Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    To podziwiam XD
    to niezła ta twoja córa mój ma 32miesiące i waży 14kg ja niestety swojego nie daje rady zainteresować jak ja ćwicze, chyba że mi rower rozkręci ha ha a jak spi godzinę to robię obiad
    ale dam rade.

    a KASIU GDZIE TY SIĘ PODZIEWASZ?





    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      Moja mała to niezły pulpecik. Je zdrowo, ale dużo, ograniczam jak mogę, no ale nie zawsze wychodzi. Kręgosłup mi siada.
      Ja dziś poszłam na szybki spacer z wózkiem po górzystym terenie, ponad godzinę mi to zabrało, zmęczyłam się nieźle.
      Poza tym jadłam zdrowo, piłam itd, a z okazji weekendu pozwoliłam sobie na kilka czekoladek, za które zapłaciłam OGROMNYM bólem żołądka przez 4 godziny, nie opłacało się... Od obiadu już nic nie jadłam, nie mogłam z bólu. Teraz bym coś zjadła, ale się boję

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        U mnie dziś tylko ponad godzinny spacer. I trochę słodyczy...

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          witam w piękny wiosenny dzień

          w piątek byłam na zajęciach - był wycisk jak zawsze

          ale najważniejsze ważę o 3 kg mniej a chce się chodzić na zajęcia

          dziś tez idę a i zastanawiam się nad kupnem roweru mogłabym jeździć nim do pracy - zawsze to jakiś ruch...

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            U mnie 1 kilogram mniej w tydzień. Mam dziś za sobą gimnastykę podobną, jak w poprzednie dni.
            Rower to naprawdę świetny sport, mi zawsze pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Po pierwszej ciąży właśnie na rowerze wróciłam do poprzedniej sylwetki. Generalnie każdy ruch na świeżym powietrzu działa 100 razy lepiej niż w budynku z powodu dużej ilości tlenu. Poza tym czas na rowerze zlatuje znacznie szybciej niż na ćwiczeniach w sali.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              Alibabka napisz mi proszę na jakie zajęcia chodzisz ja zastanawiam się nad fitnesem i siłownią nie wiem co wybrać co lepsze, dla takiej początkującej osoby jak ja. Dodam, że już dawno nie ćwiczyłam od jakiegoś czasu w domu po trochu próbuję ale na sali większa mobilizacja i wyznaczone terminy zajęć.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Ja wczoraj zawaliłam na całej linii - 3duże kawałki tortu i rzeberka do tego 2lampki szampana i drink . . .
                dobrze że chociaż byłam na szybkich zakupach a później na spacerze.

                dzisiaj zaczynam przygotowania do diety- 1dniowa dieta oczyszczająca składająca się z samych soków owocowo- warzywnych, a od jutra dieta połowy porcji i dużo warzyw gotowanych na parze.
                i więcej ćwiczeń





                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
                  Alibabka napisz mi proszę na jakie zajęcia chodzisz ja zastanawiam się nad fitnesem i siłownią nie wiem co wybrać co lepsze, dla takiej początkującej osoby jak ja. Dodam, że już dawno nie ćwiczyłam od jakiegoś czasu w domu po trochu próbuję ale na sali większa mobilizacja i wyznaczone terminy zajęć.
                  byłam na kilku zajęciach, które nazywały się "zgrabne uda i pośladki/brzuch" - ćwiczenia głównie na stepie pod koniec na matach czas 60 min.

                  teraz chodzę 3 razy w tygodniu najczęściej poniedziałek, środa, piątek

                  poniedziałek:
                  step/TBC stosunek 40 min na 20 min
                  środa: to roolony - to taki limfatyczny masaż za pomocą urządzenia - 45 min.
                  piatek: zajęcia TBC ćwiczenia przy szybkiej muzyce oraz z ciężarkami trochę na brzuch - te lobię najbardziej, bo ćwiczy się wszytko a z zajęć wychodzę mokra.

                  Planuje kopić sobie rower

                  Polecam kupić karnet łączony na fitness i siłownię - i pierwszy miesiąc chodzić i sprawdzać co lepiej Ci podpowiada.
                  Ważne są też osoby prowadzące musisz kogoś polubić to ćwiczenie będzie łatwiejsze


                  buziaki dla wszystkich
                  Last edited by alibabka; 15-03-2011, 09:48.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    A ciekawa informacja aby spalić tłuszczyk na siłowni trzeba pilnować pulsu spalanie jest tylko przy 120-130 uderzeniach i trzeba min 20 min bo wcześniej nie ma spalania.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      Ja wczoraj zawaliłam na całej linii - 3duże kawałki tortu i rzeberka do tego 2lampki szampana i drink . . .
                      dobrze że chociaż byłam na szybkich zakupach a później na spacerze.

                      dzisiaj zaczynam przygotowania do diety- 1dniowa dieta oczyszczająca składająca się z samych soków owocowo- warzywnych, a od jutra dieta połowy porcji i dużo warzyw gotowanych na parze.
                      i więcej ćwiczeń

                      uuuuuu no to musisz nadrobić za każdy kawałek tortu 20 brzuszków za żeberko 10 przysiadów

                      daj znać o wykonanej pracy :karnej:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        Hej, ja dziś już po mojej dawce sportu: 30 min step aerobiku plus 15 min ćwiczeń na brzuch, biodra, ręce plus rozciąganie.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          Dziewczyny- ale ruszyłyscie!!!!!!!!!!

                          U mnie totalna dolina. M w weekend miał wypadek. Jeden synek od pt ma wysypkę, drugi w nocy dostała duże zmiany pokrzywkowe- musiaąłm wzywać pogotowie. Ja od pt zapalenie zatok i spojówek- dziś odwiedziłam laryngologa i okulistę.
                          Tak więc o ćw nie mam ani siły myśleć, ani możliwości wykonywać- jestem totalnie zawalona. Na dodatek od rana zjadłam tylko 2 rzeczy-= i to drożdżówki-porażka

                          Przynejmniej stres mnie odchudza

                          o wyjścieach na fitnes mogę pomarzyć-a chciałabym wyrwać się w inne otoczenie. No ale nie ma mowy. Nawet moje 20 brzuszków dziennie wysiadło. Ale za Was trzymam kciuki. Jak tylko przestanie mi pekać głowa, to wracam do codziennego incydentalnego ćwiczenia

                          trzymajcie się sportowo

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            no to kochana masz ciężki czas teraz...

                            ale wszystko będzie dobrze

                            postaraj się robić coś w ciągu dnia dla ciała np. przysiady, brzuszki, rozciąganie

                            zacznij od kilku minut

                            życzę powodzenia

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              kasiakozmin na razie jesteś usprawiedliwiona, ale nie za długo, haha.
                              U mnie dziś sauna i peeling. Mam nadzieję, że uda mi się poćwiczyć brzuch, ale na razie mam wariatkowo i jestem sama z dziećmi.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                Witam!!!
                                Chcialabym sie rownierz do was przylaczyc przez ta zime strasznie mi sie przytylo w dodatku zaczelam jesc czesciej slodycze wczesniej nie zdawalam sobie z tego sprawy ale trzeba wziasc sie za siebie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X