Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    Martunia35, ja również ćwiczę jogę, chociaż traktuje to bardziej jako zajęcia relaksacyjno-rozciągające, niż związane ze spalaniem kalorii. Najważniejsze to zacząć się ruszać, tańczyć, biegać, chodzić na basen, czy jeździć rowerem.

    http://www.olsztyn.romet.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      ha a ja własnie jestem posiadaczką nowej uroczej holenderki mój pierwszy i bardzo udany zakup na bikesalon.pl czekam tylko na jeszcze kilka stopni więcej i będę wyruszać nią do pracy przyjemne z pożytecznym

      Skomentuj


        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        No to ja swoje 50km mam za sobą :-) (Nawet nie wiecie jak było ciężko, nie lubię po zimie startować). Ale było fajnie, szkoda, że dzieciaki oba nie mogą jeździć, ale za 2 latka już pewnie będziemy startować razem. W każdym razie rower wymieniony w zeszłym roku, ubranka też zamówione też, swoją droga na mikesport zamówiłam koszulkę termoaktywną na rower i się tak zastanawiam czy jeszcze nie zamówić spodenek, z tym, że wydaje mi się, że dresy chyba są wygodniejsze, czy może ktoś jeździ w takich i może jakieś plusy ich przedstawić?

        Skomentuj


          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          W końcu skompletowałem cały strój na rower, czyli zabrakło wymówek, nawet pogoda wczoraj dopisała Przejechałam łącznie 10 km i było mi mało, ale musiałam wracać do domu. W następny weekend przejadę 20
          Tolerowanie głupców jest nieodzownym elementem mądrości. A czekolada jest najlepszym deserem http://czerwonywidelec.pl/czekoladowy-telegram/

          Skomentuj


            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            Bardzo motywujący wątek, trzymam za Was kciuki. Ja też motywuję się do ćwiczeń, ale wolno mi to idzie. Ale wiosna w pełni to i chęci się znajdą

            Skomentuj


              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              też trzymam za was mocno kciuki, ćwiczcie codziennie chociaż 10 minut, są super plany treningowe na youtube, na konkretne partie mięśni, mi się udaje to ćwiczyć codziennie od pół roku i fajnie się czuję. teraz czas na zerwanie ze słodyczami

              Skomentuj

                     
              Working...
              X