Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja rano w drodze do pracy słucham radia, tam się zawsze dowiaduje co się mniej więcej dzieje na świecie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Justyna trzymam też kciuki za budowę no i za teściową- im mniej dobrych rad tym lepiej ;p

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Hej dziewczyny. Ostatnio jestem pochłonięta bieganiem po urzędach musimy pozałatwiać zaległe sprawy z gospodarstwem po rodzicach itp. a powiem wam, ze teraz dopiero widzę ile to załatwiania i ile problemów. Zawsze byliśmy zgranym rodzeństwem a teraz zaczynają się kłótnie chyba przez to ze tak dużo trzeba załatwiać i to się na nas odbija.
        A wieczorami żeby sie zrelaksować robię ozdoby świąteczne.
        A jutro mam do zrobienia placki i tort więc też nie będę miała czasu, Brr...

        Dominika,życzę aby poród był łatwy choć tak naprawdę nie wiem co to znaczy bo ja po dwóch cc

        Justynka, dużo cierpliwości dla fachowców i dla dobrych rad teściowej U nas z takimi radami zawsze teść przychodzi a teściowa mówi ze ma się nie wtrącać a my mamy go nie słuchać

        Beata kartki na pewno zrobiłaś śliczne

        Hania dużo zdrowia dla Benia

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Teresa U nas tzn tak w dalszej rodzinie jak właśnie rozpisywali majątek ,działki ,lasy to nawet o kawałeczek były kłótnie bo jak mu się należy on chce to ieć nieważne że jemu się to nie przyda i nic z takim kawałeczkiem ziemi nie zrobi
          ale oby u was jak najmniej sporów było bo trzeba pamiętać że zdrowie jest najważniesze a dobra materialne już na dalszym miejscu
          Jakie ciasta robisz ? a Tort też musisz pochwalić się swoimi dziełami proszę
          A tu moje kartki
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Teresa życzę by udało Wam się polubownie załatwić podziały
            Beata kartki cudne miło taka wyjątkowa dostać zapewne
            my z moją siostra jedziemy do Ikea bo mam małe zakupy do zrobienia, muszę też rzucić zdjęcia do wywołania do prezentów pod choinkę

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna Fajny pomysł ze zdjęciami dołączonymi do prezentów
              Ja to znowu wstałam z bólem głowy Już dosłownie obiecuje sobie że pójdę do lekarza a teraz taki czas przedświąteczny a to to a to tamto i sama sobie wyszukuję tysiąc wymówek :/

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Dzięki za inspirację Pomysł wykorzystam (jeśli oczywiście można )

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej

                  Beata- korzystam póki siostra na urlopie macierzyńskim A kartki cudne I coraz bardziej pomysłowe i urozmaicone technicznie Super! jak najwięcej chętnych na święta! A do neurologa wybierz się koniecznie, z migrenami ciężko funkcjonować, z życiorysu często to wyjęte dni przy atakach.

                  Justyna- może im więcej będzie teściowa mieć do roboty przy SWOIM remoncie, tym mniej będzie się wtrącać i wreszcie da sobie spokój. nie rozumiem jak mozna się tak wtrącać, pewne typy już tak niestety mają. I tak masz dużo sił i cierpliwości. Rodzinę swoją masz kochaną i w nich wielkie wsparcie i pomoc.I to najważniejsze.
                  Mały Szymuś jest już półrocznym szkrabem, po kolkach wreszcie ciągle się uśmiecha

                  Teresa
                  - też mam nadzieję, że w zgodzie uda wam się załatwić te wszytskie niefajne formalności i podziały. ja masz ochotę pochwal się ozdobami świątecznymi

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Patrycja dziękuję i cieszę się że się podobają Mi to ogromną radość sprawia .
                    Wybieracie się gdzieś na ostatki ? Ja też torcik zrobię na jutro dla małej ale nic większego tylko tak skromnie rodzinnie W czwartek Laura zaniosła do szkoły muffinki pomarańczowe zamiast cukierków w ramach urodzinek Bardzo posmakowały i jak chcecie to przepis zdradzę

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Beata przepis poprosimy jak najbardziej
                      powiem Wam, że wczoraj opadły mi ręce z moją teściową - wczoraj dopytywała się o dach więc mówię, że najprawdopodobniej będzie ten koleś co oni m.i polecali bo robił u brata mojego B. - ale jest taki fakt, że oni położą tylko i wyłącznie dachówkę - a ona, że dachówka zła, że co ja gadam, że nie kładą blachy i to na pewno nie oni ;/ ale mi ciśnienie podniosła - (godzinę wcześniej załatwiałam dla niej coś, gdzie to załatwienie kosztowało mnie połączenie telefoniczne za 33 zł - ale to nic) - już stwierdziłam, że pewnym osobą nie dogodzi się niczym - pierw było, że szukam na innych ekipach źle, bo tylko ta ekipa robi dobrze z dachami i po co ja porównuje ceny, potem najprawdopodobniej wybieram tą ekipę i tak źle - czekam na wycenę tego znajomego rodziców - ale tego pana nie biorę pod uwagę ze dwóch względów - jeden to ten, że stwierdziłam, że jak będzie robić znajomy ode mnie to będzie mnie to tyle nerwów kosztować, że mogę wylądować z kaftanie - byłam pewna, że chociaż raz będzie spokój bez żadnego ale - a tu idzie się załamać,
                      jak Wam idzie z kalendarzami bo my w trakcie, zobaczymy co z tego wyjdzie nam
                      edit: w pliku kalendarz Zosi - i jak?
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam niedzielnie
                        Justyna oj widzę że ten typ tak ma :/ Nie wiem twoja teściowa to tylko chyba szuka byle jakiego punktu zaczepienia aby czegoś się czepić i jak to ignorować Cierpliwości ci życzę Kalendarz świetny a te gwiazdki to na szydełku robiłaś A i ten renifer też ładny

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Gwiazdki szare i renifer z tamtego roku wykorzystane, białe gwiazdki na szydelku tylko ja nie bardzo umiem i moje pierwsze gwiazdki szydełkowe więc koslawe sa
                          A co do teściowej ja nie wiem po co to wszystko, staram sobie to tłumaczyć ze cierpi i to z tego wynika, choć nadmienię iż nie tylko ona przeżywa - ale nie porównuje mojego bólu z jej bo tego nie da się porównać i nie zamierzam tego robić, ale w moim mniemaniu jakoś trzeba przetrwać każdy dzień, bo złość i wylewanie żali na innych nic nie zmieni - ale powiem Wam że nie wiem czy mi starczy tej cierpliwości bo jestem niekiedy na granicy i to takiej totalnej

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Justyna teściowej na pewno też jest ciężko to zrozumiałe ale niech nie odbija się to na tobie Ileż to można nerwów stracić :/ Co ty mówisz gwiazdki są super
                            A zapomniałam przepis
                            Muffiny pomarańczowe
                            125 g masła
                            1 pomarańcza
                            3 jajka
                            200 g cukru
                            190 g mąki
                            2 łyżeczki proszku do piecz
                            100 ml mleka
                            Masło rozpuścić ,przestudzić Z Pomarańczy zetrzeć skórkę i wycisnąć sok Jajka utrzeć z cukrem dodać mleko sok,masło Mąkę wymieszać z proszkiem i dodać do mokrych składników Piec 15 -20 min

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              To moje pierwsze gwiazdki w życiu zrobiłam już koło 20 dla siostry i dla mamy. Nawet nie wiem czy dobrze je robię.
                              Co do teściowej to ciężko to ogarnąć, ale miałam nadzieję że będzie spokój bo jak robili u brata B. I byli najlepsi z najlepszych już niekiedy nie wiem co myśleć.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ale zrobiłyście cuda. Beata kartki super, a Justyna przy takim kalendarzu to miałaś sporo roboty.

                                Beata robiłam jabłecznik karmelowy i taki 3 bit na herbatnikach z dodatkiem warstwy dżemu porzeczkowego ( mamy w rodzinie alergików na jaja i zawsze dla nich coś robimy bez jaj) a tort był bez ozdób bo miałam zły dzień w piątek bo mąż wrócił późno do domu zresztą jak cały tydzień i nie chcialo mi się wymyślać, a że był to dla mnie i szwagierki wiec nie musiałam kombinować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X