Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

    Zobacz chłopca, który swoimi niezwykle dojrzałymi wypowiedziami na temat niejedzenia zwierząt doprowadza mamę do łez wzruszenia. Internauci go pokochali! A ty?>>

    Co myślisz o wprowadzeniu diety wegetariańskiej u dzieci?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

    Rujnujecie zdrowie dzieci! Dziecko potrzebuje mięsa dla zdrowego rozwoju! Ten cały wegetarianizm u dzieci to totalna głupota!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

      Głupotą jest to, co ty napisałaś. Odpowiednio zbilansowana dieta (dużo owoców i warzyw) może całkowicie zastąpić mięso maluchowi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

        Szczera prawda

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

          Gdyby moje dziecko mi tak powiedziało, pewnie starałabym się ograniczyć spożywanie mięsa, ale nie wykluczyłabym całkowicie - ja wiem, że można jakoś zbilansować tą dietę, ale u mnie genetycznie słabo wchłaniamy żelazo i niestety/stety z samych warzyw go nie pozyskamy, i potrzebujemy chudej wołowinki. A nie mam zamiaru dziecka od małego suplementować żelazem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

            nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że na przykład jedzą kury, ale nie jedzą kaczek, albo jedzą owieczki a nie jedzą królików, dla mnie to hipokryzja. uważam że jak ktoś je mięso to nie powinien się wściekać na chińczyków jedzących psy, zwierze to zwierze, albo jemy albo nie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zwierząt się nie je tylko się nimi opiekuje - filmik

              uważam że to bardzo indywidualna sprawa i raczej nie zwracam uwagi na to co kto je, jeśli ktoś ma takie poglądy to ok. Ja tam mięsko lubię i mam nadzieję że mój synek też będzie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X