Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna-jak po chrzcinach?

    Beata-a wy zdrowi?

    My dziś u lekarza znów z wizytą, zapalenie spojówek i ciąg dalszy kaszlu z katarem, ja też złapałam od dzieci, więc wciąż się kurujemy. Urodziny Janka udane, choć Oleńka była zazdrosna trochę o prezenty i tort, a jutro Jaś będzie miał już roczek.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    To u was niedzielne imprezy
    Justyna ja mam tak niedaleko do mamy a też miałam czas że chyba ze dwa tyg się nie widziałyśmy
    Patrycja oczywiście pączki były i bardzo mi w tym Laura pomagała
    Wczoraj w końcu pojechaliśmy na szczepienie ,potem do kościoła A ja mam jeszcze pół przyczepki drzewa znieść Bo mąż dwa dni jak chorował Dziś już musiał iść do pracy

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    U nas ferie i dopiero na początku tygodnia jakoś wyszlysmy z chorób. U mnie skończyło się na antybiotyku u Zosia tylko na lekach do inhalacji. Od wczoraj jesteśmy po miesięcznej nieobecności u moich rodziców. W niedzielę chrzciny. Zdrowia dla Was Wszystkich.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!
    Dzieciaki i ja dalej podziębieni trochę, więc to jakbyśmy byli prawie zdrowi Od lekarza tydzień nie zaczęty więc nie jest zle W niedzielę urodziny Jasia, na szczęście tortem zajmie się moja mama, prezent zamówiony i odliczamy do roczku mojego kawalera W pt był dzień dziadków, Oleńka podobno ładnie występowała a i dziadkom też się podobało, bo to ich pierwszy taki przedszkolny debiut dziadkowych uroczystości

    Beata- robiłaś coś na tłusty czwartek? I wreszcie śnieg trzyma, moje dziecko nawet na sankach pojeździło, ale nie ma tu w pobliżu żadnej górki do zjeżdżania, trzeba samochodem podjechać

    Justyna-wyzdrowiałaś? Zosia poszła do przedszkola? Widziała strój, fajnie bardzo to wymyśliłaś i efekt super wśród księżniczek Zosia się wyróżniała i byłą niepowtarzalna

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Ja tak mówiłam że z każdą kolejną zimą jest coraz gorzej z tymi chorobami
    Życzę miłego tłustego pączkowego czwartku !

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Mnie wczoraj wymeczylo strasznie gorączka 39.5 stopni nie pamiętam kiedy taka miałam ostatnio, jeszcze mnie mdlilo i głową pekala. Dziś ciut lepiej choć nadal łóżko coś zrobię i kładę się bo nie mam siły i tak w kolko. Zostawiłam też Zosie bo coś katar ma i nie bardzo miałam siły ją zaprowadzić. A nikogo w domu nie ma, ale wczoraj po przedszkolu ładnie się bawiala nawet kiedy ja spałam. Dziś była zła że nie idzie ale teraz się bawi. Nie wiem co za choroby panują moja ciocia z wujkiem od trzech tygodni chorzy, w przedszkolu też malutko ich chodzi. Ino masakra mnie dawno tak nie dopadło jak wczoraj już była myśl że musze na Izbę jechać bo taka słaba byłam i ta gorączka nie wiem skąd.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam Ja na szybko Jutro tłusty czwartek ale dziś się zabieram za pączki ...
    Justyna Zdrowia życzę Nie ma nic gorszego niż choroby

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam.
    Ja dziś zaleglam w łóżku, gardło boli tak ze nie mogę mówić i gorączka. Nie mam siły. Ja i łóżko w ciągu dnia to już coś musi być na rzeczy. Oby Zosia coś nie załapała. I potem Teściowa bo narazie w szpitalu jest.
    Beata Zosia rośnie to fakt. Zresztą dobrze piszesz ze czas leci nieubłaganie. Dla Was też zdrowia.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna ale Zosia już duża Śliczna dziewczynka Właśnie tak choroby panują że boję się jak to dzieci do szkoły wrócą Znów skupisko bakterii i udanych sprzedaży aby wszystko udało ci się sprzedać
    Patrycja rety zleciał roczek A pamiętam jak to jeszcze z brzuszkiem byłaś i o tym rozmawiałyśmy i szybkiego powrotu do zdrowia dla Was
    Goście byli Jedni odjechali i znowu ktoś przyjechałi tak non stop Coś się dzieje

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam,
    Zosia na balu była myszka Minnie i niestety nie doszedł do nas tiul bo Pani w sklepach allegro kompletnie pomyliła adresy i to co miało przyjść do nas przyszło do kogoś innego więc strój był taki trochę diy a trochę to co było w szafie.
    Patrycja zdrowia dla Was. Alez Was te choroby mecza. Oby Zoska w tyg tym pochodzila do szkoly bo potem ferie. My nie pojechaliśmy do moich rodziców bo w przedszkolu panuje jelitowka i z obawy wolałam aby dziewczyny u siostry z Zosia nie stykaly się. Na olx wystawione są zabawki i książki, ubrania jeszcze dużo ich zostało. Pasowało by to wystawić muszę się zmobilizować choć dzus taka nie moc mnie dopadła że szkoda słów.
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    My oczywiście jak to w poniedziałki wybieramy się do lekarza-Oli katar zielony nie przechodzi, a Jaś zaczął kaszleć jak gruźlik, czyli status quo. A i mnie dopadło, ale już gorączka odpuściła, więc chorujemy zbiorowo. Jeszcze miesiąć do wiosny! A w tym miesiącu mój Jasiek już rok kończy! Zaraz zacznie chodzić i gdzie to moje maleństwo

    Justyna- i na jakim przebraniu stanęło? Życzę dobrych wyników teściowej jutro! Przebrnełaś przez wystawianie rzeczy? Mnie zawsze mozolnie to idzie i nie mam cierpliwości do tego, ale z drugiej strony zawsze parę groszy wpadnie, a przyda się na wiosenną wyprawkę.

    Beata-goście byli? Kuba już zdrowy?

    Leave a comment:


  • dalis
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Nie ma to jak dobra poranna kawa. Najlepiej taka z ekspresu i ze spienionym mleczkiem.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    witam Was,
    Zosia wczoraj po balu widziałam filmik z zabawy i dzieciaki fajnie się bawiły, Panie przedszkolanki super to poprowadziły, bawiły sie z nimi.
    Patrycja mam nadzieje, że u Was na placu boju z chorobami wygrywacie.
    U Zosi w przedszkolu jelitówka kosi dzieci - mam nadzieje, że nas oszczędzi - też tutaj chodzi o Teściową w poniedziałek ma stawić się na chemię bo ostatnio odmówiono jej przyjęcia ze względy na wyniki krwi i bardzo by było ok jak tak można napisać w takiej sytuacji, aby podano jej chemie bo odwlekanie tego wszystkiego w czasie to nic dobrego,
    my za tydzień zaczynami ferie i chyba Zosia zostanie bez zajęć - bo tutaj dyzury mają różni nauczyciele więc nie bardzo się jej to usmiecha

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam,
    Ja zabieram się kolejny raz za wystawienie rzeczy na olx bo Zosia trochę odlozyla zabawek i książek. A i jeszcze ubrania przejrzalysmy i część może uda się sprzedać.
    Beata zdrówka dla Was.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam
    U nas jednak chorobowo Kuba tak mi gorączkował Pojechaliśmy do lekarza i jednak bez antybiotyku się nie obeszło Pierwszy raz od 4 lat ma antybiotyk a i tak lekarz powiedział że zdrowy chłop z niego jak tyle się obeszło bez tego
    I jeszcze gości się spodziewamy takich przyjezdych z męża strony Chcą zobaczyć jak mieszkamy a nie wiem czy na dłużej zostaną i coś szykować czy nie

    Leave a comment:

       
Working...
X