Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze teściowe:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Teściowie

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Już gdzieś się wypowiadałam na ten temat...wątek się powtarza...
    Ja też do teściów nie mam nic, to są bardzo dobrzy ludzie, ale nie toleruje nadopiekuńczości i to mnie w nich najbardziej drażni. Ale szanuje ich, mimo mówienia na per Pani/Pan, co różnie jest odbierane.
    Lady bzyk, ten wątek akurat się nie powtarza- tamten to teściowa wróg czy przyjaciel, a ten jest typowo o tesciach - złych i tych dobrych. też na początku mojej przygody z tym forum myslałam że dużo wątków się dubluje, dopóki pani z Redakcji sama nie dała sugestii jednej dziewczynie by założyła inny wątek, dokłądniej odpowiadający jej zapytaniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Teściowie

      Acha, no to można powiedzieć, że wiele wątków jest po prostu podobnych

      Skomentuj


        #93
        Odp: Teściowie

        moja teściowa niczym się nie przejmuje, potrafi mnie zwyzywać śmiać się ze mnie , mój biedny mąż ciągle musi interweniować szkoda mi go i siebie też, wredne babsko

        Skomentuj


          #94
          Odp: nasze teściowe

          to masz szansę , że będzie lepsza, moja jak się dowiedziała że jestem w ciąży to mnie prawie nie zagryzła, po prostu masakra.

          Skomentuj


            #95
            Odp: teściowie..

            ja nie mówię do mojej mamo, ani do teścia tato, tylko pan pani, albo po imieniu, moja teściowa to p...szlachcianka, wydaje jej się , że jest księżniczką na ziarnku grochu i wszyscy muszą się jej kłaniać.

            Skomentuj


              #96
              Odp: teściowie

              mi teściowa nie tylko nie pomaga, ale też wyśmiewa wszystko co robię. ostatnio na przykład przyjechała , dała zabawkę, ja zaczęłam ją myć szczoteczką do zębów mydłem i ciepłą wodą (bo była elektroniczna) i inaczej się nie dało, a ona zaczęła do innych szydzić i się ze mnie śmiać, co ona robi ? wariatka ?

              Skomentuj

                     
              Working...
              X