Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje hobby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • majajula
    replied
    moje hobby
    obecnie pranie sprzątanie garowanie ...hihi

    Leave a comment:

  •    
       

  • Marzenaz23
    replied
    A moje hobby to szukanie nowych przepisów kulinarnych

    Leave a comment:


  • mmamma
    replied
    Ja szafy mam po brzegi wypchane ubraniami dzieci Normalnie jest tego tyle, że nie wiem gdzie co mam. Nawet nie wiem kiedy się tego tyle uzbierało. Generalnie każde miejsce, które kiedyś było wolne zapchane jest w chwili obecnej do granic możliwości. Mieszkamy na 48 metrach z dwójką dzieci, teściową i psem. Normalnie sajgon. Fajnie by było mieć bieżnię...

    Leave a comment:


  • polavica1
    replied
    tez mam dwójke przeprowadzilam sie do wiekszej chaty wiec troszke miejsca wygospodaruje tak zeby chociaz 15 min dziennie pochasac wieczorem.a co do miejsca to teraz bieznie robia skladne mozna za szafe wsunac albo do jakiegos skladzika.

    Leave a comment:


  • polavica1
    replied
    a ogolnie to fotografia sie interesuje,zupelnie amatorsko ale jak mam wolna chwile to sobie pstrykam. niestety teraz mialam przeprowadzke i jeszce sie nie urządziliśmy wiec narazie pstrykam minimum z minimum.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    o dobry pomysł z ta bieznią, ale ja mam 2 małe pokoje, 2 dzieci i mało miejsca na ten sprzęt.

    Leave a comment:


  • polavica1
    replied
    ksiazki wrecz wielbie ale czasu brak,bieganie tez ale znowu czasu brak a jak jest to albo ciemno albo dzieci niemam z kim zostawic.rozwazam zakupienie biezni, to moze te 6kg co mi zostalo spale chociaz.

    Leave a comment:

  •    
       

  • patiew
    replied
    ja tak samo a w gazecie ogladam obrazki

    Leave a comment:


  • mmamma
    replied
    Dla mnie co gorsza szczytem jest przejrzenie gazety. Ale ja chyba po prostu rozpuściłam swoje dzieci i one ciągle chcą być ze mną (młodszy na ręku). Wieczorem kiedy pora na odpoczynek po prostu zasypiam a właściwie tracę przytomność

    Leave a comment:


  • patiew
    replied
    ja tez kocham ksiazki,niestety czasu nie mam

    Leave a comment:

  •    
       

  • mmamma
    replied
    Kocham książki ale ostatnio obrastają kurzem... niestety.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
    jogging niedaleko mojego domu jest piękny park w którym biegam, spaceruję i czytam książką jak jest ładna pogoda
    pozdrawiam

    zazdroszczę ci tego parku!!!!!!
    ja mieszkam w blokowisku a w koło tylko hipermarkety.
    lubię czytać ale oststnio mam mało czasu

    Leave a comment:


  • koniczynka
    replied
    jogging niedaleko mojego domu jest piękny park w którym biegam, spaceruję i czytam książką jak jest ładna pogoda
    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • demira
    replied


    A to Twoje bieganie to jogging? Gdzie biegasz?

    Leave a comment:


  • misio100
    started a topic moje hobby

    moje hobby

    ja uwielbiam biegać a co wy lubicie robić?
       
Working...
X