Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Dzisiaj przyszło mi do głowy, ze fajnym pomysłem byłoby też zaproszenie takiej mamy na jakiś babski wieczór..kino czy teatr w baskim gronie to świetna odskocznia od bycia mama:-)

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

      No już trochę moda na te torty przeszła..
      A ten wątek już gdzies jest :-) może poprosić redakcję o połączenie tych wątków?? Gdzieś jest jaki prezent dla mamy na baby shower..
      Jeśli zaś chodzi o prezenty to tak jak pisałam w innym wątku można podarować takiej mamie jakiś voucher na zabiegi pielęgnacyjne :-)

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
        Oj fryzjer tak..po porodzie i ciąży włosy wyglądają tragicznie :-) a te odrosty..nie można na nie patrzeć he he he ;-)
        Kurcze, tak mnie nakręciłaś, ze jak mnie puszczą ze szpitala a jeszcze nie urodzę to chyba polecę na jakieś szybkie ogarnięcie włosów..
        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        Karnet na zabiegi pielęgnacyjne jest bardzo fajnym prezentem. Mama po porodzie czesto nie czuje sie atrakcyjne, czesto nie w glowie jej jakies domimowe zabiegi upiększające, wiec to strzal w dziesiątkę. Dla mnie po porodzie taka poprawą humoru kobiecego byla wizyta banalna u fryzjera gdzues tak dwa tyg od narodzin córci.
        ja sprawe fryzjera tez zalatwilam ze sie tak wywraze przed porodem dwa tygodnie po porodzie slub brala moja siostra wiec trzeba bylo jaks wygladac , potem jak juz byl dzien slubu tez czesala mnie fryzjerka i byla to mila odskocznia - wprawdzie maz byl w samochodzie z corkom bo bylysmy praktycznie nie rozlaczne ze wzgledu na karmienie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          mogę ci powiedzieć z perspektywy mamy że najbardziej lubiłam dostawać zabawki, bo ubranka to jednak wolałam kupować sama

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Ja też czesto dostawałam ubrania to oakzywało się, że są już po prostu za małe, nic nie mówiłam bo nie chciałam robić przykrosci ale jednak wole nie dostawać takich rzeczy tylko też jakaś zabawkę , albo już ubranko np dużo większe, co za jakiś czas się przyda.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Wiele ciekawych pomysłowych gadżetów znajdziecie na pewno na: http://sarenka.eu . Sa tam i zabawki dla dziecka, akcesoria, gadżety różnego rodzaju. Wszystko przydatne dla mam z dziećmi. Znajdziecie tam coś dla chłopców i dziewczynek.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Mi nie podoba się to, że na baby shower prezenty są głównie dla dziecka a o mamie wszyscy zapominają Moja znajoma niedługo organizuje takie przyjęcie i chcę jej zamóić na Tiketto.pl Twój bilet do Teatru bilet do teatru bo wiem, że bardzo lubi chodzić. Poza tym kupię jakieś ubranko dla dziecka i paczkę słodyczy. Myślicie, że będzie zadowolona?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  A ja bym poszła w jakieś ekskluzywne kosmetyki, jak się dzidzia się urodzi to dziadkowie i cała rodzinka i tak obsypią ja prezentami. A na baby shower niech mama ma coś z życia. Swojej przyjaciółce kupiłam na beautikon.com taki ekskluzywny krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka, brzmi może średnio, ale działa rewelacyjnie!

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    A może jakaś fajna piżamka po porodzie?
                    Ułatwiająca karmienie w nocy maluszka
                    związane z tematem a na rynku jest tyle fajnych wzorów.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Jedyne co mi przychodzi na myśl to jakieś spa, masaże, ogólnie relaks. Takie pakiety na Prezent Marzeń kosztują śmieszne grosze, tak więc pozostaje jedynie kwestia odpowiedniego budżetu ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Przy zakupie jakiegokolwiek prezentu zawsze jest problem. Drobiazgów dla dzieci jest tyle, że też ciężko wybrać Jednak faktycznie szybciej wybrać coś dla malucha niż mamy. Sądzę jednak, że fajnym prezentem byłyby jakieś kosmetyki bądź karnet na zabieg kosmetyczny. Tak aby młoda mama mogła odpocząć trochę i "naładować baterię". Raczej w odzież bym nie szła bo to są takie rzeczy, które każdy koniec końców musi sobie kupić. A wizyta w spa nie jest raczej potrzebą konieczną i często jest bagatelizowana przez mamy, rodziców na poczet czegoś innego. Ważniejszego

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Kosmetyki będą świetnym pomysłem, młoda mama nie ma czasu myśleć nawet o tym, bo dziecko zajmuje wszystkie myśli. Ostatnio kupiłam znajomej w ziko dermo zestaw kosmetyków, które przydadzą się młodej mamie, dzięki konsultacji z panią tam pracująca i kolezanka była wniebowzięta.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Na przykład:
                            - zabieg SPA (ja bym nie pogardziła!)
                            - naturalne kosmetyki (sklepowe lub zrobione w domu - w necie jest masa przepisów, sama kiedyś coś takiego robiłam)
                            - oryginalne perfumy np. http://www.pachnidelko.pl/pol_m_Zapa...szowe-235.html
                            - zestaw różnych herbat

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              Ja chyba obraziłabym się gdybym po urodzeniu dziecka dostała w prezencie zabieg na upiększenie ciała Przyjęcia z okazji urodzenia dziecka powinny być wesołe nie sugerujmy mamom że powinny coś już ze sobą zrobić bo mają poprzez ciążę zniszczone ciała. Fajne pomysły na prezent na baby shower są na http://zorganizuj-babyshower.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Na Prezent Marzeń macie fajne pakiety - jakaś wycieczka, weekend spa, jakiś relaks - może idźcie w takim kierunku? Zakładam, że na każdym powinno to zrobić pozytywne wrażenie. Kwestia taka jakie macie oczekiwania... Ale chyba doskonale wiecie co lubią Wasze mamy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X