Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

    norunia W dzisiejszych czasach ten obraz inny chociaż tak się kojarzy jak napisałaś Matki teraz dbają o siebie mimo że dzieci są ,teraz w ogóle jest wygodniej ze wszystkim bo kiedyś inne czasy były to i inaczej się na to patrzyło ogólnie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

      siedzenie w domu, opieka nad dwójką dzieci, sprzątanie, pranie i robienie jedzenia, to tak jak byśmy dodatkowo do budżetu zarabiały dwa tysiące złoty

      Skomentuj


        #33
        Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

        Ja bedac w ciazy bylam dwa razy obsłużona poza kolejką ,ale tez bylam swiadkiem czekajac na pobranie krwi jak bez kolejki weszla ciezarna a wszystkie stara kobietki ktore ze mna siedzialy az sie zdarzyły i tam do tej kobiety ona im pokazala kartkę na ktorej byl napis ze ciężarna poza kolejnością w koncu jedna spojrzala na mnie i powiedziala"pani tez poza kojenoscia ?" No tak odpowiedzialam

        Skomentuj


          #34
          Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

          Ja bedac w ciazy bylam dwa razy obsłużona poza kolejką ,ale tez bylam swiadkiem czekajac na pobranie krwi jak bez kolejki weszla ciezarna a wszystkie stara kobietki ktore ze mna siedzialy az sie zdarzyły i tam do tej kobiety ona im pokazala kartkę na ktorej byl napis ze ciężarna poza kolejnością w koncu jedna spojrzala na mnie i powiedziala"pani tez poza kojenoscia ?" No tak odpowiedzialam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

            Mnie nigdy nic nie spotkało dobrego. Jak sama się nie upomniałam to wszyscy udawali, że mnie nie widzą, albo w autobusie akurat namiętnie byli zapatrzeni w telefon.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

              Ja również nigdy nie otrzymałam pomocy będąc w ciąży. Nikt mnie nie widział jak zbliżałam się do kasy w supermarkecie czy innym publicznym miejscu i chyba to już się nie zmieni, ludzie są za bardzo zaganiani i zapatrzeni w siebie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                Nawet będąc w szpitalu na zakaźnym nikt mnie nie przepuścił, ani nawet lekarz czy pielęgniarka nie zwróciła uwagi. Co z tego, że mają tabliczki, jak nikt ich nie przestrzega.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                  raz podczas kolejki w punkcie krwiodawstwa prawie zemdlałam czekając w kolejce, nawet nikt mi miejsca siedzącego nie ustąpił..dopiero jakaś starsza kobieta bo już biała byłam jak ściana.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                    raz podczas kolejki w punkcie krwiodawstwa prawie zemdlałam czekając w kolejce, nawet nikt mi miejsca siedzącego nie ustąpił..dopiero jakaś starsza kobieta bo już biała byłam jak ściana.
                    Dlatego, jak nikt nam nie ustępuje to trzeba samemu zwrócić uwagę. Zdrowie dziecka jest najważniejsze. Ja często prosiłam o ustąpienie miejsca czy to w autobusie czy na poczcie.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                      należę do osób, które o nic nie proszą może dlatego ciężko mi było upomnieć się o swoje gdy potrzebowałam, racja zdrowie dziecka najważniejsze a ja zazwyczaj dobrze się czułam tylko wtedy jakoś duszno mi się zrobiło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        należę do osób, które o nic nie proszą może dlatego ciężko mi było upomnieć się o swoje gdy potrzebowałam, racja zdrowie dziecka najważniejsze a ja zazwyczaj dobrze się czułam tylko wtedy jakoś duszno mi się zrobiło.
                        Ja też nie lubię się prosić, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Lekarka mi tak kiedyś nagadała właśnie, że mi się należy i trzeba o to walczyć. Mam przywileje to z nich korzystajmy, bo ten czas szybko mija.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                          tak szybko mija i u mnie właśnie minął, teraz muszę na bieżąco żyć i widząc kobiete w ciąży zawsze przepuszczam przed siebie w kolejce do kasy aby mogła choć trochę zaznać życzliwości.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                            tak szybko mija i u mnie właśnie minął, teraz muszę na bieżąco żyć i widząc kobiete w ciąży zawsze przepuszczam przed siebie w kolejce do kasy aby mogła choć trochę zaznać życzliwości.
                            Ja też zawsze przepuszczam, nawet mamy z małymi dziećmi, chociaż raz właśnie w biedronce zdarzyło mi się, że pewna kobieta mnie przepuściła, akurat maluch zaczął płakać i mówiła,że ona też dopiero co miała takiego malucha co w wózku jeździł i wie o co chodzi.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                              Ja też zawsze przepuszczam, nawet mamy z małymi dziećmi, chociaż raz właśnie w biedronce zdarzyło mi się, że pewna kobieta mnie przepuściła, akurat maluch zaczął płakać i mówiła,że ona też dopiero co miała takiego malucha co w wózku jeździł i wie o co chodzi.
                              Ja taką sytuację miałam w szpitalu w kolejce do pobrania krwi, stałam z moimi dziećmi i pierwsza kobieta z kolejki podeszła do mnie i mnie przepuściła - mówiąc,że nie dawno ona to przechodziła z blizniakami i wie jak jest ciężko.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Matka Polka Niedoceniona - szokujący raport

                                W czasie ciąży pracowałam do końca i dojeżdżałam do pracy komunikacją miejską. Na palcach mogę policzyć sytuacje, gdy ktoś sam z siebie ustąpił mi miejsca. A bywało i tak, że jakaś pani żądała, bym ja jej ustąpiła, bo ona jest starsza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X