Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Iwonka886
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Podziwiam osoby, które potrafią zrobić sobie i nie tylko sobie taką piękną biżuterię Ja jednak jestem zwolenniczką tradycji i jakoś siebie w niej nie widzę...może gdybym jeszcze była młodsza Wydaje mi się, ze taką biżuterie noszą właśnie młode dziewczyny w szkołach

    Leave a comment:

  •    
       

  • agrafka13
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Takiej biżuterii jeszcze nie znałam. Bardzo mi sie podoba, ale sama nie wiem czy bym sie dobrze w niej czuła. Na kimś innym to zawsze wszystko mi się podoba. Do letnich ciuszków wręcz idealna.

    Leave a comment:


  • wroblewskaa
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Ja za taką elegancką biżuterią nie przepadam. Noszę naszyjniki, najlepiej kolorowe, z różnymi dodatkami, takie dłuższe np. .
    Pasują do wiosennych i letnich ciuszków - i do bluzek, sukienek, kurteczki jeansowej. Poza tym bardzo przypadły mi też do gustu zestawy prostych pierścionków, takie że można kilka nosić i tworzą całość. W rossmannie mają świetne.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Ja też nie lubię kamieni. Jestem fanką biżuterii Lilou.

    Leave a comment:


  • dominikasa
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    mi sie najbardziej podobaja proste i srebrne, typu https://www.ekokarat.pl/pl/pandora_bransoletki_srebrne kamienie wyszly z mody moim zdaniem

    Leave a comment:


  • AnnaSun
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    ja też lubię sama sobie komponować taką biżu

    Leave a comment:


  • majka332
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Mam teraz sporo czasu, więc postanowiłam spróbować zrobić biżuterię. Na http://coolkishop.com/14-koraliki widziałam możliwość kupienia koralików. Poszukam w sieci jakichś wskazówek i zacznę coś tworzyć. Może wyjdzie mi coś fajnego

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    chyba nie idę wcale za modą bo szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że modne są takie z kamieniami ale przyznam że bardzo ładna

    Leave a comment:


  • jmalinowska
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    A bransoletka ma być złota czy może srebrna? Bo jeśli srebrna to modne są takie modele z kamieniami:


    Może nie są takie tanie ale są bardzo solidne, pieknie leżą na ręce no i jest to bardzo ładna ozdoba. Zerknij sobie na stronę:
    http://www.jubiler.pl/category/bransoletki-srebrne

    W sklepie jakiś czas temu zamawiałam taką bransoletkę dla siebie.Mają tam dobre ceny na tego typu dodatki.

    Leave a comment:


  • donat_ka
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Ja aktualnie szukam jakiejś ładnej bransoletki na wiosnę.Macie może jakies pomysły na to co warto jest kupić?

    Leave a comment:

  •    
       

  • ja-mamusia
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    ceny w tym sklepie to jakaś masakra... a poza tym zauważyłam, że wszędzie reklamujecie (bo raz jako Pani, raz jako Pan...) dwa sklepy... czyżby zwykła naciągająca reklama???

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    ceny w tym sklepie to jakas masakra...

    Leave a comment:


  • takaja9
    replied
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    podziwiam wszystkich, którzy potrafią robić takie rzeczy. Sama nigdy nie próbowałam, bo chyba brak mi pewności siebie może troszkę czasu szkoda na gromadzenie tych koralików.

    Leave a comment:


  • dirtydancer
    started a topic Biżuteria na wiosnę

    Biżuteria na wiosnę

    Sama komponuję biżuterię. Dobieram , zamieniam, miksuję. Kupuję koraliki i charmsy w sklepie "Niebieski-koralik" ,a później tworzę. Dzięki najnowszej kolekcji szykuje się niezła zabawa, jako jedyni mają koraliki z bursztynu oraz największy wybór na rynku koralików z kamieniami półszlachetnymi. W połączeniu będą tworzyć fajną bransoletkę na wiosnę. Wszystkie koraliki są wykonane ręcznie i są włoskiej marki Biagi.
       
Working...
X