Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porwana Madzia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    porwana Madzia

    Co sądzicie o porwaniu tej malutkiej??Dla mnie to straszne co się dzieje!!
    ANIA I RAFAŁ
  •    
       

    #2
    Odp: porwana Madzia

    Co sądzę?
    Że mentalność polaków jest na żałośnie niskim poziomie. Gdzie nie wejdę ,tam komentarze ludzi ,że to pewnie matka ,bo raz mówi jedno a raz drugie ; że to pewnie ojciec ,bo w wiadomościach mówi spokojnie ...
    Jeszcze bardziej wkurzają mnie domniemania ,że skoro to młodzi rodzice, to na pewno tego dziecka nie chcieli i tylko szukali pretekstu ,żeby się go pozbyć.


    Jeżeli chodzi o sytuację ...
    Dla mnie jest to niesamowitym wyzwaniem emocjonalnym. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie ,że mogło to spotkać i mnie - albo każdą z nas. Patrząc na mojego 2latka zastanawiałam się ,,jakbym się zachowała?" ,bo przecież na pewno bym z tęsknoty oszalała i nie umiała sobie psychicznie z tym poradzić.
    Każda wzmianka o tej dziewczynce powoduje u mnie dreszcz ...

    Mam nadzieję ,że się znajdzie - cała i zdrowa!

    Skomentuj


      #3
      Odp: porwana Madzia

      zgadzam się z Tobą Denaris bo ludzie już tacy są dla nich to po prostu nowy świerzy temat do plotek i do tych swoich interesujących wysuwań wniosków jakby byli policja z wydziału poszukiwań zaginionych. ja też mam córkę w wieku 2 lat i nie wyobrażam sobie że mogło by się z nią stać coś tak strasznego, tym bardziej że spędzam z nią całe dni. dla tej kobiety to też jest straszny wstrząs emocjonalny dlatego raz mówi tak a innym razem inaczej. zresztą wcale a wcale jej nie zazdroszczę. trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo usłyszymy że się odnalazła.

      Skomentuj


        #4
        Odp: porwana Madzia

        Ja nie wiem co bym zrobiła jakby ma dziecko porwali!!Ostatnio mały mi uciekł w tesco to przez te 10 min myślałam że oszaleję.Już zdążyłam to zgłosić dać opis jak był ubrany...a co dopiero jakbym na dłużej nie wiedziała co się z nim dzieje.Współczuję rodzicom i to bardzo.I taj jak piszesz bardzo bużo osób węszy tu spisek matki.Nawet wyczytałam na innym forum że może poznała innego faceta a że było dziecko to nie wiedziała jak zostawić męża.Dziecko zabiła i teraz pozoruje zaginięcie!!szok!Bo nie płaczą.bo się mota w zeznaniach...paranoja jakaś!
        ANIA I RAFAŁ

        Skomentuj


          #5
          Odp: porwana Madzia

          Niestety zyjemy w czasach gdzie ludzie najmniej zainteresowani maja najwiecej do powiedzenia...Jestem z Sosnowca, wiem gdzie sie to stalo i powiem Wam tylko ze ta okolica jest bardzo nie przyjemna pelno tam starych burzcych sie kamienic i ogolnie chuliganstwa najrozniejszego To co sie ostatnio dzieje na tym swiecie to juz jest przesada i to cale zamieszanie moze sie zle skonczyc. Zreszta co tu duzo mowic o doroslych i ich zachowaniu, jak ide na plac zabaw z mala i slysze rozmowy dzieciakow w wieku 10-13 lat to mi uszy wiedna a rodzice nie robia z tym nic, takie mam wrazenie. Przykre to jest bardzo i miejmy nadzieje ze malenka sie znajdzie i nic jej nie bedzie, nigdy nie wiadomo co jakiemus psycholowi odbije
          Zuzia




          Skomentuj


            #6
            Odp: porwana Madzia

            dla mnie to masakra! i strach jednocześnie o swoje maluchy! Normalnie mylę o wykasowaniu z sieci zdjęć swoich maluchów! ciekawe co się z nią teraz dieje... współczuję rodzicom ;(

            Skomentuj


              #7
              Odp: porwana Madzia

              Dziewczyny macie jakieś nowe informacje dotyczące Madzi?
              ANIA I RAFAŁ

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: porwana Madzia

                Nie mogłam słuchać wypowiedzi rodziców tej małej, płakałam razem z nią . Mam córcie 2 letnią i jak by mi się takie coś przydarzyło, nie wiem co bym zrobiła!
                Mam nadzieje że malutka nie długo wróci do swoich rodziców. A tą osobę bym chyba zabiła jak bym wiedziała kto to!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: porwana Madzia

                  ja nie potrafie sobie wyobrazić tego co czuja jej rodzice...a ten maluch napewno teskni i jest jej zle w obcym otoczeniu..mam nadzieje ze ten kto to zrobil odda mala i poniesie konsekwencje swojego czynu!!!!!!!!!!!!!







                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: porwana Madzia

                    Mój syn ma trzy lata , ostatnio wracałam od ciotki po 17 było już ciemno, wiecie jakiej dostałam paranoi, zobaczyłam jakiegos chłopaka w kapturze i juz sie co chwila ogladałam za siebie czy i mi w głowe ktoś nie przywali, nigdy nie wiadomo co komu do łba przyjdzie, to straszne co sie stało, mam nadzieje ze odnajda te dziewczynke...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: porwana Madzia

                      To strasznie smutne Gdy zobaczyłam w wiadomościach to płakałam jak bóbr...nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji, po prostu nie wyobrażam!! Współczuję rodzicom i mam nadzieję że Madzię znajdą całą i zdrową!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: porwana Madzia

                        Powiedzcie tak szczerze nie wydaje wam się dziwne że matka małej nie zgodziła się na wykrywacz kłamstw?W ogóle to czytałam że matka na pewno coś ukrywa i myślą że się w końcu przyzna do tego czego jeszcze nie powiedziała.No i Powiedzieli że mają przypuszczenia że mała jest w Niemczech.Biedne dziecko!!Tak mi jej żal!Jak już ją wywieźli to mam nadzieję że ma tam dobrze i krzywda jej się nie dzieje.
                        ANIA I RAFAŁ

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: porwana Madzia

                          Ja wspólczuję rodzicom -tragedia a jeszcze ludzi ciągle doszukują się w nich podejrzeń
                          Ja nie wiem jak bym się zachowywała w takiej sytuacji
                          Mi córka zginęła w sklepie na jakieś 5-6 minut (schowała się pod zawieszonymi ubraniami) i wpadłam w jakąś histerię krzyczałm na cały sklep do ludzi żeby się rozglądali czy nie widzą dziecka. A w ciągu tych kilku minut miałam miliony myśli że pedofil że na organy że komuś się spodobała itd
                          Boziu a to już tyle dni ja bym chyba zwariowała a jakby ktoś jeszcze kazał poddać się jakimś badaniom chyba bym zabiła udusiła po cholere się czepiacie tej kobiety; czytam na wielu portalach i nienawidzę ludzi .... nienawidzę ich ... aż nie chce mi się tego komentować


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: porwana Madzia

                            Ja *************************e(przepraszam za wyrażenie)ale jestem w szoku!!!
                            http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
                            Nie mam nic więcej do dodania!!Wiedziałam że matka jest zamieszana w to!!
                            ANIA I RAFAŁ

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: porwana Madzia

                              Jak dla mnie to powinna zgnic w wiezieniu, nie wiem jak ona moze spac spokojnie i wszystkich oklamywac... po prostu brak mi slow, ze tacy ludzie maja dzieci a nie potrafia sie nimi zajac jak nalezy ... szkoda tylko ze dziecko nie przezylo, swoja droga dziewczyny nie zadzwonilybyscie na pogotowie? tylko wynioslybyscie dziecko do parku? Nie pojmuje tego jak mozna byc takim czlowiekiem....
                              Zuzia




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X