Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stanik zakonnicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    stanik zakonnicy

    tłumaczyłam mojemu 4letniemu wojtkowi że przyjdzie do nich do przedszkola zakonnica i bedzie uczyć paciorka.
    -a jak ona wygląda? spytał
    -ma taką czarną sukienkę jak ksiądz i taką czarną chustkę na głowie
    -a to na cycki też ma czarne? ...
  •    
       

    #2


    dobre
    a tak na marginesie mam przyjaciółkę która jest w zakonie....to sa normalne kobiety noszą bieliznę jaką chcą
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      hi hi dobre

      Skomentuj


        #4
        fajne dziecko

        Skomentuj


          #5
          uśmiałam się
          dwoją drogą, skoro noszą bieliznę taką jak chcę, to ciekawe czy czasem kupi je, zeby sobie wrzucić na biust np. koronki. Jak zamówi z jakiejś intymna.pl, to paczka przyjdzie dyskretnie na pocztę i wszystko będzie jej słodką tajemnicą
          Jejuś - nigdy o tym wcześniej nie pomyślałam
          happiness is easy

          Skomentuj


            #6
            ja pracuje w sklepie w którym mamy równiez bielizne i kiedyś przychodziły dwie zakonnice, które za każdym razem wybierały stringi zawsze miałyśmy ochote z dziewczynami zapytac czy to dla nich ale przecież nie wypada

            Skomentuj


              #7
              Moja mama do dzisiaj wspomina, jak kiedyś, kiedy byłam mała, jechała ze mną autobusem i wsiadła zakonnica, a ja na cały autobus: "mamo, czy ta pani to królowa?"


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                lullaby alez bylas pocieszna!
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  przypomnialam sobie wlasnie jak moj dwuletni chrzesniak jednego razu w kosciele ,pokazujac paluszkiem na ksiedza w czarnej sutannie zawolal "diadeł,diabeł"

                  Skomentuj


                    #10
                    Pamiętam jak mój bratanek na chrzcie (miał 1 i 3miesiące ale miał bardzo lekką mowę) mówi d taty: tata ciocia na to mój brat tak tu jest ciocia a on nie tu tata tam i pokazuje na księdzaMy wszyscy w śmiech a on dalej swoje że to ciocia
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
                      ja pracuje w sklepie w którym mamy równiez bielizne i kiedyś przychodziły dwie zakonnice, które za każdym razem wybierały stringi zawsze miałyśmy ochote z dziewczynami zapytac czy to dla nich ale przecież nie wypada
                      A to fajne
                      ale właściwie to dlaczego miałyby nościć pantalony i jakieś okropne staniki...to też kobiety i chcą się fajnie czuć hehe

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: stanik zakonnicy

                        Czego oczy nie widza tego sercu nie żal, zapewne noszą taka bieliznę jak my. Swoją droga właśnie składam zamówienie tutaj https://ekskluzywna.pl/ na kilka nowych biustonoszy.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X