Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porwana Madzia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: porwana Madzia

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Boziu a to już tyle dni ja bym chyba zwariowała a jakby ktoś jeszcze kazał poddać się jakimś badaniom chyba bym zabiła udusiła po cholere się czepiacie tej kobiety; czytam na wielu portalach i nienawidzę ludzi .... nienawidzę ich ... aż nie chce mi się tego komentować
    Tylko widzisz, gdyby wszyscy mysleli tak jak Ty, prawda pewnie nigdy nie wyszłaby na jaw. Policja musi ZAWSZE brac pod uwage wszelkie wersje, nawet te najgorsze i najbardziej nieprawdopodobne. Ja nie widze nic dziwnego w przesłuchaniach rodziny czy chocby ten wariograf przez Rutkowskiego. Jego tez "nienawidzili", ze jak on mógl tak postapic, a prawda jest taka że gdyby nie On to poszukiwania by trwały w Niemczech a nie Tu.

    Skomentuj


      #32
      Odp: porwana Madzia

      ann tylko wiesz ja wierzyłam że ona jest nie winna że naprawdę ukradli jej to dziecko i z tej perspektywy i ze swojej (to jakbym to ja była tą matką - nie wiem czy wiesz o co mi chodzi) to jak by mi ktoś takie rzeczy proponował to bym chyba pozabijała

      a tak to w szoku od 2 dni jestem i nie mogę myśleć o niczym innym
      jak można być ... jak można wynieść własne dziecko i porzucić na pastwę losu
      w tej sytuacji to raczej je zabiła a nie był to nieszczęsliwy wypadek


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #33
        Odp: porwana Madzia

        mi tez się tak wydaje, że to nie był wypadek tylko ona tą Malutką zabiła. I jest wiele faktów które to potwierdzają, nie chce mi się już ich wszystkich wymieniać, każdy zna tą sprawę... Już wcześniej wypowiadała się że jej nie chciała itp. Szok! ;( sukę bym wsadziła dożywotnie do więzienia albo bym sama wymierzyła sprawiedliwość... a Madzia była taka śliczna ;( [*]...
        [url=http://www.mamacafe.pl/]

        Skomentuj


          #34
          Odp: porwana Madzia

          A i te najmilsze, najdrozsze i najwspanialsze mamy umieją zatrzymać i zamydlic oczy każdemu...i co wyszło? nie chciałam sie wcześniej wypowiadać bo moja intuicja sprawdziła się po fakcie dokonanym... niewinna matka byla sprawczynią niepowtarzalnego wydarzenia... i po co to wszystko??? prawda i tak wyszła na jaw...mimo jej nieświadomości i niedojrzałości, mamotanie i definitywne kręceniem ślledztwa i tak wyjaśniło się co zaszło. mtaka-młoda niedoświadczona, zastraszana przez teściową i matkę dziewczyna nie mogła zrobić nic innego jak uciec i odciąc sie od tego złego wydzrzenia...dla własnej stysfakcji, dla spokoju psychicznego ze rodzina nie bedzie drążyć nad jej zyciemmm i co ?? uciekła na pare minut a teraz na całe życiie nie wybaczy sama sobie jak postąpiła z własnym dzieckiem... rozumię to bo pewnie cięzkie miała dzieciństwo, nierozumię jednak faktu dlaczego zrobiła to własnej córce....
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj

                 
          Working...
          X