Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotna w czasie ciąży.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    samotna w czasie ciąży.

    Jestem matką samotnie wychowującą trójkę wspaniałych dzieciaków.Niestety moje życie tak się ułożyło,że gdy byłam w ciąży z najmłodszą pociechą zmarł mój mąż.Zostaliśmy sami...Szok!!!A ja w ciąży i co teraz?Po głowie krążyły mi różne myśli...
    Jednak KTOŚ nad nami czuwał.Byłam silna(chociaż nie było łatwo!!!)Na świat przyszła moja Emilka-cudowny skarb.Dzisiaj już wiem dostałam życie za życie.
  •    
       

    #2
    Odp: samotna w czasie ciąży.

    Tak też się mówi- ze gdy dobry człowiek umiera ,zaraz dostaje następcę. Widocznie los coś zaplanował dla Ciebie i Emilki nic się nie dzieje bez przyczyny. Bardzo Ci współczuję ,ze gdy potrzebowałaś pomocnej dłoni męża –jego nie było. Z wszystkim zostałaś sama, czas płynie i leczy rany-masz oparcie w dzieciach, masz dla kogo żyć i na tym powinnaś bazować.
    My wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki –wszystko się ułoży a Emilka niech będą światełkiem w tunelu, które kiedyś rozbłyśnie na dobre.


    Skomentuj


      #3
      Odp: samotna w czasie ciąży.

      Kochana światełko dla twojego męża[*]
      A ty dzielną mamusiu dasz radę.Masz 3-oje wspaniałych dzieci i musisz być silną dla nich.Ja wiem że łatwo powiedzieć ale dzieci cie potrzebują.A tobie dają siłę.Trzymam kciuki za was i zawsze służe rozmowa:*
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Odp: samotna w czasie ciąży.

        Przykro mi ale dasz radę,masz dla kogo żyć a to najważniejsze.Wiele w Tobie optymizmu i naprawdę podziwiam Cie że jestes silna.

        Skomentuj


          #5
          Odp: samotna w czasie ciąży.

          Napewno jest inaczej niz było...współczuję...:/
          Trzymaj się i kochaj dzieci najmocniej jak potrafisz... te wspaniałe istotki są cząstką waszej wielkiej miłości.
          Pozdrawiam.
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj

                 
          Working...
          X