Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ale drogo!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ale drogo!!!

    byłam dziś kupić kilka rzeczy dla maluszka. Ceny powaliły mnie z nóg
  •    
       

    #2
    tak, masz rację, strasznie wszystko drogie, ciuszki mają kosmiczne ceny biorąc pod uwagę to, że dziecko tak szybko rośnie i niektóre założy może 2-3 razy...


    Skomentuj


      #3
      Oj tak tak, ceny ubranek, ale i wszystkiego to spory wydatek. Dziecko kosztuje! A allegro? Albo inne sklepy internetowe? Sprawdzałaś?

      Skomentuj


        #4
        Ja ostatnio zamówiłam kilka ciuszków na allegro, nie ukrywam- taniej niż w większości sklepów typu 5-10-15, Smyk itd.


        Skomentuj


          #5
          Regularnie sprzedaję i kupuję na allegro, można kupić ładne i tanio (ubranka). zabawki na allegro ale w sklepie baby-maxx, dużo taniej i firmowe.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Odp: ale drogo!!!

            No niestety artykuły dla dzieci są drogie, co tu ukrywać. Dużym obciążeniem jest, jak młodsze nosi po starszym. Ja bym tylko butów nie dawała po kimś innym, bo podobno dzieci nie powinny nosić używanych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ale drogo!!!

              No niestety ceny faktycznie powalają a maluszki tak szybko rosną, na allegro czy olx można znaleźć w fajnych cenach ciuszki butów też bym używanych nie brała

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ale drogo!!!

                Ja na mojego noworodka kupowałam głównie w Textil Market i Pepco. Tam ceny są nie takie wysokie, a jako, że noworodek szybko wyrasta z ciuszków, to jakoś ich nie jest taka ważna, bo i tak założy je kilka razy. Dla mnie priorytetem był skład - 100 procent bawełna i żeby łądnie wyglądały. Zamawiałam też na allegro, kupowałam na wyprzedażach w Smyku i 5.10.15 oraz innych sieciówkach. Teraz jak mała ma pół roku troche bardziej już patrzę na jakość, bo dłużej nosi swoje ubranka. To co jest dobrej jakości już za małe staram się sprzedać na olx i za to kupuję większe dla córki. Czasami też odkupuję od innych mam jak mają coś fajnego

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ale drogo!!!

                  Ja radzę sobie kupując na Allegro, a ostatnio wciągnęłam się w zakupy w Chińskich sklepach wysyłkowych, można nieraz trafić super okazje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ale drogo!!!

                    Ja się tych chińskich boję z kilku powodów. Po pierwsze boję sie o skład tkanin czy aby na pewno są one dobre i bezpieczne dla niemowlaka. Po drugie boje się, że towar do mnie nie dojdzie albo będzie wyglądał zupełnie inaczej niż na zdjęciu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ale drogo!!!

                      Z chinskimi tandetami skonczylam jakis czas temu. Mialam dosc farbujacych ciuchow, psujacych sie sprzetow. A ostatnio najadlam sie wstydu, bo kupilam cisnieniomierz, ktory dzialal tylko przez dzien i to dalam w prezencie. Teraz idą święta więc będe miała okazje się poprawić, bo już babci zamówiłam nowy z https://geratherm.pl/produkt/desktop-2-0/ i wiem, ze przynajmniej tutaj mam gwarancje!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: ale drogo!!!

                        Mam kilka sprawdzonych miejsc, gdzie rzeczy dla maluszka są w przystępnych cenach, to m.in. sklep Pepco. W innych miejscach mnie też ceny wręcz powalają...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: ale drogo!!!

                          ja lubie kupować w smyku outlet nmożna tam kupić naprawdę dużo taniej ciuszki a są bardzo dobrej jakości.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: ale drogo!!!

                            Warto kupować stopniowo i szukać promocji. Gdy zostawimy na ostatnią chwilę to nie będzie na to czasu. Niestety u nas są dość drogie rzeczy dla maluszków.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: ale drogo!!!

                              tak to prawda rzeczy dla maluchów są drogie ale warto czekać na przeceny lub wyprzedaże wtedy możemy odświeżyć szafę malucha w dobrej cenie. Ja zawsze czekam na jakieś zniżki i wtedy zamawiam teraz przy dwójce dzieci to chyba zbankrutuję tak kocham je stroić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X