Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Sesja zdjęciowa w takiej sytuacji jest super pomyłem Na pewno przyszła mama byłaby wdzięczna za taki fantastyczny pomysł ja sama również cieszyłabym się z takiego prezentu - świetna pamiątka dla mamy bez dwóch zdań

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Mnie ostatnio w oko wpadły mięciutkie ręczniki z haftem http://firmoweciuchy.pl/produkty/hotelarstwo/reczniki i myślę, że to będzie świetny pomysł na prezent. Na ręczniku można wyhaftować imię i datę narodzin dziecka, myślę, że to będzie śliczna pamiątka

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        To ja mam tylko kilka pytań: Co to jest baby shower, skąd to przyszło, czemu nazywa się po angielsku i czemu nigdy o czymś takim nie słyszałam?!

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          Napisane przez pyskata Pokaż wiadomość
          To ja mam tylko kilka pytań: Co to jest baby shower, skąd to przyszło, czemu nazywa się po angielsku i czemu nigdy o czymś takim nie słyszałam?!
          Baby shower to chyba z za oceanu dotarł do nas Pewnie jeszcze nie wszędzie jest tak dobrze znane Mało się zdarza aby ktoś w moim otoczeniu urządzał takie przyjęcie na cześć mamy i jej jeszcze nie narodzonego dziecka Kupuje się prezent dla mamy i dziecka

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Może na przykład masaż dla przyszłej młodej mamy ? Na przykład w takim miejscu http://isla-spa.pl, wykonywany przez profesjonalne terapeutki z Filipin i Tajlandii . Jest to dosyć niestandardowy prezent, jednak przecież zaraz po urodzeniu dziecka kobieta jest cały czas zabiegana i z pewnością będzie miała ochotę chociaż na chwilę wyrwać się z domu i poświęcić trochę czasu samej sobie.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Takie straszne torty to chyba nie jest dobry pomysł, nie wiadomo czy przyszła mama byłaby zadowolona.. lepiej postawić na klasykę a jeśli chodzi o prezenty to ja na baby shower kupuje zawsze praktyczne rzeczy przydatne po narodzinach dziecka, myślę że przyszła mama najbardziej cieszy się z takich praktycznych prezentów w hurtowniach dziecięcych jest duży wybór akcesoriów dla niemowlaka, przyszłej mamy. Ja kupuję rzeczy w hurtowni LE-GO w Kielcach, duuuży wybór i naprawdę dobre ceny

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                W mojej rodzinie i w ogóle kręgach znajomych chyba nikt nie obchodził czegoś takiego. Ale każda zachodnia tradycja prędzej czy później zostanie przeszczepiona na nasz grunt.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Kosmetyki pielęgnacyjne albo jakiś wieczór w spa Młoda mama potrzebuje chwili wyciszenia

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Mam trochę inne zdanie.Dla mnie baby shower to bardzo fajna impreza przed narodzeniem dzieciaczka. Wiem,ze przyszło to z zagranicy ale musimy odrzucać wszystkie zwyczaje? Skoro są to przyjemne zwyczaje?

                    Zwykle w prezencie daje się cos dla przyszłego maluszka. Jeśi chcecie być oryginalne to proponuję zamówić śliniaczek z napisem
                    http://www.megakoszulki.pl/sliniak-z...rukiem-grafika

                    Na tej stronie jest taka opcja

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Ja kiedyś byłam u przyjaciołki na czymś takim (choć uważam, że to amerykańskie wymysły), no ale skoro chciała - kupiłam jej takie pudełko do którego spakowałam różności - same przydatne, bo konsultowałam się z siostrą. Nie bardzo miałam czas biegać za takimi rzeczami, ale teraz wszystko się przez internet zamówi... ale do rzeczy: kupiłam śliniaki, smoczki świecące w ciemności, grzechotkę, mokre chusteczki, takie mięciutkie pieluszki, czepeczkę, rękawiczki, skarpeteczki maleńkie - takie pudło różności. A drogo nie wyszło nawet bo same drobiazgi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        W takich momentach dobrze jest po prostu zapytać przyszłą mamę. Przynajmniej nie kupi się czegoś niepotrzebnego lub nie zdubluje się jakiegoś prezentu.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Karnet na masaż

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Jak, ja byłam w ciąży to dostałam od przyjaciółek bon na zabiegi SPA, wykorzystałam go jak już maleństwo było na świecie, jak już trochę podrosło no i jeszcze moim prezentem była taka xxx- Keep calm I'm pregnant and it's a girl, do dzisiaj mam ją na pamiątkę Zrobiłyśmy sobie imprezkę w ogrodzie, polecam każdej przyszłej mamie, fajne wspomnienie.
                            Last edited by disne; 30-09-2020, 21:03. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              I jeszcze fajnym pomysłem są albumiki na zdjęcia dziecka mama może sobie uzupełniać, wklejać zdjęcia, dopisywać notatki. Fajna pamiątka na przyszłość

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Mi się wydaje, że dobry termometr bezdotykowy byłby bardzo przydatnym prezentem Fajny ranking takich urządzeń jest np. tutaj xxxx
                                Last edited by disne; 30-09-2020, 21:04. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X