Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stoliczek fisher price

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    stoliczek fisher price

    witam , jakiś czas temu w konkursie MAMA SIĘ ZNA zostałam wybrana jako EKSPERT FISHER PRICE, co miesiąc dostajemy zabawkę i mamy za zadanie ją testować, na tym polega II etap konkursu.

    Na ten miesiąc dostałyśmy aktywny stoliczek http://www.fisher-pr...=bulnl&id=55683
    Chciałabym się z wami dzielić wrażeniami , wadami i zaletami tej zabawki i jeśli tylko będziecie chcieli zadać jakieś pytanie zapraszam, chętnie odpowiem....
    Moja córeczka ma 2 lata i 3 miesiące , bałam się , ze mimo to , iż stoliczek dedykowany jest dla dzieci do lat 3 to ona nie będzie nim już zbytnio zainteresowana, bo jest bardzo entelygentna jak na swój wiek ... ale nie...okazało się , że stolik bardzo jej się podoba, ma tam wiele wiele ciekawych funkcji, przycisków, które wciągnęły ją na długo!co mnie ucieszyło oczywiście zawsze to chwila dla mnie
    stolik łatwo się składa, ma interesujące kolory, takie małe centrum dowodzenia światem codziennie będę się starała wpisywać coś nowego o tej zabawce, żeby każdy kto będzie potrzebował, miał pełną informację...
  •    
       

    #2
    Odp: stoliczek fisher price

    to miło, że chcesz nam pomóc

    czy ta firma ma zabawki w stylu edukacyjnego zegara dla 3-4 latków?
    wiesz coś o takiej zabawce? możesz podesłać zdjęcie i opisać jak to działa?

    Skomentuj


      #3
      Odp: stoliczek fisher price

      witam, w chwili obecnej mogę Ci powiedzieć prawie wszystko o aktywnym stoliczku, gdyż przez ten miesiąc testuję właśnie tę zabawkę.
      Zabawka jest naprawdę super, jak na razie ma same plusy.
      dziecko chętnie się nim bawi, ciągle odkrywa coś nowego. Jak znudzi się np komputerkiem może pobawić się telefonem, potem pianinkiem i książeczką.
      to co jest fajne , że gdy dziecko odejdzie od stolika i chwilę go nie używa , stoliczek sam "zaczepia" i woła dziecko do zabawy , np woła "hej ja też chcę się bawić " , albo telefon dzwoni....i dziecko zaraz biegnie zainteresowane

      Skomentuj


        #4
        Odp: stoliczek fisher price

        My też jesteśmy szczęśliwcami którzy otrzymali stoliczek
        Testujemy stoliczek od 3 dni a Ponieważ mamy byc szczerzy w swoich wypowiedziach powiem tak:
        - osobiscie nie zgadzam sie z pomysłodawcą ze stolik przeznaczony jest dla dzieci do 36miesiaca zycia.
        - Moim zdaniem jest on swietna zabawka dla malca 6-24miesiace,który dopiero co wstaje,robi pierwsze kroki,moze sie na stoliczku przytrzymac, którego ciekawią kolory ( kolory rzeczywiscie dobrane sa w stoliczku rewelacyjnie), kształty,obrazki,ruszające sie przedmioty, dla dziecka które wyczulone jest na muzyke i dzwieki.Niesamowita frajda dla dziecka poznajacego to wszystko,gdyz moze dziecko stac przy stoliczku, cwiczyc równowage, przechodzic wokoło stołu do 4 roznych zabawek: telefon,pianino,ksiazeczka,mini laptop.
        - dla 2,5-3letniego dziecka które np juz chodzi do złobka przedszkola,jak nasz szkrabek, stoliczek nie jest juz rzadna furorą.oczywiscie mala sie cieszyla, powłaczała wszystko i spedziła z nim troszke czasu ale sama zauwazyła cytuje " on jest dla dzidziusiow,ma krótkie nogi" a drugie" ja to juz umiem".
        -dla dziecka 2,5-3letniego najfajniejsze sa zabawki manualne, uczace spostrzegawczosci,zrecznosci,puzzle,gry,klocki,skł adanie czesci,dopasowanie kolorow do kształtów,modelina,wycinanki,kolorowanki- zabawy w których byłby czynny ruch rak,nog,buzi w sensie gadania,kombinowania itp.
        - Tak,stoliczek byłby wygodny ale ma krótkie nozki- dla max 2 letniego dziecka ok ale starszego...nie ma opcji by siedzac na przedszkolnym krzesełku dziecku było wygodnie.Tak,mozna odpiac nogi ale to juz nie to samo...
        Druga sprawa cyferki,poznawanie kolorów w pianinku rzecz fajna tym bardziej ze jest to stoliczek dwujezyczny angielsko polski- dla maluszka ok aczkolwiek jak mowie ,(bo mowie o dziecku 2,5-3letnim,to trzeba wziasc pod uwage) nie jest to w naszym przypadku zabawka przy której dziecko siedziałoby 24h nieodrywajac sie od niej.
        - firma i jakosc bardzo dobra,to wogóle zastrzezen nie mam absolutnie.zabawka wykonana fantastycznie pod kazdym wzgledem,nie ma rzadnych ostrych krawedzi,wszystko jest zaokraglone bezpieczne dla ciekawskiego nieuwaznego dziecka.kolorystyka wspaniała,ciepła ,harmonijna,przykuwajaca wzrok ale jednoczesnie działajaco odprezajaco,kojaco,miło.
        - to oczywiscie nasze spostrzezenia i nikt nie musi sie z nimi zgadzac...testujemy dalej....

        Skomentuj


          #5
          Odp: stoliczek fisher price

          hej,
          a my stoliczek mamy już jakiś czas a testujemy krzesełko i powiem szczerze, że stoliczek wzbudził wiecej zainteresowania u Nikodema ))

          obie zabaweczki są sympatyczne, kolorowe i zawsze to coś nowego, ale nie wszystko jest nowe bo np. powtarza się piosenka w krzesełku i szczeniaczku uczniaczku - ciekawe czy to zrobiono z zamysłem czy też zdublowano ot tak??
          mały jak ją usłyszał od razu zaczął szukać szczeniaczka )
          jeżeli macie ochotę poczytać co piszemy o krzesełku zapraszam na specjalnie stworzonego bloga
          http://mamita.blogerki.pl/2011/02/19...nek_cjbic.html

          Pozdrawiam i życzę udanej zabawy!!!!

          Skomentuj


            #6
            Odp: stoliczek fisher price

            Witam cieplutko,

            my natomiast otrzymaliśmy z córcią do testów Cyferkowy Telefonik Fisher Price. Jedno co wiemy na pewno, że jest na prawdę wytrzymały. Niunia dobre 30 min pacała słuchawką w cyferblat i telefonik dalej żyje, ale wytrzymałość to chyba cecha wszystkich zabawek tej marki.

            Co jeszcze można o nim napisać:

            --> przyjemne dla ucha melodyjki,

            --> można przeglądać interaktywną książeczkę ze zwierzątkami i wytłoczonymi kształtami,

            --> wszystko w dwóch językach,

            --> piękne pastelowe kolorki,

            --> Cyferkowy Telefonik jest na kółkach, więc można go ciągnąć za zamocowany sznureczek,

            --> ma funkcje muzyczną i "naukową" (uczy cyferek),

            --> 2 tryby głośności,

            --> Telefonik sam zaczepia dziecko np. dzwoniąc.

            Żeby być rzetelnym napiszę też o tym co bym zmieniła

            --> dodałabym cyferką "0"

            --> wzbogaciłabym też Telefonik o funkcje włączania się automatycznego dźwięku przy podnoszeniu słuchawki

            I to chyba tyle, z tego co wiać zalety przeważają nad wadami.

            Pozdrawiam
            Marta & Anika

            Skomentuj


              #7
              Odp: stoliczek fisher price

              Hej,

              jako drugą zabawkę dostałyśmy do testowania superowe Robaki Bawiaki Fisher Price.
              Zabawka jest super, po pierwsze nie wymaga baterii, a dźwięki wydobywają się po naciśnięcie/przesunięciu/przekręceniu kolorowych guziczków co motywuje dziecko do zabawy. Cztery kolorowe, wesołe Robaki kiwają się i można je wbić do środka co mojej córce sprawia nie małą radość)

              Zabawka godna polecenia dla dzieci od 6 miesięcy.
              Jedyne co bym zmieniła to to, żeby była węższa. Moja Anika, gdy siedzi zabawka nie mieści się jej między nóżkami i nie ma wygodnego dostępu do Robaków.

              pozdrawiam
              Marta & Anika

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: stoliczek fisher price

                My takze bawimy sie robakami Od FP
                Wkoncu zabawka nie grajaca, nie swiecaca bez baterii...ladna, kolorowa
                Wydaje zabawne dzwieki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: stoliczek fisher price

                  Angi jak wam idzie zabawa Robalami Moj synek teraz upodobal sobie piszczek i przesuwki...strasznie zawziety jest jesli chodzi o te przesuwki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: stoliczek fisher price

                    fajny stoliczek

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X