Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Doda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Doda

    A w ogóle już dawno nie słyszałam nic o Dodzie i nic w jej wykonaniu. Muszę przyznać ma w swoim dorobku kilka fajnych utworów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Doda

      Napisane przez edit00 Pokaż wiadomość
      A w ogóle już dawno nie słyszałam nic o Dodzie i nic w jej wykonaniu. Muszę przyznać ma w swoim dorobku kilka fajnych utworów.
      w moim odczuciu jej pierwsze piosenki były najlepsze coraz to kolejne były takie sobie a ostatnie to kolejna klapa Któryś to z jej ostatnich teledysków bardzo drogo ją wyniósł a piosenka to klapa była

      Skomentuj


        #18
        Odp: Doda

        Pierwsze utwory pisala z pasji i serca a te ostatnie to juz dla zabicia czasu gdy sławy doznała, gwiazdy troszkę zbaczaja z drogo gdy sie wybija na szczyt

        Skomentuj


          #19
          Odp: Doda

          Coś ostatnio bardzi cicho się o Dodzie zrobiło, ja tam aż taką fanką jej nie jestem choć niektóre pisenki całkiem fajne ma

          Skomentuj


            #20
            Odp: Doda

            Kiedyś to nawet ją lubiłam, i jej piosenki, ale to jak grała jako virgin, a potem z roku na roku było tylko coraz gorzej. teraz to nawet nie słyszy się już o niej nic.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Doda

              Doda chyba juz nie istnieje dawno o niej nic nie słyszalam, pewnie wyjechała za granicę aby poszerzać horyzonty. Szczerze nigdy jej nie lubiłam a jej piosenki były takie sztuczne.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X