Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolorowe kwiaty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kolorowe kwiaty

    ostatnio odwiedziłam kilka sklepów - i co widzę wracają kolorowe kwiaty żywcem zdjęte z bluzek mojej babci a do tego materiały to jakaś tandeta (nawet w markowych sklepach)
    i w co ja się ubiorę wiosną??

    Jak wam się podobają kolekcje wiosenne?
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Kolorowe kwiaty

    Mnie osobiście podobają się kwiaty na bluzkach. Na sukienkach również.
    Tylko wszystko w dobrym smaku i bez przesady.

    Zeszłego sezonu też królowały kwiaty, było ich wszędzie pełno. Ale ubrana os stóp do głów w łączkę, to lekka przesada.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kolorowe kwiaty

      Przeglądałam odzież damską na allegro i zobaczyłam różnorodne propozycje kwiatowe do ubrania. Kwiaty małe i duże, praktycznie wszystkie kolory będą modne tą wiosną. Także nowe wzory-zebra, pantera.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kolorowe kwiaty

        Ja nie cierpię wzoru typu panterka.Kwiaty są całkiem fajne szczególnie na letnich sukienkach.Ogólnie moja garderoba to kolory,kolory i jeszcze raz kolory.I żadnej czerni!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kolorowe kwiaty

          wzory jak na zdjęciu nie są ładne ale ogólnie kwiaty na wiosnę to świetny pomysł.

          Zgadzam się z tym, że materiały są tandetne a ceny wysokie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kolorowe kwiaty

            Prezent dla samej siebie a Dzień Matki? Czemu nie? Świetną okazję znalazłam w sklepie ”Niebieski-koralik”. Przy zakupie otrzymać elegancki portfel czy wiosenną apaszkę to nie problem. Wystarczy zakup koralika w moim przypadku. Śpieszcie się, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kolorowe kwiaty

              dla mnie takie wzory są jak zasłon babcinych. niE PODOBA MI SIE TO.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X