Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • alekpom
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Dla maluszka jakieś fajne buciki i zabaweczkę a dla mamy kupiłabym zabiegi modelujące. Sama wiem po mojej siostrze, ze wygląd jej ciała po ciąży był dla niej paskudny i wtedy właśnie takie zabiegi przyszły jej z pomocą. Teraz słyszałam ze furorę robi zabieg Icoone z http://www.vicihair.pl/

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Hejka, zapraszam na mojego bloga www.mopp.blog.pl - tam akurat znajduje się wpisik poświęcony Baby Shower :-)
    a co z prezentów?!
    Jako mama byłam bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju gadżety dla maleństwa. Dziewczyny się zgadały i dzięki temu nic mi się nie zdublowało a wprost przeciwnie, pomogło uzupełnić wyprawkę :-)
    Dostałam pieluszki, trochę ubranek, album na zdjęcia i ramkę, karuzelkę nad łóżeczko i kosmetyki dla siebie i maleństwa.
    Fajnym pomysłem jest tort pieluszkowy i bukieciki z ubranek :-) jakby coś, ktoś to zapraszam do siebie :-))) dopiero zaczynam ale już są pierwsi zadowoleni klienci..
    ooo blogujesz chetnie zawitam na strone - a jak sie czujesz? ja taki torcik z pampersów i ubranek dostalam od kolezanek i rzeczywiscie fajnie to wyglada

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Hejka, zapraszam na mojego bloga www.mopp.blog.pl - tam akurat znajduje się wpisik poświęcony Baby Shower :-)
    a co z prezentów?!
    Jako mama byłam bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju gadżety dla maleństwa. Dziewczyny się zgadały i dzięki temu nic mi się nie zdublowało a wprost przeciwnie, pomogło uzupełnić wyprawkę :-)
    Dostałam pieluszki, trochę ubranek, album na zdjęcia i ramkę, karuzelkę nad łóżeczko i kosmetyki dla siebie i maleństwa.
    Fajnym pomysłem jest tort pieluszkowy i bukieciki z ubranek :-) jakby coś, ktoś to zapraszam do siebie :-))) dopiero zaczynam ale już są pierwsi zadowoleni klienci..

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Również ucieszyłabym się z jakiegoś kosmetyku do ciała a tym bardziej zabiegu A i jeszcze oprócz cellulitu to coś na wypadnie włosów bo to tez zmora każdej młodej mamy
    Tak jakiś fajny preparat na wypadanie włosów byłby dobrym pomysłem, ja bym się ucieszyła

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Również ucieszyłabym się z jakiegoś kosmetyku do ciała a tym bardziej zabiegu A i jeszcze oprócz cellulitu to coś na wypadnie włosów bo to tez zmora każdej młodej mamy

    Leave a comment:


  • artystka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Ja bym jednak kupiła jakieś akcesoria dla dziecka

    Leave a comment:


  • alekpom
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Ja bym kupiła jakiś zabieg liftingujący albo na cellulit mamy po ciąży chca jak najszybciej wrócić do formy więc można im w tym pomóc Polecam zajrzeć na vicihair.pl i poczytać o fajnych zabiegach upiększających. Ja z koleżankami kupiłam jeden z nich naszej młodej mamie i była bardzo zadowolona

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Pampersy to chyba taki najbardziej praktyczniejszy bo zawsze w użyciu Jak się mnie ktoś pytał czy coś potrzebuję też mówiłam o pampersach

    Leave a comment:


  • gienkak
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    najlepiej zapytać przyszłej mamy czego jej brakuje dla maleństwa ja już większość rzeczy mam wiec wolala bym pampersy

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Ja zawsze zanosiłam pampersy i jakieś ubranko bądź jak wiedziałam dawałam kosmetyki, ale najpierw musiałam wiedzieć co mamuśka kobkretnie bedzie używać . A teraz są w ogóle fajne pomysły z pampersów torty czy ze skarpet lizak

    Leave a comment:

  •    
       

  • kornela_1212
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązanie są prezenty praktyczne. Wiadomo narodziny dziecka wiążą się ze sporymi wydatkami, dlatego dając coś przydatnego, ułatwiamy trochę życie przyszłym rodzicom.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Fajne zabawy

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Mogę Wam podrzucić pomysły, które mi wpadły do głowy, bądź które poleciły mi koleżanki robiące taką właśnie imprezkę.
    Na prezent świetną rzeczą są takie torty pieluszkowe z wkładka w środku np. kremik czy szampon, czy jakaś mala grzechotka. Sama takie robię i wiem, że moim znajomym bardzo się podobały. Nie żebym się reklamowała, ale jakby coś ktoś to się polecam. I robię praktycznie po kosztach. Warto się jednak upewnić czy dziecko nie jest uczulone na jakąś firmę, chyba, że baby shower robimy tak jak należy przed urodzinami maluszka. Wtedy po prostu kupmy te najbardziej znane albo osobiście sprawdzone pieluszki.
    Kolejnym fajnym prezencikiem są bukiety z ubranek, skarpetek i bodziaków:-) wyglądają bardzo ładnie i na pewno się mamie przydadzą..
    Jest też cała masa poradników na śmiesznie choćby "Dzieciozmagania " - która w sposób żartobliwy i nie nudny pomaga zrozumieć i przetrwać pierwsze lata z dzieckiem.
    Jeśli chodzi o zabawy na takim wieczorku polecam sprawdzian na rodzica:
    Pożyczamy od córki albo znajomych ktore maja córki kilka bobasów i nasi goście muszą w jak najkrótszym czasie przewinac taką lalke..albo wyścig pomiędzy porozrzucanymi zabawkami..

    Leave a comment:


  • klamka
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    No jest to chyba najciekawsza opcja

    Leave a comment:


  • nusia911
    replied
    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

    Wydaje mi się, że na tego typu imprezę warto kupić tort z pampersów i ubranka Czytałam ostatnio Jak kupować ubranka dla niemowląt i wydaje mi się, że informacje tam zawarte mogą się przydać. Fajnym prezentem mogą być też zabawki dla dziecka ale ja osobiście tego nie preferuję, wolę kupić coś pożytecznego.

    Leave a comment:

       
Working...
X