Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolęda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wyakin
    replied
    Odp: kolęda

    Pierwsza taka kolęda w zyciu dziecka to spore przeżycie, bo jednak księdza widzą w kościele, dość daleko i z dystansem, a tu nagle przychodzi do domu

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: kolęda

    U nas nie było zdziwienia jak ksiądz przyszedł na kolędę bo dzieci go znały z kościoła. Dodatkowo u nas jadł kolację to dzieci mogły bliżej Go poznać, zwłaszcza starsza córka

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: kolęda

    W styczniu jak była planowa kolęda akurat wyjeżdżaliśmy i umówiliśmy się na inny termin. Z tym innym terminem tak zeszło, że w tym roku kolędę przyjmiemy w przyszłym tygodniu, 28 kwietnia .

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: kolęda

    Wszystko też zależy od księdza, nasz jest bardzo fajny i rozmowa była bardzo luźna, nawet nas namaiwał żebyśmy się za rodzeństwo dla synka brali

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: kolęda

    U mnie w kolędę to wszyscy sztywno i poważnie siedzą, także takie małe urwisy, świetnie nadają się do rozładowania atmosfery

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: kolęda

    oj dzieci to są zabawne Mój synek podczas wizyty księdza spokojnie siedział i był bardzo onieśmielony. Niestety obrazki które dostał wyrzucił na podłogę;p

    Leave a comment:


  • zaneta-g
    replied
    Odp: kolęda

    Napisane przez alen300 Pokaż wiadomość
    podczas wizyty kolędowej, mówię do mojej 2,5-letniej Karolinki:
    - zaśpiewaj księdzu kolędę
    Karolinka oparła się o drzwi, dała ręce pod boki i :
    - miała baba koguta, koguta ...
    Czego Ty uczysz te dzieci :P Cóż za herezja :P :P :P

    Leave a comment:

  •    
       

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: kolęda

    My dziś mieliśmy wizytę duszpasterską To była pierwsza kolęda młodszego synka. Trochę się speszył, starszy się schował, ale po jakimś czasie wyszedł i uśmiechnął się do księdza

    Leave a comment:


  • karo147
    replied
    Odp: kolęda

    U mnie na kolędzie pies wskoczył księdzu pod sutannę Ale na szczeście ksiądz lubi psy i sobie z tego zażartował. Zależy od księdza chyba, niektórzy na takie coś pogroziliby palcem pewnie...

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: kolęda

    U nas to była pierwsza kolęda córki. Jak zobaczyła księdza to się przestraszyła, bo zwykle widuje księży z daleka w kościele. Ale poprzyglądała mu się trochę i jak tylko wstał z fotela to zaczęła robić mu "papa" heh.

    Leave a comment:

  •    
       

  • bobusie2
    replied
    Odp: kolęda

    Napisane przez kwiecinski Pokaż wiadomość
    Uwielbiam takie wygadane dzieciaki, które nie boją się czegoś powiedzieć. Zawsze można się z czegoś pośmiać. Ja też byłem takim dzieckiem a rodzice każde moje ciekawe wyrażenie zapisywali w zeszycie, który do dziś mają. Świetna pamiątka
    Super pomysł. Zastosuję go w moim domu.

    Leave a comment:


  • kwiecinski
    replied
    Odp: kolęda

    Uwielbiam takie wygadane dzieciaki, które nie boją się czegoś powiedzieć. Zawsze można się z czegoś pośmiać. Ja też byłem takim dzieckiem a rodzice każde moje ciekawe wyrażenie zapisywali w zeszycie, który do dziś mają. Świetna pamiątka

    Leave a comment:


  • alka1001
    replied
    Odp: kolęda

    Urocze. Dzieci zawsze maja fajne pomysły!

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: kolęda

    hehe , ale zabawne są te maluszki czasem, a śmieszne jest też jak przeklinają, maluch mojej koleżanki w sklepie powiedział na cały głos przy ekspedientce: "nie będę k...wa nosić tych różowych rajstopek" 6 lat miała wtedy

    Leave a comment:


  • Aundreaqwe1948
    replied
    Odp: kolęda

    Wiecie, chciałabym żeby były jeszcze raz Święta Bożego Narodzenia, bo tych w 2013 roku wcale nie poczułam, nie wiem jak to się nawet stało ... Poza tym za chwilę Wielkanoc

    Leave a comment:

       
Working...
X