal nie skorzystac. W pracy leci teraz goracy czas bedzie wyborów wiec roznymi czlek sie rzeczami zajmuje. Juz urlopy sie koncza to tez lepiej bo nie trzeba isc na zastępstwo. Czy sie przyzwyczaiłam raczej tak tylko ciągle w biegu teraz jeszcze szkola się zbliza to juz będzie sprint.
    A jakie studia planujesz?

    Leave a comment:

  •    
       

  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Beata-co u Ciebie?

    Justyna- Kiedy dożynki? Jakieś atrakcje przewidziane? U nas we wrześniu w Muzeum Wsi jest Święto Chleba w tą niedzielę i się wybieramy. Siostra czuje się dobrze, Igusia też choć chuchro, 2700 g miała, choć urodzona o czasie. I brama stoi? Jaką wybrałaś? Zapisuję się na studia podyplomowe, czas ruszyć do przodu zawodowo. A Ty już przyzwyczaiłaś się do nowej pracy i dobrze się w niej już czujesz?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    U nas czas tak zasuwa ze szok. My juz po pierwszy zebraniu rady w szkole. Ostatnie dni to pomoc w organizacji dozynek tutaj. Patrycja gratulacje dla siostry. Jak dziecie i mama sie mają? Na brame czekamy jutro mam miec termin montaz. Urlop zlecial szybko i intensywnie.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!
    Czas leci przez palce. Korzystamy z ostatnich dni wakacji. Moja siostra urodziła kilka dni temu córeczkę. Co u Was?

    Justyna-jest już brama? Jak na urlopie? Byliśmy w Sielpi-w świętokrzyskim za Kielcami, niedaleko domu, ale fajnie Na góry niestety zbyt małe dzieci.

    Beata- wyprawka szkolna gotowa?

    Leave a comment:

  •    
       

  • Pannaes
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Dla mnie poranna kawa to must have, bez niej o 11 bym znowu zasnął

    Leave a comment:


  • Pannaes
    replied
    Odp: Poranna kawa

    ja zawsze opdalam to forum w pracy

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. Żyjecie jakos w tych upalach?
    Ja w pracy mam klimatyzację i jest ok tylko potem popoludniu sie męczę. Ja jestem na zastępstwie to tu to tam trochę i normalnie ciężko wyrobic ostatnie dwa tyg przeleciały mi jak jeden dzien.
    Beata to imprezowy miesiąc u Was, my nadrabiamy spotkania ze znajomymi bo wszyscy nas zapraszają. A na budowie jest jeszcze duzo do zrobienia wbrew pozorą ale moze sie uda w 2019 roku wejsc na kartony chociaż by.
    Patrycja gdzie byliscie dokladnie? Urlop od 15 sierpnia. Brama bedzie miedzy 20 a 25 sierpniem. A drzwi pomiar bedzie 20 sierpnia i oczekiwanie na nie 4 tyg. Ale do zimy wazne by zamknac budowe.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. Żyjecie jakos w tych upalach?
    Ja w pracy mam klimatyzację i jest ok tylko potem popoludniu sie męczę. Ja jestem na zastępstwie to tu to tam trochę i normalnie ciężko wyrobic ostatnie dwa tyg przeleciały mi jak jeden dzien.
    Beata to imprezowy miesiąc u Was, my nadrabiamy spotkania ze znajomymi bo wszyscy nas zapraszają. A na budowie jest jeszcze duzo do zrobienia wbrew pozorą ale moze sie uda w 2019 roku wejsc na kartony chociaż by.
    Patrycja gdzie byliscie dokladnie? Urlop od 15 sierpnia. Brama bedzie miedzy 20 a 25 sierpniem. A drzwi pomiar bedzie 20 sierpnia i oczekiwanie na nie 4 tyg. Ale do zimy wazne by zamknac budowe.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!
    W nd wróciliśmy z wakacji znad jeziora. Dzieci szczęśliwe, Ola przehulała wszystkie oszczędności:P

    Justyna- i tego Ci życze, by na przyszły rok być już u siebie w 4 kątach Kiedy urlop? Brama już stoi?

    Beata-pewnie u Was przygotowania do szkoła i zakupy trwają. Dziś Oleńce kupiłam worek i plecak, zostały jeszcze tylko buciki przedszkolne, nawet w kurtke już ją zaopatrzyłam, udało się mi się na ostatnich przecenach upolować kurtkę za 30 zł. Podręczników dalej się nie kupuje? Dobrych kilka lat na panieńskim nie byłam, bez dzieci impreza?

    Leave a comment:

       
Working...
X