Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

    Narzekamy, że rodzi się mało dzieci, ale nie zgadzamy się przepuścić kobiety ciężarnej w kolejce do kasy pierwszeństwa.
    Czy panuje społeczna znieczulica, czy też wynika to z typowo polskiego przeświadczenia, że nikt nie może mieć lepiej od nas? Poznaj raport >>

    Miałyście podobne doświadczenia w ciąży?

    Czy ustępowano ci miejsca w autobusie?

    Czy korzystasz z kasy pierwszeństwa?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

    Ja pracowałam w dzielnicy gdzie całą ulica to zakłady pracy taka dzielnica przemysłowa o 15 konczylam pracę i jechalam do domu w obwodzie miałam ok 150cm ciężko było nie zauważyć że jestem w ciąży autobus pełen facetów żaden nie zrobił mi miejsca musiałam sama się upomnieć usłyszałam że w takim stanie powinnam jeździć taksówką a ja spytałam dlaczego przecież to komunikacja miejska, i niepełnosprawna nie jestem-ciąza to nie choroba, a pan mi odpowiedział że dużo miejsca zajmuje. Zaczęłam się śmiać i powiedziałam że jego kolega siedzący obok jest większy ode mnie .....zapadła cisza i pan gabarytow podobnych do mnie ustąpił mi miejsce.
    Ignorancja, brak szacunku....ciężko wyczuć ale chamstwo zdecydowanie.
    Last edited by koliberek71; 24-05-2013, 20:43.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

      w pierwsze ciąży musiałam jeździć autobusem do pracy i miasta. bywało, że nikt mi nie ustępował miejsca, a nawet, starsze panie, próbowały wymusić na mnie ustapienie! czasem mam wrażenie, że to kobiety są najmniej wyrozumiałe w stosunku do innych kobiet.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

        Niestety nie których osób ma ochotę się wyszczelać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

          Matka Polka nie doceniana,niestety tak juz jest,ale moze dlatego tak nas sie postrzega,że mając dzieci,opiekując sie nimi,zapominamy o własnym rozwoju osobistym,duchowym i zawodowym.jest taka platforma http://bogatyumysl.pl/
          gdzie użytkownicy ale i eksperci z róznych dziedzin wypowiadaja sie,zamieszczaja swoje artykuły na najrózniejsze tematy,zamieszczaja tez pliki wideo.Dzieki uczestnictwu w takiej społeczności nie wypadniemy z tzw. obiegu,zawsze bedziemy na bierzaco w każdej dziedzinie życia.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

            Redakcjo świetny raport ale niestety boląco prawdziwy i szczery... Jestem w widocznej ciąży i nikt nigdzie do tej pory nie ustąpił mi miejsca, nie mam ogromnego brzucha ale mam, co mnie denerwuje te kobiety starsze jeszcze potrafią się na mnie pchać w wąskiej kolejce . Nikt nie przepuścił mnie w kolejce, nie mam zamiaru już prosić się o przepuszczenie, bo raz jak probowałam to omal nie zostałam zlinczowana, zostało mi nawymyślane że jestem bezczelna - ale tacy teraz są ci młodzi _takie komentarze. Bardzo arogancy wobec ciężarnych są starsi ludzie, kobiety nadzwyczajnie, patrzą się jak na kobietę lekkich obyczajów a nie na kobietę w stanie błogosławionym.
            Jeśli chodzi o zakup alkoholu i papierosów- nie zgadzam się , bo to tylko zakup, mi czasami zdarza się kupować bo ktoś znajomy poprosi czy ktoś z rodziny .

            Ktoś powinien się wziąść za kampanię w rodzaju Mamy, kobiety w ciąży przodem, wszędzie powinny być wielkie kartki że mamy pierwszeństwo bez gadania. Dziwię się, że jeszcze nie ruszył żaden spot reklamowy poruszający ten temat. Bo naprawdę często robi się przykro w jakim zawistnym i ponurym kraju żyjemy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

              Też byłam kiedyś brzydko potraktowana Nie wciskałam się w kolejkę bo myślałam że ta kobieta bo coś oglądała że stoi z boku I na mnie z krzykiem "Gdzie się pani tak pcha " :/ Ja sama wiem jak to jest Wiem że są ludzie którzy przepuszczą a tych co nie też nie brakuje niestety

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                Narzekamy, że rodzi się mało dzieci, ale nie zgadzamy się przepuścić kobiety ciężarnej w kolejce do kasy pierwszeństwa.
                Czy panuje społeczna znieczulica, czy też wynika to z typowo polskiego przeświadczenia, że nikt nie może mieć lepiej od nas? Poznaj raport >>

                Miałyście podobne doświadczenia w ciąży?

                Czy ustępowano ci miejsca w autobusie?

                Czy korzystasz z kasy pierwszeństwa?
                Jeszcze nigdy nie spotkałam się z ulgowym potraktowaniem nigdzie. Mówi się, że ciąża to nie choroba! U mnie niestety to choroba...nie trafiła się mi wspaniała ciąża, bez dolegliwości i w ogóle utrudnień jak moim znajomym
                Opowiem Wam jedną sytuację mojej koleżanki.
                Jechała autobusem, oczywiście jak weszła do środka to każdy zaczął nagle podziwiać swoje buty lub krajobraz za ścianą stał się nagle taki atrakcyjny
                I widzi, jest jedno miejsce...tzn. było by, gdyby babcia wzięła z niego swoje chryzantemy! Siedziała moherowa baba na jednym z krzesełek a na drugim trzymała swoje chryzantemy!!! Koleżanka poprosiła o miejsce a moherowa baba jej powiedziała, że te kwiaty dużo kosztowały i nie będzie ich trzymać, bo się zniszczą na co koleżanka odpysknęła, że jak są takie ważne, to czy wykupiła za nie bilet autobusowy? Moherowa baba nie zareagowała a koleżanka tak gibała się nad nią trzymając się sznurka czy jak to się nazywa, to co wisi...
                Polska prorodzinna....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                  Aaaa, przypomniało mi się coś...
                  Raz byłam u ginekologa, oczywiście z moim mężem...
                  Przede mną była też dziewczyna z chłopakiem/mężem, była dość młoda i kilka innych młodych dziewczyn. Obie byłyśmy w ciąży i przyszła taka starsza Pani...zaczęła narzekać na wszystko, że te młode tak latają do ginekologa jak na "sraczkę", że po co one z tymi swoimi mężami przychodzą, czas tylko zajmują, że ona wtedy musi czekać dłużej, bo taki to się patrzy tam i pewnie dopytuje o wszystko
                  I ja, jak to słyszałam, to mi się nóż w kieszeni otwierał i mówię mężowi, żeby został, pokarzę mu zdjęcia...żeby nie robić więcej problemu starszej Pani.
                  Jak weszłam, to mi troszkę zajęło, lekarz jak zwykle długo ze mną rozmawiał i badał...a ja się aż bałam wyjść, że ta starsza Pani to mnie zje z kopytami, że tak długo...no i wyszłam wreszcie ze stosem papierów a ta baba na mnie z ryjem...nie patrząc na nią ruszyłam korytarzem ale mąż został...nie powiedział mi do dzisiaj co jej tam nawyklinał, ale baba mnie przeprosiła...a, że mąż jest wybuchowy, to podejrzewam, że ostro było...także wiecie, poczułam się jak najgorsze zło w tej przychodni, bo z brzuchem przyszłam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                    Ladybzyk przykro słyszeć co cię spotkało Każdy musi w przychodni wyczekać swoje Może ta pani miała nadzieję że młode ją przepuszczą bo jej się należy
                    I dobrze że mąż przemówił tej pani Bedzie wiedziała na przyszłość że lepiej siedzieć cicho niż wygadywać takie głupoty

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                      Ja tam się tym już nie przejmuje, a jak komuś przeszkadza że długo jestem u lekarza- niech się cieszy że nie przedłużam bardziej bo mam powód by siedzieć w gabinecie dłużej. Jak ktoś mnie przepuści, uśmiecham się , dziękuję i mówię że to teraz rzadkość że ktoś cieżarną przepuszcza. Nie którym się robi bardzo głupio.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                        Nie zdażyło mi się widzieć aby ktoś w przychodni ćiężarną przepuścił Może raz Tak się kobieta żle czuła ciężarna aż dopiero jak pielęgniarka wyszła po coś to ją wpuściła do środka a inne kobiety na to że pewnie udaje bo szybko chciała wejść

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Nie zdażyło mi się widzieć aby ktoś w przychodni ćiężarną przepuścił Może raz Tak się kobieta żle czuła ciężarna aż dopiero jak pielęgniarka wyszła po coś to ją wpuściła do środka a inne kobiety na to że pewnie udaje bo szybko chciała wejść
                          Jakie to irytujące

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                            Jakie to irytujące
                            takie życie :/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                              Matki Polki mają przerąbane. Po całości. I to właśnie często kobiety dla kobiet są najgorsze i najbardziej krytyczne, zawistne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X