Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grające nocniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Grające nocniki

    Grające nocniki? Warto kupić coś takiego?
  •    
       

    #2


    Moje dzieci nie chcialy nigdy uzywac nocnika - od razu byla nakladka na sedes i podnozek z ikei, zeby mogly same usiasc
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      W sumie dobry pomysł. Ale ja chyba jednak poszukam jakiegoś "ciekawego nocnika" na razie...

      Skomentuj


        #4
        Ja słyszałam ze te wszystkie grajace "trony" tylko rozpraszaja malca.
        Lepsza nagroda niz fanfary sa oklaski mamy

        Skomentuj


          #5
          Mój synek ma grający nocniczek i zamiast się w nim załatwiać to często uzywa go jako pudełka na klocki albo moje kosmetyki Melodyjka tylko go rozprasza i zachęca do odwrócenia nocniczka i sprawdzenia co takiego jest pod spodem...
          Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
          Dziękuję

          Skomentuj


            #6
            Grający nocnik to bardziej zabawka niż rzecz niezbędna do wiadomej czynności. Chyba lepszy tradycyjny....

            Skomentuj


              #7
              Teraz fisher price ma nocnik ze spłuczką , to taka mini toaleta z wyglądu, muszla itd. Z melodyjkami. super sprawa, na allegro w sklepie baby-maxx najtaniej. Polecam!
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                odpowiedz jest bardzo prosta
                jesli dziecko lubi zabawki z dzwiekami, lubi kiwac sie do rytmu swoich ulubionych melodyjek- nocnik z muzyczka w niczym nie zaburzy korzystania z niego
                a jesli to super nowosc to logiczne ze bedzie wolalo ogladac i szukac co gra

                uczenie dziecka jak zacznie mowic i rozumiec bedzie trudne
                lepiej to zrobic jak nauczy sie dobrze siedziec
                nie musi wolac ze chce siusiu, wystarczy ze na poczatku bedziecie sadzac dziecko tuz po przebudzeniu na poranne siusiu, na poczatek wiecej nie trzeba, raz dziennie jak dziecko obudzi sie w dobrym nastroju
                z biegiem kolejnych miesiecy na spokojnie mozna zwiekszac ilosc nocniczkowych posiedzen


                a w kwesti wyboru, uwazam ze konieczne jest zabranie dziecka do sklepu i posadzenie go tam na kilku modelach, nocnik nie ma sie podobac mamie czy babci tylko dziecko ma sie na nim dobrze czuc, ma byc wygodny, nie za duzy i nie za ciasny

                teraz sa tak roznie wyprofilowane ze w niektore moze wpasc z innych spadac, po przymiarce okaze sie ze sliczny grajacy nocniczek wogole nie pasuje do pupci dzieciaczka, lub odwrotnie, na upatrzonym piesku czy foce wogole nie bedziecie potrafili posadzic berbecia

                ps moja korzysta z nocniczka (i juz kojarzy co tam robi) od 9 miesiaca, mamy grajacy nocniczek, mala bardzo sie cieszy kiedy nocnik zaczyna grac , jest dumna i zaczyna sobie bic brawo
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj


                  #9
                  my kupiliśmy zwykły nocniczek, kilka znajomych miało grające i żadna nie polecała, więc postawiliśmy na taki bez udziwnień

                  Skomentuj


                    #10
                    Drogie mamy powiedzcie mi od kiedy dziecko najlepiej uczyc załatwiać sie do nocniczka?ja zaczełam jak synek mial około 13 m-cy?za wcześnie cze może za późno?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      w naszym grającym nocniku zdemontowałam urządzenie, które grało melodyjkę Happy Birthday.. beznadzeja,,,, zwłaszcza że grał ciągle, włączał się sam nawet w środku nocy, nawet wysuszony....
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Grające nocniki

                        My mieliśmy grający i porażka. Mały zrobił siku i nie pozwalał wylać, bo gra. Szybko nocnik się "zagubił".

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Grające nocniki

                          U nas też nie postawiliśmy na grajacy nocnik. Synek dostał taki zwykły i nawet fajnie sobie z nim radzi. Wiele osób odradzało mi grajace nocniki.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Grające nocniki

                            Zdecydowanie odradzam grające nocniki, bo robienie siusiu kojarzy się przez to dzieciom z zabawą. A nie o to chodzi. U znajomych córeczka dostała od babci grający nocnik. Zrobiła siusiu. Zagrało. Mała szybko wstała, podniosła nocnik nad głową i odwróciła do góry dnem, by zobaczyć co to gra. Nie muszę mówić jaki był efekt.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Grające nocniki

                              bardzo fajny gadżet i atrakcyjny dla dziecka natomiast my mamy zwykły nocniczek i jesteśmy zadowoleni z niego nie potrzeba nam dzwiękowego, nasz nam wystarcza

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X