Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się coś dla dziecka (rożek, poduszka do karmienia, elektroniczna niania, zabawki albo ubranka) albo dla mamy (ładna biżuteria albo kosmetyki pielęgnacyjne). Wszystko zależy od tego jak blisko znasz przyszłą mamę. Ja swojej przyjaciółce kupiłam kosmetyki i zabawki dla malucha. A od innych dziewczyn dostała praktycznie całą wyprawkę

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Ja jako przyszła mama chciałabym dostać np. laktator, jakąś bluzkę lub bluzę wygodną do karmienia ale taką, która nadaje się na wyjście, kosmetyki do pielęgnacji po ciąży, karnet do SPA albo na masaże

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Z tym laktatorem to rożnie bywa. Wiele znajomych go w ogóle nie używało.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          Z tymi karnetami na zabiegi to ja też raczej bym się wstrzymała, bo bałabym się, że mama mogłaby się obrazić i posądzić o jakieś insynuowanie co do jej figury... Zresztą, młode mamy rzadko zostawiają maluszki same na chwilę, a co dopiero na kilka godzin...
          Ja kupiłam sobie taką poduszkę - http://babydeco.eu/pl/p/Poduszka-dla...ki-Candide/388 i dla mnie było to siódme niebo Szczególnie podczas siedzenia na krześle/fotelu przy karmieniu jako podparcie dla lędźwi. Jak Piotruś był starszy to bardzo ją sobie ulubił i przygruchał sobie ją jako poduchę do spania
          Podusia jest mięciutka, dostosowuje się do kształtu ciała, można prać pokrowiec. Myślę, że taki prezent dla mamy to fajna, pożyteczna propozycja.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Napisane przez butterfly771 Pokaż wiadomość
            Z tymi karnetami na zabiegi to ja też raczej bym się wstrzymała, bo bałabym się, że mama mogłaby się obrazić i posądzić o jakieś insynuowanie co do jej figury... Zresztą, młode mamy rzadko zostawiają maluszki same na chwilę, a co dopiero na kilka godzin...
            Ja kupiłam sobie taką poduszkę - http://babydeco.eu/pl/p/Poduszka-dla...ki-Candide/388 i dla mnie było to siódme niebo Szczególnie podczas siedzenia na krześle/fotelu przy karmieniu jako podparcie dla lędźwi. Jak Piotruś był starszy to bardzo ją sobie ulubił i przygruchał sobie ją jako poduchę do spania
            Podusia jest mięciutka, dostosowuje się do kształtu ciała, można prać pokrowiec. Myślę, że taki prezent dla mamy to fajna, pożyteczna propozycja.
            Ja myślę podobnie, zwłaszcza na początku przynajmniej ja tak miałam, kobiety są dosc drazliwe jesli chodzi o figurę. A ta poduszka super sprawa! Piękna i funkcjonalna!

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Ja swojej siostrze kupowałam bezdotykowy termometr z Geratherm. Wcześniej zamawiałam tam dla mamy ciśnieniomierz desktop, który idealnie sprawdza się do dziś i postanowiłam z tego samego sklepu kupić termometr. Myślę, że taki sprzet się zawsze przydaje, nie ważne czy to dla małego, czy doroslego, a siostra zadowolona bo miała jeszcze ten zabytek rtęciowy.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Napisane przez basia67 Pokaż wiadomość
                Ja swojej siostrze kupowałam bezdotykowy termometr z Geratherm. Wcześniej zamawiałam tam dla mamy ciśnieniomierz desktop, który idealnie sprawdza się do dziś i postanowiłam z tego samego sklepu kupić termometr. Myślę, że taki sprzet się zawsze przydaje, nie ważne czy to dla małego, czy doroslego, a siostra zadowolona bo miała jeszcze ten zabytek rtęciowy.
                O widzisz, też super pomysł. Taki termometr to też wcale nie taki mały wydatek, a w domu bardzo przydatny. Zwłaszcza, gdy na świat przychodzi maluch.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  a to ma być dla mamy czy dla malucha? Ja raczej kupowałam na takie imprezy prezent dla malucha. ostatnio kupiłam tę książeczkę koleżance z pracy tylkorelaks.pl/411-zabawki-na-wakacjach-9788379003068.html bardzo fajna, moje dzieciaki też ją uwielbiają

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Dla mamy mogą okazać się przydatne adaptery do pasów bezpieczeństwa, albo jeszcze bardziej praktycznie kosmetyki dla kobiet w ciąży i po porodzie.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Najlepiej to się podpytać co moze się przydać, bo czasami przyszli rodzice upatrzyli sobie coś co im sie przyda, ale nie mają na to kasy. Wiadomo przy dziecku to strasznie dużo kasy na początek jest potrzebne. Kosmetyki dla kobiet w ciąży i po porodzie to też fajny prezent, ale pamiętajmy tez o maluszku. Może rożek, pampersy lub ręcznik kąpielowy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Może jakaś seksowna piżamka, żeby lepiej się poczuła? Różnie to bywa po ciąży niestety... Zajrzyj sobie na stronę https://missisleepy.pl/pizamy-damskie, może coś Cię tam zainspiruje

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Ja w tym roku po raz pierwszy miałam okazje być na takiej imprezie Fajna sprawa Młoda mama zrobiła nam listę co by chciała dostać dla dzidziusia i ewentualnie dla siebie. Zaproszeni goście wybierali co kupują i tak to wyglądało Fajnie bo nikt nie kupił nic nie potrzebnego
                          Gdybym wiedziała, że to na tym polega tez siostra zrobiłaby mi taką imprezę

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Jeśli jest to większa impreza to faktycznie świetny pomysł z listą. Rodzice będą odciążeni finansowo, a prezenty trafione i chciane. A takie są najlepsze.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              ja uważam że bardzo ładnym prezentem na taką okazję jest ciążowa sesja zdjęciowa, często przyszłej mamie samej szkoda pieniędzy na taką opcję bo przed porodem wydatków niemało ale kilku koleżankom już prezentowałam sesję w domi-foto i wszystkie były bardzo zadowolone z efektów a zdjęcia dumnie stoją w ramkach

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Napisane przez mama-mia Pokaż wiadomość
                                ja uważam że bardzo ładnym prezentem na taką okazję jest ciążowa sesja zdjęciowa, często przyszłej mamie samej szkoda pieniędzy na taką opcję bo przed porodem wydatków niemało ale kilku koleżankom już prezentowałam sesję w domi-foto i wszystkie były bardzo zadowolone z efektów a zdjęcia dumnie stoją w ramkach
                                Faktycznie, nie pomyślałam o tym wcześniej, ale ten pomysł jest rewelacyjny, zwłaszcza, że ja sama mam mało zdjęć a żałuję. W internecie można pooglądać piękne sesje. Aż sobie go zapamiętam na przyszłość, dla innej mamy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X