Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje hobby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: moje hobby

    Ja teraz zajęłam sie haftem krzyżykowym. I czasami wieczorem kawałeczek sobie wyhaftuję. Bardzo mi się to podoba i chyba zostanie to ze mna na dłużej.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: moje hobby

      Moja znajoma ostatnio skacze ze spadochronem i próbuje mnie też namówić. Jest to drogi sport, ale jednocześnie same skoki ostatnio są już w niższych cenach niż kiedyś, sami zobaczcie: http://skokitandemowe.eu/ile-kosztuj...spadochronowe/ Może to dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu?

      Skomentuj


        #63
        Odp: moje hobby

        agrafka13, ja też należę do osób lubiących haft krzyżykowy! Jak byłam nastolatką to razem z koleżankami spotykałyśmy się właśnie po to, by pogadać i wyszywać. To było super! Teraz zaś wykorzystuję haft krzyżykowy i wyszywam synowi imiona na rzeczy do przedszkola.

        Skomentuj


          #64
          Odp: moje hobby

          Ja bardzo lubię gotować, chodzić na spacery, sklejać modele i malować pejzaże niby nic nadzwyczajnego, a idealnie wycisza, uspokaja i rozwija

          Skomentuj


            #65
            Odp: moje hobby

            Bardzo lubię jeździć na rowerze oraz piec ciasta

            Skomentuj


              #66
              Odp: moje hobby

              moje hobby to jazda na rowerze, jak tylko dopisuje pogoda to wstaję rano zanim dzieci wstaną a mąż wyjdzie do pracy i idę na rower. 40 minut na świeżym powietrzu i całkowicie inaczej wygląda dzień Zamierzam teraz kupić sobie rower trekingowy, robię coraz dłuższe trasy i mój miejski zaczyna mi nie wystarczać. Zastanawiam się który z nich wybrać http://www.rowerzysta.pl/trekking.html

              Skomentuj


                #67
                Odp: moje hobby

                w tenis też kiedyś grałam, nawet byłam na obozie tenisowym w Czechach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: moje hobby

                  Ja uważam, że bardzo dobrym i rozwijającym hobby jest gra na instrumentach. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://sklep-muzyczny.com.pl/p/1094/...strumenty.html . Według mnie dostępna tutaj oferta jest naprawdę atrakcyjna, więc może również i wam spodobają się instrumenty przez nich oferowane.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: moje hobby

                    Grać w tenisa. Po ciąży nie mam zbytnio czasu na grę w ten sport
                    Poruszenia oczu wskazują na to, co się dzieje w sercu.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: moje hobby

                      Gotować, słuchać muzyki, ploteczki w przyjaciółkami i dobre filmy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: moje hobby

                        Ja mam hopla na punkcie muzyki.
                        Mogłabym słuchać codziennie Dzisiaj znalazłam słuchawki Marshall MAjor II Pitch na https://www.sluchawkomania.pl/slucha...mpaign=majorII i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Mogłabym w końcu słuchać muzyki podczas wyjść. Niestety moje dotychczasowe słuchawki się rozleciały. A wy lubicie muzykę? Jakiej słuchacie?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: moje hobby

                          A ja pochwalę się, bo jestem bardzo z niej dumna Moją tegoroczną choinką, samodzielnie robioną. Świetnie się sprawdza jako dekoracja na stole A do tego satysfakcja, że zrobiło się samemu
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: moje hobby

                            wyakin - piękna choinka Super ozdobi stół świąteczny A jakim klejem przyklejasz te szyszki ? Masz jeszcze jakieś pomysły na święta czy nawet na rocznice czy urodziny ?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: moje hobby

                              Chciałam Was poprosić, byście trzyały kciuki... Mam bowiem pomysł jak swoją pasję zacząć rozwijać i realizować. Brakuje mi jednak odwagi, by zacząć na poważnie...

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: moje hobby

                                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                                Chciałam Was poprosić, byście trzyały kciuki... Mam bowiem pomysł jak swoją pasję zacząć rozwijać i realizować. Brakuje mi jednak odwagi, by zacząć na poważnie...
                                Jaki pomysł Hania ??? Tutaj widzę tyle talentów mają dziewczyny i ty również masz swoje pasje Zdradź nam coś więcej I zawsze służymy trzymaniem kciuków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X