Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam.

    Witam Wszystkie mamy. Mam do Was prośbę. Staram się o dotację na rozpoczęcie działalności sklep internetowy dla dzieci i całej rodziny. Próbuję rozpoznać rynek i określić potrzeby, jeśli możecie wypełnijcie dla mnie ankietę, która zajmuje nie więcej niż 3 minuty.A o to link oczywiście wypełnienie jej jest anonimowe a ankieta znajduje się na stronie ankieter.pl.
    www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/5278/ i www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/5558/.

    Z góry dziękuję.

    #2
    Odp: Witam.

    zle umiescilas watek;p zaraz wypelnie, bo chwila nudy mnie dopadla;p


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Witam.

      Napisane przez gusia0001 Pokaż wiadomość
      Witam Wszystkie mamy. Mam do Was prośbę. Staram się o dotację na rozpoczęcie działalności sklep internetowy dla dzieci i całej rodziny. Próbuję rozpoznać rynek i określić potrzeby, jeśli możecie wypełnijcie dla mnie ankietę, która zajmuje nie więcej niż 3 minuty.A o to link oczywiście wypełnienie jej jest anonimowe a ankieta znajduje się na stronie ankieter.pl.
      www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/5278/ i www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/5558/.

      Z góry dziękuję.
      wypełniłam!!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Witam.

        Dziękuje jeszcze raz za wypełnianie ankiety. Pozdrawienia od mamy dla mam.

        Skomentuj

               
        Working...
        X