Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Chyba każda osoba, która miała małe dziecko wie, ile ten wspaniały okres niesie za sobą nieprzespanych nocy i w ogóle stresu. Warto wspomóc młodych rodziców poprzez podarowanie im niani elektronicznej z xxx W ten sposób pozwolicie im trochę odetchnąć i bardziej cieszyć się z rodzicielstwa.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      A ja siostrze wykupiłam voucher na sesję zdjęciową ciążową + noworodkowa.
      Bardzo się cieszyła i nawet zaprosiła mnie na tą brzuszkową ) Także mamy kilka zdjęć razem. Oczywiście był też jej mąż. W sumie taka rodzinna sesja wyszła.
      Potem na noworodkowej byli już sami z Maleństwem, ale oczywiście pochwalili się zdjęciami i są cudne. Nasza mama powieszała je w ramkach w całym domu
      Jesteśmy z Wrocławia i na xxx byliśmy w Big studio. Polecam bardzo panią fotograf- Kasię.
      Last edited by disne; 30-09-2020, 21:02. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Najlepiej byłoby kupić coś praktycznego dla mamy i malucha

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          To prawda. Może rogal do karmienia?

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Może warto złożyć się i kupić jeden porządny prezent np. dobre nosidełko: xxx
            ten ranking jest sprawdzony, można śmiało się nim sugerować. Dziecko to duży wydatek, zwłaszcza pierwsze. Myślę więc, że każda mam będzie zadowolona z nosidełka
            Last edited by disne; 30-09-2020, 21:03. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Zrób sobie taką listę co dokładnie potrzebujesz, jakie cechy itd. i po tym już będziesz wiedział . Bo nie ma sensu ciągle się pytać obcych ludzi o takie rzeczy w sumie.
              canon pixma ip7250 tusze

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Poduszka do karmienia to świetny prezent dla młodej mamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Akurat taka sesja ciążowa w prezencie to bardzo dobry pomysł. Można też na chrzciny sprezentować taką sesje. To bardzo fajna pamiątka. Warto znaleźć do tego odpowiedniego fotografa. Według mnie fajne podejście ma xxxx Wprowadza fajną atmosferę na sesjach a co za tym idzie zdjęcia wychodzą super.
                  Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Każdy prezent trzeba jakość fajnie zapakować. Tutajxxx macie ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Na takiej imprezie wszystko musi być idealne
                    Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Ja bym postawiła na pieluchy, bo to idzie jak woda na początku. Z innych rzeczy to wykupienie sesji jest świetną opcją

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
                        Poduszka do karmienia to świetny prezent dla młodej mamy
                        Też myślę, że to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza, że nie każda przyszła mama w gwarze przygotowań myśli o tym a bardzo to ułatwia życie
                        Może na przykład taki zestaw xxx bo nie dość, że dostanie świetną poduszkę to jeszcze w zestawie jest butelka, smoczek oraz wkładki laktacyjne tak więc świetny zestaw startowy który na pewno się przyda
                        A poduszeczka, po okresie karmienia może stać się w przyszłości przytulną leżanką dla maluszka, pomoże w raczkowaniu po pierwszym półroczu, a kiedy dzieciaczek jeszcze podrośnie zapewni bezpieczeństwo w trakcie nauki siadania
                        Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link
                        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Uważam, że idealnym pomysłem powinien być leżaczek! Z pewnością bardzo się przyda Twojej koleżance. Sama często zaopatruję się z produkty z oferty xxx i akurat ostatnio widzialam w promocyjnej cenie Bright Starts leżaczek Żabka do 18kg . Z pewnością bardzo by się z tego ucieszyła!
                          Last edited by disne; 30-09-2020, 21:00. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Myślę, że lepiej się zapytać, niż nie trafić z prezentem. A dla maluszka na pewno wiele rzeczy jest potrzebnych.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              Napisane przez anetamielecka Pokaż wiadomość
                              Ja bym postawiła na pieluchy, bo to idzie jak woda na początku. Z innych rzeczy to wykupienie sesji jest świetną opcją
                              Można zrobić tort z pieluch i go obwiązać kolorowymi wstążkami itd. To jest naprawdę super pomysł, a pieluch nigdy za mało

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                A może taka niania elektroniczna? Możesz sobie sprawdzić XBLITZ ISEE P2P IP WIFI Ja mam ten model i się super sprawdza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X