Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Audiobooki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Audiobooki?

    Drogie mamy, mam takie pytanie: czy 3latka zaciekawią bajki w formie audiobooków? Czy będzie ich słuchał? Znalazłam fajna serię audiobooków dla dzieci http://grizilla.pl/produkt/Matka-Slo...rajki-nr-65-CD Ale nie wiem czy maluch nie woli jednak bajek "wzrokowych". Wasze dzieci słuchają takich bajek z płyty CD?
  •    
       

    #2
    Odp: Audiobooki?

    audiobooki mnie jakos nie zachecaja ale
    Bajki-Grajki to są słuchowiska radiowe (teatrzyki) - sa to bajki z piosenkami , podzialem na glosy i bardzo czesto super wykonane

    moj syn szaleje za piotrusiem panem, ja z dziecinstwa pamietam o zajacu poziomce i o dwuch takich co ukradli ksiezyc.mlody uparl sie na piotrusia pana choc i pinokia poslucha reszta puki co go nie wciaga ale sa dedykowane do różnych grup wiekowych
    polecam najpierw zciagnac w formie mp3 bo nie wszystkie dzieciom pasuja(a jest ich ok 80), ja przesluchuje i wtedy dopiero kupuje jak sie podoba, bpo dzwiek lepszy a cena nie wysoka.
    Last edited by pieczulka; 17-08-2011, 22:01.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Audiobooki?

      Też się na audiobookach nie znam. Moja mała słucha chętnie Bajkowej akademii angielskiego - jej ulubiona Złotowłosa i 3 misie (czyta Anna Dymna)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Audiobooki?

        szczerze mówiąc, nie przepadam za audiobookami - jeśli tylko mam czas, czytam dzieciakom na głos

        Skomentuj


          #5
          Odp: Audiobooki?

          Mnie jakoś nie zachęcają audiobooki. wolę pokazać synkowi obrazki, kolorowe strony. On jest zachwycony.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Audiobooki?

            gdy jedziemy samochodem w dluzsza podroz zawsze wlaczam radio z audiobookiem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Audiobooki?

              Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
              gdy jedziemy samochodem w dluzsza podroz zawsze wlaczam radio z audiobookiem
              Do mnie też nie przemawiają audiooboki ale w samochodzie to faktycznie fajna sprawa! Wypróbuję...



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Audiobooki?

                Czasem dzialaja jako usypiacz polecam:P

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Audiobooki?

                  Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                  Czasem dzialaja jako usypiacz polecam:P
                  Mam nadzieję,że nie nas To by była dopiero jazdaaaa



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Audiobooki?

                    Wiesz czasem gdy dziecko zasnie w samochodzie to najlepsze rozwiazanie dla nas:P Moj maly moze broic po prostu 24 godz na dobe wszedzie!:P

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Audiobooki?

                      myślę, że to fajna sprawa, ale trzeba uważać, by dziecko nie myślało, że to jedyna forma "czytania", trzeba mu pokazać jak ważne jest normalne czytanie.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X