Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    Ja aktualnie szukam jakiejś ładnej bransoletki na wiosnę.Macie może jakies pomysły na to co warto jest kupić?
    Dla mnie ręcznie robiona biżuteria jest świetna, tam znajdziesz coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Biżuteria na wiosnę

      Mi podobają się bransoletki Pandora, ale trochę naciągają na kasę. Rzemyk plus zapięcie ze srebra to koszt 199 zł. Stanowczo za dużo.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Biżuteria na wiosnę

        Ja natomiast lubię bransoletki lilu na rzemyku i pozłacane lub srebrne zawieszki, do wyboru do koloru - jednak też swoje kosztują ...tak około 150-200 zł trzeba za nie zapłacić, wiec też nie mało ale są ładne

        Skomentuj


          #19
          Odp: Biżuteria na wiosnę

          Moim ulubionym sklepem internetowym ze srebrną biżuterią jest Anka Biżuteria http://krajowy.biz/firma,ankabizuteriapl Zawsze można tam coś znaleźć na czasie i ponad czasowe. Do tego okazuje się, że srebrna biżuteria wcale nie musi być droga, a jakość jest wysoka. Warto mieć taki zaufany sklep, gdzie zakup i płatność jest łatwa, a wymiana czy zwrot to czysta przyjemność.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Biżuteria na wiosnę

            Dziewczyny planuję kupić sobie jakiś nowy konkretny zegarek.Taki, który będzie pasował i do ubrań zimowych i do lekkich jasnych ciuszków na wiosnę.Początkowo planowałam sobie kupić na ciemym paseczku, potem jednak doszłam do wniosku,ze zegarek taki może się trochę jednak gryźć z innymi ciuchami.

            Mam na oku coś takiego:
            http://www.zegarki-adriatica.pl/zega...a-a3475-1121q/

            Ale podoba mi się również ten:
            http://www.zegarki-adriatica.pl/zega...a-a3631-114sq/

            lepszy jest ten na grubszej bransolecie czy moze ten delikatniejszy?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Biżuteria na wiosnę

              Mamusie, wiosna już faktycznie się nam zbliza, czy kupujecie sobie zawsze cos na okazję Pani wiosny? Mnie osobiście zauroczyły bransoletki Cartier Love ktore pięknie prezentują się na kobiecej dłoni. Klasyczny i elegancji wygląd tych bransoletek pokochaly także celebrytki, więc choć przez chwilę możemy poczuć się jak one w tych oryginalnych bransoletkach

              Skomentuj


                #22
                Odp: Biżuteria na wiosnę

                Dzięki za rady Przydadzą mi się z całą pewnością
                Trudniej jest być miękkim niż twardym. Mogłoby mnie skrzywdzić coś oprócz mnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Biżuteria na wiosnę

                  Na wiosnę świetnie sprawdzą się zegarki damskie na e-watches.pl, można tam znaleźć naprawdę fajne, kolorowe modele

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Biżuteria na wiosnę

                    Podziwiam. Ja nigdy do tego nie miałam talentu, choć wielokrotnie próbowałam.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Biżuteria na wiosnę

                      prezenty na roczek co wybrać >>??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Biżuteria na wiosnę

                        Lubie na wiosnę kupić sobie nową biżuterie. W tym roku zakochałam się w bransoletce Guns'n'Roses którą widziałam tutaj https://www.beller.pl/nowe-produkty . Spróbuje zasugerować mężowi że na rocznice chciałabym dostać właśnie ją. Dla mnie jest idealna.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Biżuteria na wiosnę

                          Bardzo podoba mi się biżuteria zrobiona techniką sutaszu. Oglądałam kiedyś właśnie w internecie, już nie pamiętam pod jakim adresem. Była przepiękna, perfekcyjnie wykonana. Naprawdę cudo. Chciałabym umieć coś takiego zrobić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Biżuteria na wiosnę

                            Mi się nie podoba. Ja wolę delikatniejszą, srebrną.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Biżuteria na wiosnę

                              Ja kiedyś biżuterię z półproduktów robiłam, ale trzeba mieć sporo koralików, żeby tworzyć ciekawe wzory. No i na razie moje tak leżą i najczęściej korzystają z nich zaprzyjaźnione dzieciaki, które mają się czym bawić Teraz jeśli chodzi o biżuterię to wolę ją kupować Ostatnio się zaczytuję o perłach. Znalazłam interesujący artykuł o pochodzeniu pereł - http://gemlord.pl/perly-naturalne-hodowane. Nawet bym nie pomyślała, że prawie wszystkie perły obecne na rynku wytworzone są dzięki ingerencji człowieka...
                              A wy, macie, nosicie je jeszcze?
                              Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Biżuteria na wiosnę

                                A to ja noszę biżuterię. Codziennie, ale bardzo delikatną.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X