Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

trening w parku z wózkiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    trening w parku z wózkiem

    Chciałabym zaprosić wszystkie mamy wraz z ich maleńkim pociechami do parku skowroniego we wrocławiu (ul. Armii Krajowej) na zajęcia ruchowe.
    Jestem instruktorką aerobiku, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego.

    Jeżeli jesteś tuż po porodzie, boisz się intensywnego wysiłku, ale chcesz szybko powrócić do formy te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

    Przyjedź ( ty i twój maluszek w wózku) - pobiegamy, porozciągamy, pobawimy.
    Wszystko na świeżym powietrzu!

    Zapraszam w każdą środę godz.10.30
    startujemy 6 kwietnia !
    W kwietniu za zajęcia są darmowe.
    o kontakt proszę na patiwojnicz@gmail.com
  •    
       

    #2
    Odp: trening w parku z wózkiem

    trening w parku z wózkiem bardzo fajna sprawa U nas w malym miasteczku raczej nic takeigo nigdy nie bylo a park mamy fajny. Sama chcialabym kiedys sprobowac ale teraz to musze w ciaze zajsc

    Skomentuj


      #3
      Odp: trening w parku z wózkiem

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      trening w parku z wózkiem bardzo fajna sprawa U nas w malym miasteczku raczej nic takeigo nigdy nie bylo a park mamy fajny. Sama chcialabym kiedys sprobowac ale teraz to musze w ciaze zajsc
      He he A planujecie kolejne baby?? ja też z chęcią wzięłabym udział w takim spotkaniu ale pewnie bym się ciągle przy tym nieźle śmiała. Już widzę te śpiewy w wózkach i wygibasy ;P



      Skomentuj


        #4
        Odp: trening w parku z wózkiem

        u mnie pewnie by też coś takiego nie przeszło - choć ostatnio dużo się zmienia i coraz częściej widze ludzi i to z starszych z kijkami - kiedyś podśmiewano się z nich bo jak to w małej miejscowosci a teraz każdy w domku ma kijki więc może mamy z wózkiem ćwiczące tez by przeszły

        Skomentuj


          #5
          Odp: trening w parku z wózkiem

          ...ja sama sobie robię takie treningi, bardzo polecam, albo nawet nie z wózkiem a z nosidełkiem na siłownie na dworze można pójść i ćwiczyć z maluszkiem które świetnie się bawi bo ma blisko mamusię, a my mamy dodatkowe obciążenie.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X