Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    witajcie po przerwie

    trochę jestem przeziębiona ale jest ok.

    dziś zapisałam się na zajęcia fitness - coś co nazywa się INDOOR CYCLING nie wiem na czym to dokładnie polega ale słyszałam, że można się napoci

    dam znać jak było..

    A jak tam u was ćwiczyłyście?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      hej,hej, mogę się przyłączyć?
      Ja od miesiąca chodzę dwa razy w tygodniu na zajęcia z jogi, ale nie mogę się zmusić do większego wysiłku-a rowerek w domu stoi
      pomóżcie





      Skomentuj


        #18
        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        ja z racji że dziś 1 zabieram się za callanetics zobaczymy ile wytrzymam


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          Witam wszystkich w ten słoneczny dzień

          okazało się ze wczoraj nie było zajęć z rowerkami - zachorował prowadzący.

          byłam zatem na Step/TBC niesamowity wycisk - człowiek wie że żyje

          ćwiczenia polegają na ciągłym ruchu 40 min ćwiczeń na stepie i 20 z ciężarkami w dłoniach także w ruchu - spalanie tłuszczu zapewne duże

          POLECAM!!!

          dziś mam zakwasy ale cieszę się ze zaczęłam coś robić. Mam więcej energii.
          Dziewczyny ruszajmy się wiosna tuż tuż

          zapisałam się na zajęcia na jutro i na piątek obym tam dotarł trzymam kciuki.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            Nikogo przez weekend tu nie było, więc podupadłam ach...ale dziewczyny- trzymam za Was kciuki i zaglądajcie tu codziennie- wtedy mi łatwiej się zmobilizować

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              witam w nowym tygodniu

              mam nadzieję, że macie duży zapał do ćwiczeń

              ja jestem zapisana na fitness we wtorek i w piątek zajęcia TBC i step - wycisk ale cieszę się zawsze coś z potem zejdzie.

              kruszyna23


              zacznij pedałować w czasie ulubionego filmu lub serialu np 15 min. na dobry początek

              daj znać czy się udało.

              Wszystkim życzę zrealizowania założeń na dziś

              Buziaki dla was!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Alibabka staram się ale strzelają i "zastają" mi się kolana, wiec co chwilę muszę schodzić żeby kości rozprostować i to mnie strasznie złości
                a na razie dużo mam sprzątania więc trochę kalorii leci ale nadrabiam slodyczami





                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  słodycze to moje przekleństwo - staram się ograniczać ale średnio mi to wychodzi.

                  aaaa i ważna rzecz uczę się pić wodę, bo jej nie lubię i zaczynam pić 0.5 litra dzienni do lata i latem chcę 1 litr dzień w dzień

                  pilnujecie mnie proszę i w tym temacie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    Dziewczyny- bez Was nie daję rady. tylko gdy widzę tu wpisy, to mam motywację. Odzywajcie się codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Za mną 20 brzuszków.

                    co do słodyczy, to też moja zmora!! nigdy nie jadlam tyle, co ostatnio. Na szczęście od środy Wielki Post- na pewno zrobię ograniczające postaniowienie

                    Powodzenia na Waszych fajnych zajęciach i ćwiczeniach!!!!!!

                    Ja obiecuję dziś zrobić jeszcze 1 partię brzuszków

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      ja dorwałam nowy sheap- i jest w nim płytka z taneczna jogą dzisiaj ją wypróbuję obiecuję
                      moja mama wróciła z niemiec i przywiozła mnóstwo czekoladowych pyszności, dobrze że mam dwie siostry tak to bym się sama opychała





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        Przegapiłam jakoś ten wątek, ale na szczęście już tu jestem i będę się wpisywać. Był tu drugi wątek o aerobicznej 6 wiedera, ale padłam. Tu za to zawsze coś napiszę. Moim ogólnym postanowieniem jest MŻ, czyli mniej żreć, haha. Muszę też zrezygnować ze słodyczy, a zwłaszcza czekolady, bo mam uczulenie i zakaz. Ale jakoś słabo mi to wychodzi.
                        Ćwiczyć lubię, a jeśli tego nie robię, to z prawdziwego braku czasu (troje dzieci w tym dwoje malutkich). Dziś mogę się pochwalić, że w sobotę zaliczyłam szybki spacer z podwójnym wózkiem, co wywołał zakwasy. Wczoraj też byłam na spacerze, ale wolniejszym. Dziś zaliczyłam już 50 brzuszków, 40 przysiadów, 20 damskich pompek. Mam nadzieję, że uda mi się nie jeść dziś wieczorem po małej kolacji oraz nie sięgnąć po czekoladę.
                        Trzymam za was kciuki, pochwalcie się waszymi dzisiejszymi osiągnięciami.
                        Dopiszę jeszcze, że moim celem jest zrzucenie 10 kg tłuszczu, ważę teraz 72 kg. Czekam, aż zniknie u nas śnieg i siadam na rower, jeszcze z miesiąc poczekam, bo śniegu jest jeszcze ponad metr.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          zastanawiam się właśnie co mogę zmienić w swojej diecie aby do sportu dołączyć jeszcze to i dochodzę do wniosku, że jadam mało ryb a dużo smażonego mięsa i to na zwykłym oleju.

                          Muszę zamienić go na oliwę.
                          Doradzicie która nadaje się do sałatek i do smażenia?

                          a i jeszcze jedno podobno naużywamy soli - słyszałam że np. ryż trzeba solić po ugotowaniu a nie solić wodę, bo do wody dajemy dużo a do ugotowanego wystarczy 1/4 tego co do wody a smak jest identyczny.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            Smażenie na oleju, czy oliwie nie wpłynie raczej na kaloryczność posiłków. Trzeba by raczej zrezygnować ze smażenia... na rzecz pieczenia, duszenia, grillowania. Ryby zdecydowanie polecam, jem ich sporo.
                            Co do solenia to się absolutnie nie zgodzę! Owszem solimy za dużo, zwłaszcza ja, ale z doświadczenia wiem, iż posolenie do gotowania spowoduje, że sól się łagodnie rozejdzie po gotowanym ryżu, a żeby go skutecznie posolić potem, to trzeba użyć tej soli duuuużo więcej. Jest wiele innych powodów, dla których nie powinno się solić gotowanej żywności zbyt wcześniej, ale tym powodem nie jest smak.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              dzięki że jesteście- za mną kolejne 20 brzuszków i godzinne zakupy+ich wnoszenie

                              dziś dostałam zaproszenie na wesele- jest motywacja do ćwiczeń

                              pracę mam taką, że mnóstwo czasu spędzam przed kompem, więc to powoduje odkłądanie gdy bliźniaki były mniejsze, chudłam non stop-wszyscy sie dziwili, że mając 50 kg jestem mamą bliźniaków. Teraz macierzyństwo lżejsze, wiec brzuch rośnie

                              co do ryzu, to ja gotuję na szklanki i wtedy cała woda się wygotowuje. Wystarczy dodać malutko soli, by było czuć słony smak.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                KASIU gratulacje
                                ja wczoraj poległam z joga płyty-zabrakło mi czasu, ale mięśnie trochę mnie bolą- wtaszczyłam 4 fotele na strych (15 stopni w jedną stronę) i przenosiłam meble z Em.
                                a za 2godzinki zabieram się za mycie 8 okien w tym 4 podwójnych do tego trzepanie dywanów, i składanie prania. po południu długie zakupy a wieczorem joga . . . trzymajcie kciuki żebym nie poległa przy sprzątaniu. a wy dziewczynki jakie macie plany na dziś? ? ?
                                ja tam swojego planu żywieniowego nie zmienię w kwesti obiadów itd ale postaram się jeść więcej owoców .
                                ja mam problem z wcieraniem balsamow , dbam o twarz i dłonie tylko , jakoś na resztę nie mam czasu





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X