Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze male "zboczenia"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nasze male "zboczenia"


    na punkcie czego macie najwieksze zboczenie??? ja np na punkcie butow!!! uwielbiam je kupowac mam, liczac od kapci po buty zimowe ok 70par i niestety ostatnio robilam przebiorke i kilka kazano mi oddac lub wyrzucic;( ale przed porzadkami bylo ich ok100... wychodze z zalozenia, ze NA ZALOZENIE BUTOW ZAWSZE ZNAJDZIE SIE OKAZJA

    A I JESZCZE KOLEKCJONUJE KOSMETYKI
    Last edited by ja-mamusia; 18-08-2011, 20:28.


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: nasze male "zboczenia"

    Och, ja też mam obsesję na punkcie butów... Zawsze miałam! Chodząc do szkoły wolałam pójść w porwanych jeansach, niż w popsutych butach... Ja je pop prostu uwielbiam!!! Oczywiście te, które wybieram! Pozdrawiam.
    Butoholiczka

    Skomentuj


      #3
      Odp: nasze male "zboczenia"

      zadna wiecej do niczego sie nie przyzna?


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: nasze male "zboczenia"

        Szczerze? Nie mam takiego ,,zboczenia" o jakim mowa. Ale był okres gdzie przechodząc obok sklepu dziecięcego nie mogłam przejść obojętnie, więc wchodziłam i nawet jakiś drobiazg kupowałam.
        Pamiętam tez sytuację będąc w centrum handlowym - obkupiłam Jasia w H&M i Reserved - a tu widzę kolejny sklep 5-10-15. Komentarz mojego partnera ,,O nie!" a ja tylko do niego ,,Trzymaj,mnie trzymaj, bo zaraz tam wejdę!".


        Butów nie kolekcjonuje. Kosmetyków też nie - zawsze mam to co potrzebne.
        Buty wolę kupić jedne - a porządne niż 4 ,które po miesiącu mam do wywalenia.

        Skomentuj


          #5
          Odp: nasze male "zboczenia"

          Denaris... ja raczej zwyklych rozklapciuchow nie kupuje;p sa to dobre buty, ktore nawet czasem wytrzymuja 2-3lata no i niestety nie zawsze sa tanie


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: nasze male "zboczenia"

            Ja mam fioła na punkcie książek, wprost kocham czytać i chociaż jestem zapisana do zdaje się 5 bibliotek nie potrafię przejść obojętnie obok księgarni Z racji tego, ze jestem mamą muszę czytać po nocach albo nad ranem, ale nic tak nie odpręża jak filiżanka zielonej herbaty i równie smakowita powieść o 4 rano
            Moja prawie dorosła córka


            Moja wyrośnięta kruszynka

            Skomentuj


              #7
              Odp: nasze male "zboczenia"

              Łał…. tyle butów ,nawet nie wiem gdzie moje upchać :0)
              Książki kupowałam ale w antykwariatach obsesyjnie, mąż to mi pułki porobił w piwnicy bo w domu już się nie mieściły ,jak przyszły na świat dzieci ograniczyłam się do zbierania segregatorów i ich zawartości typu „Encyklopedia zdrowia dziecka”, ”Wielka Encyklopedia”… a teraz kupuje namiętnie gadżety do kuchni. Nie mam wielkiej kuchni ale myślę ze nie ma „pierdoły której nie mam”.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: nasze male "zboczenia"

                Ja mam bzika na punkcie ubrań. Uwielbiam kupować ciągle nowe bluzki, spodnie również buty. Szybko mi się nudzą ubrania, nawet jeśli coś kiedyś mi się podobała to za jakiś czas przestaje i rozglądam się za jakimś nowym ciuszkiem.
                Dieta DASH na nadciśnienie
                Zdrowa dieta

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: nasze male "zboczenia"

                  ja tez uwielbiam książki zwłaszcza z wątkiem kryminalistycznym ale teraz nie mam na to już tyle czasu niż wtedy jak byłam w ciąży ale wieczór lub popołudniowe drzemki córki zawsze wykorzystuje na przeczytanie choć kilku stron książki
                  no i jeszcze torebki uwielbiam je... i ciuchy to chyba uwielbia każda kobieta

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: nasze male "zboczenia"

                    Co do torebek - mogę tylko potwierdzić! Uwielbiam kolekcjonować torebki i przywożę je z każdej podróży! Chyba też latanie jest moją pasją. Najbardziej lubię loty, której trwają nawet 10 godz. Niestety nie często miałam okazję, żeby lecieć do aż tak dalekich krajów, ale po prostu uwielbiam. Dla mnie to czysty relaks. A jak jeszcze udało mi się do tego kupić jakąś torebkę, to jestem w siódmym niebie :-).
                    Last edited by krysienka77; 01-03-2012, 10:37.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: nasze male "zboczenia"

                      oj tak buty to można kupować nałogowo, a tak poza tym to uwielbiam gotować, piec...
                      zabawy dla dzieci

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: nasze male "zboczenia"

                        Zdecydowanie torebki Ostatnio zakupiłam kolejną, tanio, bo ktoś sprzedawał w portalu z ogłoszeniami, a do tego jaką piękną:
                        [IMG]http://img2.***************/540x405_torebka-filcowa-filc-12722322.jpg[/IMG]

                        A mój narzeczony co na to? "A po co Ci kolejna torebka?" Ech faceci, nigdy nie zrozumieją kobiet ;P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: nasze male "zboczenia"

                          Na punkcie bielizny. Uwielbiam kupować biustonosze, koszulki, piżamki. W drugiej kolejności sukienki i spódnice. Nie noszę spodni.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: nasze male "zboczenia"

                            ja uwielbiam kupowac ciuchy, czasami kupie cos zaloze zdjeme i potem zapominam o tym ze w ogoel keidys to mialam, nie mam juz gdzie upychac ciuchow, pakuje je w kartony podpisuje i czesc wkladam an strych
                            Mam manie zbierania aniołków i perfum calą polke w lazience ma mw perfumach))
                            lubie tez kupowac herbate tez w kuchni mam sporo smakow roznych firm w roznych postaciach

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: nasze male "zboczenia"

                              ja mam fiola na punkcie kosmetykow nawet jak mam caly krem a jest on na promocji musze miec drugi! uwielbiam moja lazienke pelna kosmetykow!!;0)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X