Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Siedziałam wczoraj na zebraniu 3 godz i miałam dość. Prawie nic nie ustalone a 26 już nie długo.
    Mamy pierwszą perełkę w buzi Fabianka. Prawa dolna jedyneczka się pojawiła

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej!

      Lara- ja właśnie w tym roku męża męczyłam by mi posadził czarny bez-bo też takie syropki z czarnego bzu chcę robić jak podrośnie nasłuchałam sie o dobroczynnych właściwościach

      Teresa- gratuluję pierwszego ząbka Oby kolejne mniej boleśnie przechodził. u nas grzybów brak- może teraz coś sę pojawi. Grzybki w zalewie octowej uwielbiam. Powodzenia w organizowaniu imprezy.

      U nas nie pada, a szaro i ponuro. Nie lubię takiego zawieszania- wolę aby paało lub świeciło- niech ta pogoda się określi, bo nie wiem czy jechać na miasto czy nie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Teresa gratulujemy pierwszego ząbka i jak już ustalone kolejne zebranie ?
        Patrycja Dopiero teraz u nas wyszło słońce ale i tak jest chłodno i wieje Najgorzej rano jak jedziemy rowerami do szkoły ale Kuba daje radę

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Przyszły tydzień mam napięty i chyba będę musiała się rozdwoić.
          Poniedziłek zebranie wiejskie, wtorek wolne
          środa zebranie w przedszkolu o 17 i balet Zuzi o 17
          czwartek rano lekarz i popołudniu lekarz
          piątek zebranie wiejskie
          weekend sprzątanie mieszkania bo studenci niebawem wchodzą a remont robiliśmy i jest bałagan a mieliśmy jechać do znajomych do Poznania
          mam nadzieje że nic więcej nie wyskoczy.
          Ale jak tak cały czas się coś dzieje to mi sie podoba bo ja lubie być wśród ludzi i coś robić

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Teresa to Zuzia na balet chodzi ? To zebrań też się nazbierało Dzieje się u ciebie dzieje Tak w wakacje miałam też cały czas coś i z jednej strony mi się podobało a zdrugiej jednak tak miało czasu miałam dla samej siebie
            Dziś załatwialiśmy sprawy urzędowe Jeszcze wnioski złożyć w opiece i koniec

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Przyszły tydzień mam napięty i chyba będę musiała się rozdwoić.
              Poniedziłek zebranie wiejskie, wtorek wolne
              środa zebranie w przedszkolu o 17 i balet Zuzi o 17
              czwartek rano lekarz i popołudniu lekarz
              piątek zebranie wiejskie
              weekend sprzątanie mieszkania bo studenci niebawem wchodzą a remont robiliśmy i jest bałagan a mieliśmy jechać do znajomych do Poznania
              mam nadzieje że nic więcej nie wyskoczy.
              Ale jak tak cały czas się coś dzieje to mi sie podoba bo ja lubie być wśród ludzi i coś robić
              Przynajmniej nie jest nudo Niech sie dzieją same pozytywne rzeczy Mam nadzieję, że poznań Wam wypali
              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Teresa to Zuzia na balet chodzi ? To zebrań też się nazbierało Dzieje się u ciebie dzieje Tak w wakacje miałam też cały czas coś i z jednej strony mi się podobało a zdrugiej jednak tak miało czasu miałam dla samej siebie
              Dziś załatwialiśmy sprawy urzędowe Jeszcze wnioski złożyć w opiece i koniec
              Też przez to przechodziłam- u nas kolejki na 2 godziny stania. A u Was?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Ja raczej staram się unikac sensacji w masowych mediach, za bardzo się we wszystko agnażuje i denerwuje. moja poranna prasówka to zazwyczaj 'pejsbuk' i krótka pogawędka ze znajomymi przed pracowitym dniem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej Wam
                  Jeszcze sobie troszkę przedłożyliśmy wakacje ale już nas pogoda na stałe z działki wykurzyła CO tam u Was?
                  Kubal wrócił z co najmniej 4 nowymi zębami i ogromną ilością zadrapań i siniaków a ja nawet wypoczęta. Niestety w domku trochę problemów no ale jakoś musimy dać radę...
                  Czy którejś z Was udało sie załapać do ostatniego testowania NAN? Ja mam mail że sie dostałam i że powinna przyjść paczka jakoś pod koniec sierpnia a nic nie dotarłam wiec napisałam do Nestle a oni twierdzą że odebrałam mleko 4.08 ???

                  Perpetua współczuje Oli i Tobie zębów i łączymy sie z Kubą w bólu z Wami... Pytałaś o nagrody wiec do mnie dotarła i to nawet 2 co mnie bardzo zaskoczyło

                  Justynka- zdrówka dla Ciebie i Zosieńki :*

                  Teresa ale mnie rozczuliła Twoja mała z tym płaczącym chłopcem... Gratulację za pierwszego ząbka ucałuj Fabianka

                  Jjmkaale Ci zazdroszczę tego ruchu. Byłam na panieńskim znajomej i zabrałyśmy ją na taniec na rurze a w niedzielę mąż zabrał nas na basen i uświadomiłam sobie że tak strasznie brakuje mi sportu że szok...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Patrycja u nas nawet nie było tak źle do południa się wyrobiliśmy a oprócz urzędu pracy i US zaliczyliśmy jeszcze rynek i biedronkę
                    Pradip Gratuluję kubie nowych ząbków Jak ma tyle siniaków znaczy że intensywnie czas spędzał

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam my dochodzimy powoli do zdrowia Zosia ma nadal lekki katar, mnie dopadła angina ale już lepiej i wracamy na forum mam nadzieje, wieczorkiem nadrobię co u Was

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Justynka cieszę się że u was już coraz lepiej.


                        Lara Zuzia dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroczki w balecie, ale całe wakacje ćwiczyła z kuzynką i bardzo chce chodzić więc będę ją wozić co środę 40 km w jedną stronę ale co zrobić.

                        Pradip Zuzia już taka jest zawsze o wszystkich myśli. Ma takie dobre serduszko

                        My dzisiaj byłyśmy na zakupach. Kupiłam Zuzi kurtkę na jesień ale masakra jakie ciuchy dziecięce sa drogie.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Justyna dobrze że już lepiej Oby już was nic nie męczyło
                          Teresa to kawał drogi jednak na ten balet jeździć ale jak ma takie zamiłowanie to dobrze talent rozwijać
                          Dziewczyny tyle się teraz mówi o uchodźcach że mnie to już przeraża Jak widziałam na fb ktoś filmiki udostępnia jak to oni planują inwazję na Europę ,że nie chodzi im o ucieczkę tylko o opanowanie tych krajów
                          Nie wiem jak Niemcy nie boją się takiej inwazjii że tak drzwi przed sobą otwierają

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie

                            Pradip-nie zglaszalam się nawet do testów z nan

                            Justyna-ciesze się ze już lepiej. Bierzesz antybiotyk? Angine dobrze lepiej wykurowac

                            Teresa-super ze realizujecie i wspieracie marzenia Zuzi mimo takiej odleglosci

                            Lara-ja pod tym względem uchodźców islamskich mam jednak nacjonalistyczne zdanie. To jest taka kultura, która rzadko potrafi się asymilowac, a ma roszczenia by respektowac ich zwyczaje....itd.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Dzień dobry U nas zaczął się deszczowo Już widzę cały dzień w domu Trzeba to jakoś dzieciom zorganizować Kuba coś z rana źle się czuł i leży pod kołderką
                              a mnie jeszcze na dodatek boli głowa Chyba dziś wyjątkowo kawę muszę się napić

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam u nas słońce i z Zosią korzystam ile możemy po tym maratonie chorobowym u nas, Patrycja tak tak biorę antybiotyk bo już nie było wyjścia bo nie mogłam ani przełykać nic, ani mówić więc odwiedziła lekarza, współczuje ząbków i zycze by szybko ujrzały światło dzienne i przestały gnębić, Lara zdrówka dla Kubusia i dla Ciebie aby ból odpuścił, Teresa gratuluje ząbka u Fabianka , super ze Zuzi balet się podoba tylko jeśli chciała by także w przyszłości tańczyć to jest kawał ciężkiej pracy mam koleżankę, która tańczy zawodowo i wszystko to okupione było i nadal jest harówa jak to ona mówi, ale najważniejsze by teraz Zuzia miała z tego ogrom zabawy, ja Cie podziwiam ze masz tyle siły do aktywnego życia w swoim miejscu zamieszania, Pradip Kubuś goni i te zębuszki rośnią te nasze dzieci szybko oj szybko super ze mieliście okazje odpocząć na wakacjach tak długo, miłego dnia Dziewczyny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X