Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Lara tort świetnie wyglądał i zapewne smakowity
    Teresa jak dzieciaki i ich zdrowie? u nas w ostatnią niedziele Zosia gorączkowała właśnie bez żadnych innych objawów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Rano obowiązkowo radyjko. Wyprawienie wszystkich do szkoły, pracy i sama też do pracy śmigam. Poranna kawa tak, ale już dopiero przy biurku

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Lara tort świetnie wyglądał i zapewne smakowity
        Teresa jak dzieciaki i ich zdrowie? u nas w ostatnią niedziele Zosia gorączkowała właśnie bez żadnych innych objawów
        Dzisiaj już dobrze. Na początku nie było objawów,a w sobotę u Fabianka pojawiły się chrosty w buzi i okazało się ze to wirus Bostoński. Nie wiem czy słyszałyście o nim. Niby nie jest niebezpieczny ale jak wyszły te chrosty w buzi to bardzo uciążliwe, Fabian nie chciał nic jeść i pić na siłę wmuszałam w niego wodę, a przez sen mleko. Najgorsze jest to że wirus siedzi w dziecku nawet kilka tygodni, ale zaraża tylko przez ślinę. I zawsze może wrócić.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Teresa coś słyszałam o tym :/ Siostry córeczka też gorączkowała i słaba Dostała antybiotyk
          Justyna ponoć był smaczny i chwalili ale ta spływająca dekoracja :/ Zobaczymy czy chociaż smakiem się zareklamowałam ...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Beata w kwestii tortu i jego smaku na pewno
            Teresa o bostonce słyszałam i niestety lubi wracać z tego co się orientuje, zdrówka dla Was
            ja dziś czuje każdą kość, wszystko mnie boli i mam taką głowę jak bym piła całą noc, mam nadzieje, że przejdzie szybko, u nas dziś pochmurnie i pada więc siedzimy w domu co nie koniecznie podoba się Zofii

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie!
              Miałam sporą przerwę. Moja córcia ząbkuje, jest marudna, mniej śpi i w nocy i w dzień wypadła jej jedna drzemka. I kurcze ciągle mam coś do roboty. Czasami wręcz się sama na siebie wkurzam, że idę spać, zamiast ogarnąć coś jeszcze. Mąż mówi,że za dużo od siebie wymagam, no możliwe. Ale latem jakoś tak zawsze jest więcej rzeczy, a to rośliny, balkon, a to przetwory. A i córcia większa to gotowanie dla niej mi doszło. Upały ją męczą okropnie, a niedługo wrócą...

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                emros życzę córeczce łagodnego ząbkowania Ja też mam ostatnio dużo do zrobienia Niby wakacje teraz a jakie przetwory robisz owoce ?
                Justyna jak dziś samopoczucie ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Beata ja dziś też słabo się czuje ;/ to pewno nic takiego tylko ilość tęsknoty, stresu i nerwów w naszym życiu wygrywa i mój organizm się buntuje po prostu, takie moje przypuszczenia, najważniejsze, że Zosia dobrze jak na razie się czuje, u nas dziś pochmurnie na polku - ale byłyśmy na działce i była chwila zabawy na polku, bo Młoda wariuje w domku,
                  eh ja chyba nie bardzo będę robić przetwory bo nawet nie ma kto tego jeść tak szczerze a i brak weny na takie rzeczy

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej dziewczyny. U nas pada i jest zimno a dzieciaki przy tym szaleją.
                    Dzisiaj przyszła firma robić nam górę, mieli kłść regipsy itp, a okazało się że poprzednia firma żle zrobiła stelaże i ci teraz muszą wszystko odkręcać i robić od nowa. Masakra nie dość że pół materiału będzie do wyrzucenia to jeszcze podwójnie musimy płacić a do tego wszytko się znowu przesunie, a ja już nie mogę się doczekać kiedy w końcu dzieciaki będą miały swoje pokoje i będzie wszytko na swoim miejscu

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Teresa po takiej ilości słońca jakie było - a spotkanie z szarą rzeczywistością obecnie wszystkie dzieciaki wariują - u nas mimo, że pochmurno i jakoś tak nie za miło na polu musiałyśmy iść na polko bo dziecie złe i w ogóle bez humoru
                      życzę aby jak najwięcej materiału udało się uratować, ja czekam na wycenę dachu i aż się boje co mi powiedzą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Teresa, szczerze Ci współczuję z powodu kłopotów z firmami budowlanymi. W takiej sytuacji człowiekowi może się wszystkiego odechciewać. Życzę, żeby to już teraz sprawnie i spokojnie poszło.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Lara5,
                          dziadek w tym roku miał urodzaj czerwonych porzeczek I padło hasło, chcecie to bierze, a jak nie to ptaki zjedzą. No i cóż, pakowałam je do słoików, będzie kompot W sierpniu zapowiedziałam się do mamy na duże przetwory, bo jednak z maluchem samemu to ciężko, a i doświadczone oko wspomoże

                          27otsifem,
                          mojej babci będą teraz robić dach to powiedzieli 25 tysięcy, ale to malutki domek raczej.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Beata ja zamroziłam 4 woreczki truskawek, zobaczę czy wyrosną ogórki bo jeśli coś będzie to może jakiś słoik zrobię kiszonych - by potem były do zupy ogórkowej, pomidory o ile dojrzeją to też zamrożę ewentualnie zrobie przecier na pomidorową - bo w zimie z takiego przecieru lepiej smakuje
                            Emros ja aż się boje ceny i ile sobie krzykną - prosiłam o wycenę dwie firmy o których wiem iż są dobrzy i znają się na tym, a u Twojej Babci będą wymieniać drzewo - bo u moich rodziców za blachodachówkę wyszło 10 tys. drzewo zdrowe więc nie będzie wymieniane, a i robocizną w zakresie swoim bo mój tata sobie sam będzie robić z mężem siostry - tylko u nich dach jest dwuspadowy bez jaskółek więc prościutki - dojdą jeszcze rynny gięte na miejscu więc potem okaże się ile metrów wyjdzie,

                            my czekamy na Gabii, moją siostrę i mamę mają przyjechać na kawę - ja wczoraj wieczorem robiłam ciasto kinder country bo wiedziałam ,że przyjadą ciekawe co z niego wyszło i czy wyszło - choć ja nie wiem czy bedę kosztować bo żołądek boli mnie już trzeci dzień ;/

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ach dziewczyny szkoda słów na temat tych firm. Niby mąż ich wszystkich zna bo przecież razem robią po budowach i biorąc tą wcześniejszą firmę byliśmy przekonani że zrobią dobrze, ale oni robili dobrze jak robili we dwóch a jak się firma rozrosłą to robią kaszanę. Ta jest naprawde sumienna robiła ostatnio u bardzo wymagającego klienta i mąż mówi że zrobili tam super zobaczymy jak zrobią u nas.
                              Justynka jak ciasto, ja robiłam kiedyś ale jak dla mnie jest za słodkie.

                              Pozdrawiam ciepluto.
                              A jak będziecie miały chwilkę to Bardzo proszę o głosik. zrewanżuję sie https://apps.facebook.com/click_comp...24562/pl/33651

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Teresa ja oddałam głosik 177
                                tak to już jest z firmami budowlanymi - ja do dachu muszę kogoś wynająć bo to jedyna rzecz, którą nie wykonamy sami,
                                ciasto dobre Mamie, Aldii i Gabrysi smakowało - ja skosztowałam dwa kęsy bo boje się o mój żołądek - ja nie dodałam takiej ilości czekolady jak w przepisie tylko ciut mniej i ubijałam śmietanę bez cukru - więc jak dla mnie z słodkością w sam raz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X