Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko i pies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dziecko i pies

    Napisane przez mamatokobieta Pokaż wiadomość
    Od zawsze obcowałam z psami i moje dzieciaki także. Tak jak tu dziewczyny wspomniały to uczy dziecko obowiązku, odpowiedzialności. Moim zdaniem każda rasa nadaje się do przebywania z dzieckiem, kwestia wychowania pieska, aby nie był agresorem.

    100% prawdy!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dziecko i pies

      są psy bardziej lub mniej skłonne do agresji, ale każdego psa da sie naprostować jeżeli będzie się go uczyło od małego co może a czego nie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dziecko i pies

        Dzień dobry! Mam psa o imieniu Szef kuchni. Naprawdę kocham mojego psa, ponieważ wiele z nim doświadczyliśmy. Raz mnie uratował, więc staram się dać mojemu psu wszystko, co najlepsze.
        Że pies był zawsze zdrowy i pełen energii
        Dzięki temu mój pies jest zawsze radosny i gotowy na nowe osiągnięcia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dziecko i pies

          mam nadzieję że ci pomogłam)

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dziecko i pies

            A ja jeszcze dodam, że nie wolno zapominać o ochronie psa przed kleszczami. Trzeba o to bardzo dobrze zadbać, ponieważ te pasożyty przenoszą babeszjozę i boreliozę, co może prowadzić do śmierci zwierzęcia. Dobrze jest kupić obrożę odstraszającą mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/zdrowie/8-miesiecy-milosci-dzieki-foresto/mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/zdrowie/8-miesiecy-milosci-dzieki-foresto/ całkowicie bezwonna i bezpieczna nawet przy kontakcie z dzieckiem. Podczas wakacji zazwyczaj za cel naszych spacerów wybieramy parki, łąki i lasy ze swoimi czworonożnymi pupilami. Tak się składa, że kleszcze również można spotkać na tych obszarach.
            Last edited by disne; 01-07-2020, 20:23. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dziecko i pies

              wszysto sie da psa kota i dziecko wystarczy tresura. Do psa odpowiednia smycz, ja swoja zamowilam w xxx] bo robia tanio na zamowienie
              Last edited by disne; 29-07-2020, 21:36. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X