Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porwana Madzia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anu26
    replied
    Odp: porwana Madzia

    Ja nie wiem co bym zrobiła jakby ma dziecko porwali!!Ostatnio mały mi uciekł w tesco to przez te 10 min myślałam że oszaleję.Już zdążyłam to zgłosić dać opis jak był ubrany...a co dopiero jakbym na dłużej nie wiedziała co się z nim dzieje.Współczuję rodzicom i to bardzo.I taj jak piszesz bardzo bużo osób węszy tu spisek matki.Nawet wyczytałam na innym forum że może poznała innego faceta a że było dziecko to nie wiedziała jak zostawić męża.Dziecko zabiła i teraz pozoruje zaginięcie!!szok!Bo nie płaczą.bo się mota w zeznaniach...paranoja jakaś!

    Leave a comment:


  • Rafiania2008
    replied
    Odp: porwana Madzia

    zgadzam się z Tobą Denaris bo ludzie już tacy są dla nich to po prostu nowy świerzy temat do plotek i do tych swoich interesujących wysuwań wniosków jakby byli policja z wydziału poszukiwań zaginionych. ja też mam córkę w wieku 2 lat i nie wyobrażam sobie że mogło by się z nią stać coś tak strasznego, tym bardziej że spędzam z nią całe dni. dla tej kobiety to też jest straszny wstrząs emocjonalny dlatego raz mówi tak a innym razem inaczej. zresztą wcale a wcale jej nie zazdroszczę. trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo usłyszymy że się odnalazła.

    Leave a comment:


  • Denaris
    replied
    Odp: porwana Madzia

    Co sądzę?
    Że mentalność polaków jest na żałośnie niskim poziomie. Gdzie nie wejdę ,tam komentarze ludzi ,że to pewnie matka ,bo raz mówi jedno a raz drugie ; że to pewnie ojciec ,bo w wiadomościach mówi spokojnie ...
    Jeszcze bardziej wkurzają mnie domniemania ,że skoro to młodzi rodzice, to na pewno tego dziecka nie chcieli i tylko szukali pretekstu ,żeby się go pozbyć.


    Jeżeli chodzi o sytuację ...
    Dla mnie jest to niesamowitym wyzwaniem emocjonalnym. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie ,że mogło to spotkać i mnie - albo każdą z nas. Patrząc na mojego 2latka zastanawiałam się ,,jakbym się zachowała?" ,bo przecież na pewno bym z tęsknoty oszalała i nie umiała sobie psychicznie z tym poradzić.
    Każda wzmianka o tej dziewczynce powoduje u mnie dreszcz ...

    Mam nadzieję ,że się znajdzie - cała i zdrowa!

    Leave a comment:


  • anu26
    started a topic porwana Madzia

    porwana Madzia

    Co sądzicie o porwaniu tej malutkiej??Dla mnie to straszne co się dzieje!!
       
Working...
X