Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porwania w supermarketach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Porwania w supermarketach

    Wiecie co, a ja tak się zastanawiam, ile porwań w supermarketach to efekt bezmyślności rodzica, tak zaaferowanego zakupami, że zapomina o bożym świecie. Chyba normą jest, że będąc na zakupach minimum raz słyszę nadawany na cały sklep komunikat o jakimś brzdącu czekającym na swoich rodziców w punkcie obsługi klienta...

    A tu do porwania przecież niewiele już brakuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Porwania w supermarketach

      Ja kiedyś się śmiałam jak to mozna zgubić dziecko w markecie,przecież to niemożliwe... A juz parę razy złapałam się na tym,że po prostu sięgałam do półki po coś a moje dziecko juz pobiegło przed siebie. To wystarczy sekunda. A ludzie zwykle są tak zaaferowani na zakupach,że nie są w stanie odróżnić czy dziecko jest właśnie porywane czy nie... Oczy trzeba mieć dookoła głowy i w miarę mozliwości na długie i duże zakupy iść jeszcze z jedną parą oczu do pomocy..

      Skomentuj


        #33
        Odp: Porwania w supermarketach

        Wszędzie może zdarzyć się , że ktoś będzie chciał porwać dziecko. Ja zawsze pilnuję synka i staram się mieć go na oku.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Porwania w supermarketach

          Przeczytałam ten artykuł i faktycznie zgadzam się z użytkowniczkami, że należy mieć oczy dookoła głowy, ale to nie tylko w supermarketach, lecz właściwie w każdym miejscu gdzie spotyka się większa grupa osób. Przykro jest patrzeć, że w Polsce do takich incydentów dochodzi.
          Poduszki do karmienia: klik

          Skomentuj


            #35
            Odp: Porwania w supermarketach

            To straszne, co się dzieje. Jasne, trzeba mieć oczy dookoła głowy..

            Skomentuj


              #36
              Odp: Porwania w supermarketach

              Aż trudno uwierzyć w to, co się dzieje. Niby można iść tylko po kilka rzeczy na zakupy, specjalnie wybierać czas kiedy w sklepie jest mniej ludzi, a i tak może rodzica spotkać taka tragedia. Faktycznie wystarczy sekunda, a osoby, które już kilka razy dopuściły się czegoś takiego są dokładnie przygotowane i wiedzą kiedy rodzice tracą czujność. Niedługo strach będzie wyjść z dzieckiem gdziekolwiek, żeby mieć pewność, ze nikt go nie skrzywdzi...

              Skomentuj


                #37
                Odp: Porwania w supermarketach

                Na zakupach trzeba bardzo uważać z dziećmi, czasem młodzi ludzie nawet dla żartów próbują porwac dziecko żeby narobić strachu nie zastanawiają sie jakie to niesie ze sobą konsekwecje dla wszystkich

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Porwania w supermarketach

                  Dla żartu ? To przerażające skąd takie pomysły..przecież przez takie akcje mozna dostać zawalu serca...nie wyobrażam sobie jakby mnie to spotkało. Zawsze na zakupach staram się trzymać dzieci za rękę a kiedy sie tak nie da to trzymają się koszyka. Nie chcę nigdy tego doświadczyć !

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Porwania w supermarketach

                    No to faktycznie kiepskie te żarty. Tak po za tym w Polsce nie mamy aż takiego problemu z tymi porwaniami. Jednak uważam, że trzeba uważac i zachowywać ostrożność. Szczególnie prze różnego rodzaju świętami gdy w takich sklepach jest tłoczno i łatwo zgubić naszą pociechę z oczu. Przezorny zawsze ubezpieczony

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X