Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Ja proponuję zrzucić się w kilka osób na jakiś bardziej wartościowy prezent, np. nosidełko do samochodu

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Ja myślę, ze nosidełko do samochodu to bardziej indywidualna sprawa..dopasowac do auta i zaspokoić potrzeby maluszka nie jest tak łatwo..

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Może jakieś ubranka, zabawki lub kosmetyki dla Maluszka

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          A ja bym kupiła coś typowo dla mamy bo dla maluszka wszyscy coś przynoszą, kobiet też w pierwszej kolejności i zazwyczaj większą część dnia poświęca niemowlakowi i myślę że ucieszyłaby się chociażby z balsamu do ciała.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Koszulkę jeszcze koszulkę do karmienia dla mamy. Ja dostałam właśnie na baby shower koszulkę do karmienia, pampersy, ręcznik dla maleństwa, dużo ubranek, kocyk, bujaczek. I wszystko było bardzo przydatne dla mnie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              ja tez dostalam koszulke do karmienia taka elegancka i ładną wiec fajny to byl prezent taki inny niz wszystkie standardowe, super prezentem moze byc tez voucher na zabieg do spa dla kobiet w ciazy lub sesja brzuszkowa

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                O tak sesja zdjęciowa super sprawa. i potem w formie np fotoksiązki-można potem oglądać i oglądać. Sesja z noworodkiem też wspaniały pomysł. My w prezencie dostaliśmy wykupiona sesję zdjęciową z córką i zdjęcia wyszły naprawdę fajnie, ja w życiu bym takich profesjonalnych zdjęć nie zrobiła

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  Koszulkę jeszcze koszulkę do karmienia dla mamy. Ja dostałam właśnie na baby shower koszulkę do karmienia, pampersy, ręcznik dla maleństwa, dużo ubranek, kocyk, bujaczek. I wszystko było bardzo przydatne dla mnie
                  bardzo fajne prezenty
                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja tez dostalam koszulke do karmienia taka elegancka i ładną wiec fajny to byl prezent taki inny niz wszystkie standardowe, super prezentem moze byc tez voucher na zabieg do spa dla kobiet w ciazy lub sesja brzuszkowa
                  Koszula do karmienia (o ile mama chce karmić piersią ) to ciekawy pomysł szczególnie taka ładniejsza bo to bardzo poprawia samopoczucie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość

                    Koszula do karmienia (o ile mama chce karmić piersią ) to ciekawy pomysł szczególnie taka ładniejsza bo to bardzo poprawia samopoczucie
                    Tym bardziej, że sama mama raczej kupuje rzeczy praktyczne przede wszystkim, przynajmniej ja tak miałam, więc koszulka taka elegancka bardzo miły pomysł jako podarunek dla przyszłej mamy.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Najlepiej zabawki dla maluszka tego nigdy nie za wiele;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Uważam, ze zabawki to nie jest najlepszy pomysł..takie maleństwo po urodzeniu jeszcze nie bardzo z nich korzysta a jak jeszcze rodzice nie dysponują osobnym pokojem dla dziecka to mogą mieć problem z ich przechowywaniem. Zabawki to w późniejszym etapie..takie jest moje zdanie :-)
                        Ale z koszuli do karmienia to się bardzo ucieszyłam..zwłaszcza, ze była śliiczna. Prezent praktyczny i napewno będzie wykorzystany..
                        Ostatnio dostałam też karnet na zabiegi pielęgnacyjne do wykorzystania w ciągu pół roku..myślę, że po porodzie będzie to fajna sprawa :-)

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Uważam, ze zabawki to nie jest najlepszy pomysł..takie maleństwo po urodzeniu jeszcze nie bardzo z nich korzysta a jak jeszcze rodzice nie dysponują osobnym pokojem dla dziecka to mogą mieć problem z ich przechowywaniem. Zabawki to w późniejszym etapie..takie jest moje zdanie :-)
                          Ale z koszuli do karmienia to się bardzo ucieszyłam..zwłaszcza, ze była śliiczna. Prezent praktyczny i napewno będzie wykorzystany..
                          Ostatnio dostałam też karnet na zabiegi pielęgnacyjne do wykorzystania w ciągu pół roku..myślę, że po porodzie będzie to fajna sprawa :-)
                          Karnet na zabiegi pielęgnacyjne jest bardzo fajnym prezentem. Mama po porodzie czesto nie czuje sie atrakcyjne, czesto nie w glowie jej jakies domimowe zabiegi upiększające, wiec to strzal w dziesiątkę. Dla mnie po porodzie taka poprawą humoru kobiecego byla wizyta banalna u fryzjera gdzues tak dwa tyg od narodzin córci.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Oj fryzjer tak..po porodzie i ciąży włosy wyglądają tragicznie :-) a te odrosty..nie można na nie patrzeć he he he ;-)
                            Kurcze, tak mnie nakręciłaś, ze jak mnie puszczą ze szpitala a jeszcze nie urodzę to chyba polecę na jakieś szybkie ogarnięcie włosów..

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                              Pieluchy potzrebne będą na pewno - czyli prezent przydatny. A torty to już przeżytek widziałam nawet gitarę z pampersów: http://*****************************/gitara-i-tort...rezent,3370897

                              [IMG]http://img2.*****************************/540x405_tort-z-calej-paczki-pampersow-24484167.jpg[/IMG]

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                                Oj fryzjer tak..po porodzie i ciąży włosy wyglądają tragicznie :-) a te odrosty..nie można na nie patrzeć he he he ;-)
                                Kurcze, tak mnie nakręciłaś, ze jak mnie puszczą ze szpitala a jeszcze nie urodzę to chyba polecę na jakieś szybkie ogarnięcie włosów..
                                Pewnie! Trzeba sobie samej sprawiać małe przyjemności w życiu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X