Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mała rzecz,a może pomóc;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mała rzecz,a może pomóc;)

    Witam,tak przeglądam fotki waszych dzieciaczków i sobie myślę,jakie one śliczne i szczęśliwe.My rodzice również napawamy się dumą patrząc na swoje pociechy( bynajmniej ja oszalałam na punkcie swojej kluseczki)
    Lecz niestety wśród nas rodziców,zdarzaja się ludzie ,którzy niestety nie mieli szczęścia tyle co My.Nie zobaczą jak ich ukochana córeczka,lub synek wojuje w piaskownicy,chodzi na randki,czy wkracza w samodzielne życie,zakłada rodzinę.Co prawda świata nie zmienimy,ale możemy pomóc.
    Pewnie niektórzy z was spotkali się z akcją zbierania nakrętek. Ja do niedawna zbierałam,ale pomyślałam,że to głupota. Aż wczoraj ogladnelam reportaż w TV o pewnym Mikołajku,aż serce mi ścisneło. Kupujemy swoim dzieciom zabawki za setki,a nie zauważamy innych w potrzebie. Dziekuje Tym,którzy biora udzial w akcji KOREK,a pozostałych zapraszam do współpracy.Podarójmy Tym dzieciaczkom troche szczęścia,nic nas to nie kosztuje.
  •    
       

    #2
    Odp: Mała rzecz,a może pomóc

    My również zbieramy zakrętki,u synka w przedszkolu jest specjalny karton gdzie można je wrzucic,dla nas to żaden wysiłek zbierac takie zakrętki a komuś możemy pomóc.1 kg takich zakrętek to 1 zł,gdyby każdy zbierał to można nazbierac dużą kwotę pieniędzy.Każdy ma swoje życie,problemy itp. ale warto czasem pomyślec o tych którzy każdego dnia zmagają sie z kalectwem,chorobami...



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mała rzecz,a może pomóc

      w tamtym roku szkolnym z synem uzbieraliśmy 462 nakrętki, w tym chcemy pobić nasz rekord...Pozdrawiam wszystkich zbieraczy


      Skomentuj


        #4
        Odp: Mała rzecz,a może pomóc

        Kochani pobijmy rekord KOLIBERKA Wszyscy zbieracze łączmy się.Duza bużka dla was wszystkich,dzieki za poparcie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mała rzecz,a może pomóc

          My bierzemy udział w innych akcjach pomocy, mamy juz 27 dyplomów, jestem mamą 2 ki przecudnych synków i wciaz potrafimy pomagać, myślałam ze mając dzieci nie dam rady a jednak... czasem delikatne wyciągnięcie ręki potrafii pomóc... nakłaniam do brania udziału w takich akcjach...pozdrawiam
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mała rzecz,a może pomóc

            Także jestem zdania, że trzeba pomagać, nawet mała, przysłowiowa kropla, może wydrążyć skałę, więc wart jest każdy najmniejszy dobry uczynek dla dzieci i nie tylko.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X