Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ustawa żłobkowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ustawa żłobkowa

    Co o tym myślicie? Myślę, że zapowiadana przez rząd pomoc mija się z prawdą, a 40 mln zł, które mają pójść na ten cel, to tylko dobry PR. Według nowej ustawy do wyboru mamy już nie tylko żłobek czy nianię, ale dodatkowo klub dziecięcy albo dziennego opiekuna. Wcześnie założenie żłobka było obwarowane wieloma przepisami, a teraz postawione wymagania spełni prawie każdy.
    http://www.iwoman.pl/na-serio/ludzie...,0,777053.html
  •    
       

    #2
    Odp: Ustawa żłobkowa

    a jak dla mnie to i tak sie nie mialo 100% pewnosci czy cos co sie nazywało żłobkiem dobrze opiekowlo sie maluchami, wszystko zalezy od kadry.
    czy kluby i takie tam spelnią zadanie - pewnie tak i pewnie beda tansze a przynajmniej spowoduja konkurencje. a tak czy inaczej nikt nas nie zmusza zeby zaprowadzic dziecko do takiego ustrojstwa

    Skomentuj


      #3
      Ustawa żłobkowa

      Kilka dni temu prezydent podpisał tzw. ustawę "żłobkową". I tak się zastanawiam, bo z jednej strony ustawa ma ułatwiać zakładanie placówek takich, jak żłobki czy klubiki dla małych dzieci, ma zachęcać pracodawców do zakładania przyzakładowych żłobków (to samo z uczelniami), a z drugiej strony większość ludzi w sieci tę ustawę krytykuje. Zastanawiam się dlaczego... Co sądzicie?

      O samej ustawie więcej można poczytać tutaj.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ustawa żłobkowa

        wczoraj już został założony identyczny watek
        http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...a+%BF%B3obkowa


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ustawa żłobkowa

          ja jestem za klubikami dla maluszków ale zdecydowanie z niższymi cenami, kazde dziecko czuje sie lepiej spedzajac czas z rowiesnikami a zwłaszcza w miejscu zabaw i rozrywek prada?
          Jeszcze kwestia opiekunek których powinno byc więcej,bo nie moge sobie wyobrazic jakos 2 czy 3 opiekunek na grupe np 15stu trzylatków.
          Ciekawa jestem jak to wszystko bedzie wyglądac w rzeczywistosci, te żłobki, klubiki, i jakie pieniądze na to pójdą i z czyjej kieszeni.
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ustawa żłobkowa

            Tutaj możecie wziąć udział w sondzie, której pytanie brzmi: Czy uważasz że ustawa "żłobkowa" polepszy sytuację młodych rodziców? Ciekawe, jakie będą ostateczne wyniki

            Skomentuj

                   
            Working...
            X