Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie buty dla dziewczynki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie buty dla dziewczynki?

    Witam, zastanawiam się nad zakupem sandałków dla mojej córci i upatrzyłam już jedną parę http://www.memoinfo.pl/MEMO-Dino-sandal . Zastanawiam się jednak o ile większy rozmiar kupić? Słyszałam, że powinno się o 1 co najmniej, ale czy w przypadku sandałków działa to na tej samej zasadzie?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie buty dla dziewczynki?

    Ja zawsze kupuję tak aby mój kciuk się zmieścił z tyłu
    no a sandałki jak zbyt duże to nóżka będzie uciekała mocno do przodu

    najlepiej przymierzyć i niech dziecko pospaceruje wtedy zobaczysz czy trzeba mniejsze czy większe


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie buty dla dziewczynki?

      Buciki zawsze powinny być ciut większe, ja zazwyczaj mierzę buciki za pomocą wkładki, dzieci stawają nóżką na wkładce i widzę czy są takie jakie powinny być i wtedy wkładam do wybranych bucików, w taki sposób najlepiej mi jest kupiwac buciki dla dzieci.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie buty dla dziewczynki?

        Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Tak też zrobię, wezmę małą i poprzymierzamy dla pewności

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie buty dla dziewczynki?

          ja kupuje zawsze zeby byl luz, na wiosne upatrzylam cudne adidask iw cekinkach swieca sie cudnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie buty dla dziewczynki?

            A może przyglądnąć się ofercie w sklepie Olalakids? bardzo zainteresowała nas ostatnio właśnie, prócz tej oferty strojów szkolnych dla dziewczynek, właśnie oferta butów.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X