Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Inhalacja-trudna sprawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Inhalacja-trudna sprawa

    Jest wieczór,przygotowuję inhalację dla kaszlącej córki.Ona obserwuje i po chwili mówi:
    -Nic z tego! Ja w życiu nie dam sobie zrobic tej inhalacji bo ona jest strasznie nudna!
    Ja mówię:
    -Musisz zrobic bo masz kaszelek a inhalacja Ci pomoże.
    Na to Zuzka:
    -O raaany!! Cóż to za człowiek musiał byc żeby coś tak okropnego wyprodukowac !!

  •    
       

    #2
    Odp: Inhalacja-trudna sprawa

    alez sie usmialam na szczescie moje potworki lubia inhalacje


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Inhalacja-trudna sprawa

      moje dziewczynki przy pierwszym uzyciu inhalatora bardzo sue przestraszyly mzoe dlatego ze uzylismy fgo poraz pierwszy w szpitalu. W domku pozniej sie jakos przyzwyczily i teraz same chetnie robia
      Kwestia przyzwyczajenia i dobrego podejscia rodzica do dziecka, trzeba wytlumaczyc lagodnie o co chodzi i zeby sie nei bac

      Skomentuj


        #4
        Odp: Inhalacja-trudna sprawa

        u nas też z tym nie ma problemu - Zosia sama postyka sobie pod nos maseczkę - my traktujemy cały zabieg jak zabawę i wciągamy w to dziecko i Młoda ładnie i dzielenie to znosi

        Skomentuj


          #5
          Odp: Inhalacja-trudna sprawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          u nas też z tym nie ma problemu - Zosia sama postyka sobie pod nos maseczkę - my traktujemy cały zabieg jak zabawę i wciągamy w to dziecko i Młoda ładnie i dzielenie to znosi
          najwazniejsze dobre pierwsze wrazenie Jak dziecko sie nei wystraszy to nei bedzie przezywac i plakac, inhalacja w sumie nie trwa zbyt dlugo wiec dziecko powinno ją polubic

          Skomentuj


            #6
            Odp: Inhalacja-trudna sprawa

            U nas najgorszy był pierwszy raz, a teraz mała jak tylko ma katar albo kaszel t sama chce robić bziii.
            Kiedyś lekarka mi powiedziała że jak dziecko płacze przy inhalacji to dobrze bo wdycha więcej leku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Inhalacja-trudna sprawa

              to ja przed pierwsza inhalcją córki właczałam urządzonko i ono sobie szło - by oswoić dziecko z tym urządzonkiem i z dźwiękiem bo chyba to dzieciaczki przeraża najbardziej, potem ja czy mąż korzyliśmy aż w końcu córcia sama chciała bo wiadomo jak to dziecko - ona też , teresa211186 może i dziecko wdycha przy płaczu wiecej leku ale jakos nie przemawia to za mną, płacz jest oznaka strachu a po co dziecko ma sie ba i zapamietac iz inhalacja to w jego głowce coś nie milego jak mozna zamienic to w forme zabawy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Inhalacja-trudna sprawa

                U nas pomogło granie na telefonie w POU tak się przyzwyczła że później sama za mną chodziła i się domagała inhalacji bo wiedziała że wtedy pozwolę jej grać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Inhalacja-trudna sprawa

                  hehe zabawny ten twój maluch, zapisuj sobie takie śmieszne odzywki to będziesz miała potem co wspominać na starość i dasz to kiedyś dziecku, my tak robimy

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X